Slovenský pohár Slovnaft Cup 2019 žreb 1. kolo

10. 7. 2019 |
 

Slovenský pohár, Slovnaft Cup 2019, žreb 1. kolo. Slovenský pohár - Slovnaft Cup 2019/2020 odštartujezápasom Levoča - Spišské Podhradie.

Foto - TASR

Slovenský pohár, Slovnaft Cup 2019, žreb 1. kolo. Slovenský pohár - Slovnaft Cup 2019/2020 odštartuje zápasom Levoča - Spišské Podhradie.

Úvodné kolo sa bude hrať až do nedele 4. augusta. Žreb pavúka prvých troch kôl prebehol v pondelok, neskôr sa budú žrebovať dvojice ďalších kôl.

Slovenský pohár - Slovnaft Cup 2019 žreb 1. kolo

Organizátorom súťaže je Slovenský futbalový zväz (SFZ), titul bude obhajovať Spartak Trnava. Ten v máji vo finále Nitre zdolal Žilinu až v rozstrele z 11 m a vybojoval si tak účasť v Európskej lige UEFA 2019/2020. SP sa od prvého kola až do štvrťfinále hrá na jeden zápas.

V 2. kole už vstúpia do súťaže aj kluby 2. ligy a najvyššej Fortuna ligy. Trnava má prvé dve kolá voľno, Žilina sa v 2. kole stretne s úspešnejším z dvojice MŠK Slavoj Spišská Belá - ŠK Odeva Lipany.

Žreb 1. kola 51. ročníka Slovnaft Cupu - Slovenského pohára 2019

  •       FK 05 Levoča - MŠK Spišské Podhradie
  •       OFK Agrifop Stakčín - TJ Slovan Belá nad Cirochou
  •       FK Kamenica nad Cirochou - MFK Snina
  •       TJ Ptava NV Ptičie - MŠK Spartak Medzilaborce
  •       TJ Jasenov - ŠK Strážske
  •       ŠK Sačurov - MFK Vranov nad Topľou
  •       OFK Sečovská Polianka - OFK Tatran Bystré
  •       OFK Tatran Kračúnovce - MFK Slovan Giraltovce
  •       OŠK Budkovce - TJ Mladosť Kalša
  •       TJ Hornád Ždaňa - FK Čaňa
  •       FK Košická Nová Ves - FK Kechnec
  •       TJ Družstevník Čečejovce - MFK Ťahanovce
  •       OFK Slovan Poproč - MFK Spartak Medzev
  •       FK Geča 73 - Slávia TU Košice
  •       TJ Sokol Gemtex Rudná - FK Krásnohorské Podhradie
  •       MFK Gelnica - Amatérsky Športový Klub Maria Huta
  •       ŠK Harichovce - OŠK Rudňany
  •       TJ Štart Hrabušice - FK Veľká Lomnica
  •       TJ Tatran Ľubica - MFK Stará Ľubovňa
  •       MŠK Slavoj Spišská Belá - ŠK Odeva Lipany
  •       FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Gerlachov
  •       MFK Slovan Sabinov - MŠK Tesla Stropkov
  •       FK Široké - OŠFK Šarišské Michaľany
  •       FK Demjata - OŠK Fintice
  •       FK Brezno - ŠK Partizán Čierny Balog
  •       TJ Považan Pruské - TJ Partizán Domaniža
  •       TJ Slovan Brvnište - TJ Kovo Beluša
  •       TJ Plevník - Drienové - TJ Partizán Prečín
  •       TJ Spartak Kvašov - OŠK Trenčianske Stankovce
  •       OK Častkovce - Spartak Myjava
  •       FK Spartak Bánovce nad Bebravou - AFC Nové Mesto nad Váhom
  •       ŠK Vegum Dolné Vestenice - FC Baník Prievidza
  •       FK Junior Kanianka - TJ Slovan Zemianske Kostoľany
  •       MFK Baník Handlová - OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
  •       TJ Tatran Uhrovec - FK Tempo Partizánske
  •       TJ Agro Zemné - TJ Družstevník Bešeňov
  •       TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky
  •       TJ Salka - FK Slovan Levice
  •       KFC Kalná nad Hronom - Športové kluby Blava 1928
  •       FC Bátorove Kosihy - FK Kolárovo
  •       MŠK Hurbanovo - FK Marcelová
  •       ŠK Kmeťovo - ŠK Šurany
  •       FC Komjatice - TJ Veľké Lovce
  •       ŠK Podlužany - OFK Veľký Ďur
  •       ŠK Nevidzany - OFK 1948 Veľký Lapáš
  •       ŠK Báb - ŠK Šoporňa
  •       PFK Piešťany - TJ Družstevník Jacovce
  •       ŠK Veľké Zálužie - MFK Alekšince
  •       OFK Kovarce - OFK Solčany
  •       OFK Veľké Ripňany - TJ Slovan Krušovce
  •       FC Pata - FC Slovan Hlohovec
  •       TJ Družstevník Zvončín - MFK Vrbové
  •       TJ Družstevník Špačince - FK Bestrent Horná Krupá
  •       FC Jelka - FC Slovan Galanta
  •       TJ Družstevník Malá Mača - FK Voderady
  •       TJ Družstevník Trstice - TJ Kostolné Kračany
  •       TJ Baník Brodské - TJ Družstevník Radimov
  •       TJ Slavoj Moravský Svätý Ján - TJ Nafta Gbely
  •       OFK Mokrý Háj - TJ Slavoj Boleráz
  •       TJ Slovan Skalité - TJ Tatran Krásno nad Kysucou
  •       FK Tatran Turzovka - MŠK Kysucké Nové Mesto
  •       TJ Pokrok Stará Bystrica - ŠK Čierne
  •       TJ Tatran Oščadnica - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou
  •       OFK Kotešová - ŠK Javorník Makov
  •       FK Predmier - TJ Višňové
  •       TJ Slovan Magura Vavrečka - TJ Tatran Oravské Veselé
  •       Oravan Oravská Jasenica - MŠK Námestovo
  •       TJ Fatran Varín - OŠK Baník Stráňavy
  •       TJ Družstevník Dlhá nad Oravou - MŠK FOMAT Martin
  •       OŠK Švošov - FK Slovan Žabokreky
  •       FK Slovan Trstená - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
  •       OŠK Bešeňová - TJ Tatran Chlebnice
  •       ŠK Gbeľany - TJ Družstevník Oravská Poruba
  •       OŠK Dobrá Niva - MFK Zvolen
  •       OŠK Likavka - ŠK Závažná Poruba
  •       ŠK Belá - MFK Dolný Kubín
  •       Attack Vrútky - FK Strečno
  •       FK Nižná - ŠK Tvrdošín
  •       TJ Lovča - ŠK Prameň Kováčová
  •       FK 09 Bacúch - TJ Sokol Medzibrod
  •       MFK Strojár Krupina - TJ Tatran VLM Pliešovce
  •       FK Filjo Ladomerská Vieska - FK Rakytovce
  •       OTJ Hontianske Nemce - FK Sitno Banská Štiavnica
  •       ŠK Selce - ŠK Badín, OZ
  •       ŠK Hrochoť - FK Šalková
  •       OŠK Lieskovec - MFK Spartak Hriňová
  •       MFK Revúca - MŠK Tisovec
  •       FK Iskra Hnúšťa - FC 98 Hajnáčka
  •       MFK Baník Veľký Krtíš - MŠK Novohrad Lučenec
  •       OŠK Radzovce - TJD Príbelce
  •       TJ Vinohrad Čebovce - FK Slovenské Ďarmoty
  •       FK Jesenské - FTC Fiľakovo
  •       FK Podkonice - ŠK Dynamo Diviaky
  •       OŠK Dubovany - OFK Malženice
  •       SDM Domino - OFK Dunajská Lužná
  •       OŠK Slovenský Grob - ŠK Báhoň
  •       Lokomotíva Devínska Nová Ves - OŠK Láb
  •       SFC Kalinkovo - PŠC Pezinok
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo