Slovensko U20 Dánsko U20 ONLINE dnes Summer Hockey Challenge 2019 Poprad

3. 8. 2019 |
 

Slovensko U20, Dánsko U20, online prenos, dnes, Summer Hockey Challenge 2019, Poprad,. Online prenos dnešného hokejového zápasu Slovensko U20 - Dánsko U20 štartuje dnes v Poprade od 15:30.

Na snímke sprava Andrej Golian (Slovensko) a Tim Fleischer (Nemecko) počas úvodného zápasu turnaja hokejových reprezentácii do 20 rokov Summer Hockey Challenge 2019 Slovensko - Nemecko v Poprade 1. augusta 2019. FOTO TASR - Oliver Ondráš

Slovensko U20, Dánsko U20, online prenos, dnes, Summer Hockey Challenge 2019, Poprad,. Online prenos dnešného hokejového zápasu Slovensko U20 - Dánsko U20 štartuje dnes v Poprade od 15:30.

Slovensko U20 Dánsko U20 online dnes Summer Hockey Challenge 2019 Poprad dnes od 15:30

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov pokračuje v turnaji v Poprade dnes zápasom Slovensko 20 - Dánsko 20. V piatok naša reprezentácia zvíťazila v piatkovom zápase na turnaji U20 Summer Hockey Challenge v Poprade nad Českom 3:2.

Pod triumf zverencov trénera Róberta Petrovického sa podpísal dvoma gólmi Oliver Okuliar. Česi dokázali dvakrát skorigovať v rozmedzí 52.-55. minúte na 1:2 a 2:3, no vyrovnať sa im už nepodarilo. Slováci nadviazali na štvrtkové víťazstvo nad Nemcami 3:0, turnaj uzavrú v sobotu od 15.30 h duelom s Dánmi.

Slováci tak dnes majú možnosť v zápase s Dánskom potvrdiť výhru na turnaji bez straty bodu. Zápas štartuje v Poprade dnes od 15:30

Summer Hockey Challenge 2019

Slovensko U20 - Dánsko U20 -:-, online prenos dnes od 15:30

 

 

Slovensko
4 : 2
(1:1, 3:0, 0:1)
Dánsko

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 9. Hvizdoš (Džugan, Golian), 28. M. Minárik (Čajkovič, Okuliar), 30. M. Minárik, 40. M. Minárik (Čajkovič, Vitaloš) – 5. Green (Brondberg, Brinkman), 43. Hansen (Green, Brondberg). Rozhodca: Štefik, Kalina – Bogdaň, Smrek.
Slovensko: Hlavaj (Vyletelka) – Golian, Vitaloš, Česánek, Bučko, Dlugoš, Martiška, Zekucia, Semaňák – Okuliar, M. Minárik, Čajkovič – Sarvaš, Čenka, Mrázik – Džugan, Hvizdoš Ďurina – Maniaček, J. Minárik, Šeliga
Dánsko: Grubak (Christensen) – Brondberg, Koch, Schulze, Kamph, Sorensen, Fraenell, Diedrichsen, Kristensen – Brinkman, Green, Biel – Lehmann, Kjaer, Jensen – Cubars, Langhans, Bertelsen – Hansen, Gantzel
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:29 Slováci vyhodili puk až ku opustenej dánskej bránke a môžu v pokoji prestriedať.
59:11 Krížna prihrávka na Greena nebola veľmi presná, Dáni stále čosi vymýšľajú, no veľmi sa im už v útočnom pásme nedarí.
58:45 Džugan už práve naskočil na ľadovú plochu a sme piati, čo je len a len dobré.
58:09 Krížnu prihrávku chcel dávať Brinkman, ale tá neprešla na jeho spoluhráča. Slovensko sa opäť oslobodilo.
57:31 dôležité Slovenským mladíkom sa v oslabení zatiaľ darí, bezpečne vyhadzujeme puky preč a ďaleko od Hlavaja. Dáni to už skúšajú aj v šestici.
56:44 Slovensko čaká v závere hra v oslabení. Róbert Džugan je vylúčený na dve minúty za seknutie.
56:29 Z pravého kruhu to chcel strelecky vyskúšať Andreas Sorensen, no puk mu akosi nesadol a skĺzol z čepele. Pred ním však dobrú prácu odviedol Mikkel Jensen.
55:35 Puku sa v obrannom pásme zmocnil Džugan a okamžite ho posúval dopredu. Iniciatívni smerom dopredu musia byť najmä Dáni, ktorí ak ešte chcú pomýšľať na prípadné vyrovnanie, rozhodne musia byť aktívnejší.
54:50 Do súbojov o puk pred bránkou sa zapojil aj Filip Čenka, no nedokázal už zo vzduchu trafiť letiaci puk. Dáni sa dostali von z pásma a pokúsili sa zaútočiť.
53:24 K zakončeniu z ľavého kruhu sa prepracoval Andrej Golian, ktorý zaklepal hokejkou o ľad, vypýtal si prihrávku a potom pálil. Grubak sa stihol rýchlo presunúť.
52:27 Medzi kruhmi sa ocitol s pukom na hokejke Róbert Džugan, ktorému sa aj podarilo z vhodnej pozície zakončiť, no mieril to iba priamo na hruď brankára Grubaka.
51:58 Do súboja v rohu klziska vbehol Alexanader Hvizdoš, ktorý pomohol svojmu spoluhráčovi. Posunul puk po mantineli a počkal si na pohyb dánskych korčuliarov.
51:06 Nahodený puk od modrej čiary z hokejky Martina Bučka smeroval priamo na betóny gólmana Grubaka, ktorý vyrazil pred seba a potom urýchlene prikryl.
50:14 Dominik Šeliga vletel do súboja v útočnom pásme. Za Grubakovou bránkou však bola dvojica dánskych obrancov Fraenell so Sorensenom a tí súboj vyhrali.
49:30 Puk v tejto chvíli opustil hraciu plochu a čiarový rozhodca už ide žiadať nový od kolegov z časomiery. Vhadzovať sa bude pred Hlavajom.
48:34 Do útočného pásma sa s pukom dostával Mathias Hansen, ktorý prenikal po osi ihriska. Dostal sa na ľavý kruh, ale odtiaľ už bránku ohroziť nedokázal.
47:39 Ihneď po vhadzovaní sa k rýchlej strele prepracoval Filip Čenka, ktorý dokázal preveriť Grubakovu pozornosť. Dánsky brankár prikryl pod lapačku a hru prerušil.
47:08 Čajkovič manévruje s pukom v strednom pásme a snaží sa hľadať si vhodných spoluhráčov na kombináciu.
46:32 Maniaček si za pravým kruhom spracoval prihrávku a podarilo sa mu vystreliť. Jeho strelecký pokus tentokrát mieril na Grubakove betóny.
46:05 Do útočného pásma nahodil puk Jakub Minárik a iba vyzval Šeligu spoločne s Maniačekom, aby sa snažili puk získať.
44:57 Pred bránkou číhal pripravený Mathias Hansen, ktorý sa snažil urobiť si priestor, ale veľmi sa mu to nepodarilo. Strelecky napokon Hlavaja neohrozil.
44:08 Brankár Samuel Hlavaj sa musel mať opäť na pozore, pretože na neho mierila jedna z ďalších dánskych striel. Náš gólman to však zvládol a bude sa vhadzovať po jeho pravici.
43:35 Oba tímy v priebehu tohto zápasu využili svoje početné prevahy o dvoch hráčov. Najprv to boli Slováci v druhej tretine a teraz sa k nim pridali aj dánski hokejisti.
42:52 gól Dánsko dalo gól!
Dánsko využíva presilovku o dvoch hráčov a znižuje stav stretnutia. Green nahadzoval puk spoza pravého kruhu a jeho pokus ideálne tečoval za Hlavajov chrbát MATHIAS HANSEN. Je znížené.
Asistencia: Gustav Green, Jonas Brondberg.
41:53 Do nebezpečného zakončenia sa vysunul Jonathan Brinkman, ktorý prešiel až k blízkosti Hlavajovej bránky, no odtiaľ ho nedokázal prekvapiť.
41:23 Dvojnásobná početná prevaha pre dánsky tím. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Martin Vitaloš.
41:15 Slovensko bude hrať v oslabení. Michal Mrázik dostáva dve minúty za hákovanie.
40:13 dôležité Marek Minárik mohol hneď v úvode tretej tretiny pridať aj svoj štvrtý gólový zápis. Ocitol sa sám pred brankárom Grubakom, no puk mu skĺzol z čepele v tom najnevhodnejšom okamihu!
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Prostredná časť hry absolútne patrila slovenským mladíkom. Gólovo sa blysol hetrikový strelec Marek Minárik, ktorý sa presadil v 28., 30. a 40. minúte. Slovensko teda po 40 minútach vedie 4:1.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:16 gól Slovensko dalo gól!
V závere tretiny Dánsko dostáva gól do šatne. Čajkovič ideálne spoza pravého kruhu prihrávkou pred bránkovisko našiel MAREKA MINÁRIKA, ktorý už iba ťukol puk do odkrytej bránky a zavŕšil svoj hetrik!
Asistencie: Maxim Čajkovič, Martin Vitaloš.
38:29 Na pravom kruhu napriahol svoju hokejku Vitaloš, ale zakončenie mu zablokovali dánski hráči, ktorí potom vyhodili puk cez všetky čiary.
37:13 Slovensko bude hrať veľmi krátku 15-sekundovú presilovku o dvoch hráčov. Dve minúty za napadnutie dostáva Christoffer Fraenell.
36:43 Situáciu veľmi jednoducho riešil dánsky útočník Anders Biel, ktorý získal puk po nepresnej slovenskej prihrávke a poslal ho ihneď preč.
36:13 Na modrú čiaru sa s pukom vysunul Maxim Čajkovič, ktorý sa dostal do určitej streleckej pozícii, aj keď možno nebola najvýhodnejšia. Vyskúšal páliť, mieril to vedľa.
35:28 Slovenský tím bude hrať opäť presilovú hru. Dve minúty za seknutie dostáva Christopher Kamph.
34:41 Jonas Torbensen ešte síce dokázal obohrať obrancu Zekuciu, ďalej sa však dopredu nepresadil.
33:49 Slovenskí hokejisti zachytili puk v obrannom pásme a momentálne obrancovia čakajú na čerstvé sily zo striedačky. Striedajú aj Dáni.
32:49 Slovenský tím zvíťazil na buly v útočnom pásme a z tejto okolnosti čerpal aj obranca Boris Česánek, ktorý napriahol svoju hokejku na modrej čiare a pálil. Mieril však tesne vedľa.
32:18 V strednom pásme sa nepodarilo zachytiť puk Jonathanovi Brinkmanovi, ktorý sa k puku nedostal. Následne Dáni teda dopredu nepokračovali.
30:43 Po ľavom krídle sa dopredu natlačil Viktor Ďurina, ktorý prenikol až pred bránku a ohrozil brankára Grubaka. Dánsky brankár tentokrát nepripustil štvrtý gól vo svojej sieti.
30:18 A ešte navyše pokračuje aj skrátená presilová hra o jedného hráča. Slováci už sú v útočnom pásme a rozvíjajú prihrávky.
29:55 dôležité Dánsko si po treťom inkasovanom góle berie oddychový čas!
29:55 gól Slovensko dalo gól!
Rýchlo využitá presilová hra v podaní slovenského tímu. Pred bránkou vznikla po prihrávke na MAREKA MINÁRIKA nepriehľadná situácia, v ktorej sa najlepšie zorientoval práve Minárik a už do odkrytej brány bez problémov skóroval.
29:28 A slovenský tím bude mať k dispozícii dvojnásobnú početnú prevahu. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Christopher Kamph.
28:47 Slovenský tím je momentálne dobre našliapnutý a môže byť produktívny aj v presilovke. Dve minúty za seknutie totižto dostáva Mikkel Jensen.
27:42 gól Slovensko dalo gól!
Slovenský tím už po uplynutí početnej prevahy strieľa druhý gól v zápase. Šikovne po pravom krídle individuálne prenikol Marek Minárik, dostal sa pred bránku a pekným blafákom prekonal Grubaka.
Asistencie: Maxim Čajkovič, Oliver Okuliar.
27:20 Slovensku príliš táto presilová hra nevychádza. Dáni dokázali byť aj teraz nepríjemní. Dopredu sa individuálne vysunul Oliver Kjaer a zakončil spomedzi kruhov.
26:36 Na pozore sa zase musel mať slovenský brankár Hlavaj, ktorý dokázal zakončenie od modrej čiary z hokejky Kristensena bezpečne zachytiť.
26:18 Marek Minárik sa natlačil do útočného pásma a prenechal puk Čajkovičovi, ktorý sa dostal k strele spomedzi kruhov, no namieril to mimo.
25:39 Slovensko si po prvýkrát v druhej tretine zahrá presilovku. Na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou je vylúčený Oscar Schulze.
25:10 Do útočného pásma sa šikovne dostal Mathias Hansen, ktorý viac-menej zachytil rozohrávku nášho tímu a dokázal ohroziť Hlavaja.
24:04 Do útočného pása sa prebojoval Filip Čenka, ale o puk pomerne skoro prišiel. Dáni získali puk na svoje hokejky, ale dlho si ho neudržali.
22:55 Na ľadovú plochu už naskočil vylúčený Čenka a teoreticky mohol ísť aj do samostatného úniku, lenže nedokázal zachytiť vyhodený puk.
22:20 Teraz si však naša defenzíva musel dať pozor na prenikajúceho Greena, ktorý už viackrát v zápase ukázal, že je ofenzívnym lídrom Dánska. Predral sa medzi kruhy, ale tam jeho pohyb skončil.
21:58 Prvá časť hry v oslabení zatiaľ slovenským mladíkom vychádza. Dáni sa nedostávajú pred našu bránku a Hlavaj teda má len málo práce.
20:52 Ďalší trest na slovenskej strane. Dve minúty za seknutie dostáva Filip Čenka. Dánsko bude hrať teda ďalšiu presilovku.
20:28 Dáni začínajú druhú tretinu so skrátenou presilovkou. Podarilo sa im aspoň dostať do útočného pásma a o pár sekúnd naskočí na ľad náš hráč.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
V úvodnej tretine dokázali dánski hokejisti konkurovať našim hráčom a vypracovali si niekoľko zaujímavých šancí. Napokon to boli práve oni, ktorí šli do vedenia v 5. minúte po zásahu Greena. Stav však v 9. minúte vyrovnal Hvizdoš.
Druhá dvadsaťminútovka začína približne o 16:16.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:26 Dobre do útočného pásma prenikol Róbert Džugan, ktorý sa aj dostal do zakončenia spomedzi kruhov. Grubak bol ostražitý a rýchly.
18:52 Rýchlou prihrávkou Dáni presunuli dianie na modrú čiaru, odkiaľ napriahol Green. Jeho tvrdá delovka skončila na Hlavajovej výstroji.
18:29 Je tu presilovka pre dánsky tím. Dve minúty za seknutie dostáva Marek Minárik. Vhadzuje sa pred Samuelom Hlavajom.
17:49 Okuliar si veľmi nevšimol pohyb svojho spoluhráča Čajkoviča, ktorý síce korčuľoval za nahodeným pukom, ale podstatne neskôr, než bolo treba.
17:02 dôležité Jednu z doterajších najväčších gólových šancí však mal práve na hokejke Michal Mrázik. Pred bránkoviskom ostal na chvíľu osamotený, spracoval si puk a rýchlo pálil. Grubak sa dokázal včas presunúť a zastaviť strelu.
16:44 Šikovne to teraz samostatne vymyslel Martin Bučko, ktorý sa prepracoval medzi kruhy a strelecky ohrozil Grubaka.
15:58 A opäť úspešne vyhratý dánsky súboj. Silný pri mantineli bol Oscar Schulze, ktorý poslal puk preč cez celé klzisko.
15:34 Podarilo sa im to však len do týchto chvíľ. V rohu klziska puk vybojoval dánsky hráč a ihneď ho poslal preč cez celé klzisko. Naši začínajú spoza Hlavaja.
15:17 Naši mladíci opäť potvrdzujú to, že presilovky v pásme vedia zahrať. Sú aktívni na puku a držia ho na svojich hokejkách.
14:37 Slovensko získava presilovku. Jonathan Brinkman dostáva dve minúty za seknutie.
14:09 Na pravom kruhu sa otočil smerom do hry Mathias Hansen, ktorý sa dostal aj k zakončeniu. Vyskúšal reakcie Hlavajových betónov, tie však mal náš brankár okamžite na ľade.
13:41 Do zakončenia sa na útočnej polovici prebojoval Jonas Brondberg, ktorému sa podarilo vytvoriť palebnú pozíciu medzi kruhmi. Samuel Hlavaj promptne reagoval a urýchlene zasiahol.
12:58 Ofenzívnu akciu chcel na opačnej strane rozbehnúť Victor Cubars, ktorý však len nahodil puk do útočného pásma a vzápätí sa ho zmocnili slovenskí hráči.
12:13 Marek Minárik veľmi dobre pred bránkou videl nasťahovaného Okuliara, ktorý tam urýchlene šprintoval. Dotkol sa puku, usmernil ho však vedľa.
11:41 Dobrá pozícia sa vytvorila na modrej čiare pre Jakuba Martišku, ktorý po rýchlej prihrávke ešte rýchlejšie pálil a Grubak bol donútený k tomu, aby použil vyrážačku.
11:22 Slovenskí hokejisti sa od začiatku presilovky pohybujú s pukom na hokejkách v útočnom pásme a vytvárajú si strelecké pozície.
10:40 Presilová hra pre slovenský tím. Dve minúty za napadnutie dostáva Kasper Diedrichsen.
10:14 Nebezpečná bola strela Gustava Greena, ktorý strieľal z ľavého kruhu. Brankárovi Hlavajovi však pomoholi obrancovia.
09:50 V útočnom pásme sa do bojov o puk zapojil Vitaloš, ale radšej ďalej nepokračoval a vrátil sa na svoju obrancovskú defenzívnu pozíciu.
08:54 Šeliga sa pohyboval v útočnom pásme a hľadal si vhodný priestor pre seba samého. O puk však jeho spoluhráči prišli a museli sme sa vrátiť do obranného pásma.
08:17 gól Slovensko dalo gól!
Slovensko pomerne rýchlo prichádza s gólovou odpoveďou. V nepriehľadnej situácii po strele od modrej čiary sa najlepšie pred bránkou zorientoval ALEXANDER HVIZDOŠ a bekhendom zasunul puk za brankára Grubaka.
Asistencie: Róbert Džugan, Andrej Golian.
07:44 Aj keď za pukom korčuľoval Sarvaš, nedokázal uspieť v súboji s dánskym obrancom a puk sa mu vybojovať nepodarilo. Pokračuje však vo forčekovaní rozohrávky.
07:13 Šikovne to teraz vymyslela dvojica slovenských mladíkov. Na ľavom kruhu bekhendovou zadovkou prenechával puk Čenka puk Sarvašovi, ktorý vystrelil a trafil brankára Grubaka.
06:27 Dáni aj napriek tomu, že Slováci už sú v plnom počte, pokračujú v ofenzívnych náladách. Od modrej čiary sa pokúšal zakončovať Fraenell, ale mieril iba do protihráča.
05:50 Svoj individuálny prienik predviedol Jakub Minárik, ktorý prekorčuľoval medzi kruhy a odtiaľ prudko pálil. Bohužiaľ, priestor bránky netrafil.
05:10 Toto oslabenie zatiaľ mladíci Slovenska zvádzajú dobre. Podarilo sa im už na dvakrát bezpečne vyhodiť puk preč cez celé klzisko.
04:48 Navyše dánsky tím má teraz k dispozícii ešte presilovú hru o jedného hráča. Úvod Petrovického zverencom teda nevychádza podľa predstáv.
04:12 gól Dánsko dalo gól!
Dánska presilovka je využitá pomerne jednoducho a rýchlo. K puku sa za pravým kruhom dostal aktívny GUSTAV GREEN, ktorý si pripravil pozíciu a prudkou strelou prekonal Hlavaja.
Asistencie: Jonas Brondberg, Jonathan Brinkman.
04:00 Tak toto je nepríjemné, Dánsko bude hrať presilovku o dvoch hráčov. Róbert Džugan, ktorého som pred chvíľou pochválil, odchádza na dve minúty za hákovanie.
03:40 Úvod a prvú časť oslabenia zvládajú naši mladíci statočne. Penzum práce teraz v rohu klziska na opačnej strane odviedol Džugan, a nazbieral cenné sekundy.
03:18 Krížna prihrávka skončila na hokejke Gustava Greena, ktorý napriahol a ihneď z prvej zakončoval. Jeho tvrdá delovka mierila na zadný mantinel.
02:54 Budeme hrať v oslabení. Dve minúty za podrazenie si musí odsedieť Oliver Okuliar.
02:48 Slovenskí hokejisti dokázali poslať puk preč do útočného pásma a nechali Dánov rozohrávať.
02:29 Puk posunul Bertelsen smerom na Gustava Greena, ktorý chcel vyskúšať Hlavajovu pozornosť. Zakončenie však smerovalo mimo brány.
01:35 Puk posunul Hvizdoš poľahky smerom na Džugana, ktorý iba nahodil do útočného pásma a oba tímy sa rozhodli striedať.
00:47 Stabilitu za dánskou bránkou stratil Ján Sarvaš, ktorý nemohol už ďalej zabojovať o puk. Dopredu sa vysunuli dánski hokejisti. Zakončenie bolo zblokované smerom na ochrannú sieť.
00:10 O prvý strelecký zápis v tomto zápase sa postaral Oliver Okuliar, ktorý sa uvoľnil spoza protihráča a vystrelil spoza ľavého kruhu. Jeho pokus Grubak usmernil na mantinel.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Na ľadovú plochu už nastupujú slovenskí hráči v modrých dresoch. Dáni sa predvedú v bielej sade dresov. Čakajú nás štátne hymny oboch krajín.
Úvodné zostavy:

Slovensko: Hlavaj (Vyletelka) – Golian, Vitaloš, Česánek, Bučko, Dlugoš, Martiška, Zekucia, Semaňák – Okuliar, M. Minárik, Čajkovič – Sarvaš, Čenka, Mrázik – Džugan, Hvizdoš Ďurina – Maniaček, J. Minárik, Šeliga

Dánsko: Grubak (Christensen) – Brondberg, Koch, Schulze, Kamph, Sorensen, Fraenell, Diedrichsen, Kristensen – Brinkman, Green, Biel – Lehmann, Kjaer, Jensen – Cubars, Langhans, Bertelsen – Hansen, Gantzel

Rozhodca: Štefik, Kalina – Bogdaň, Smrek.
Prajem vám príjemné popoludnie a vítam vás pri sledovaní on-line prenosu z posledného zápasu mini prípravného turnaja Summer Hockey Challenge v Poprade. V dnešnom druhom popoludňajšom zápase na seba narazia výbery Slovenska a Dánska a uzavrú tento trojdňový letný prípravný turnaj. Zápas sa začína o 15:30 a jeho priebehom vás bude sprevádzať Lukáš R. Ovšonka.

Zverenci trénera Róberta Petrovického môžu byť so svojimi výkonmi určite spokojní. Slovenským mladíkom vyšiel hneď vstup do turnaja, dokázali si poradiť s nemeckými rovesníkmi, ktorých predčili najmä v druhej tretine, ktorú vyhrali 3:0 a napokon sa takým výsledkom aj zápas skončil. V druhom zápase čakalo na Slovákov ťažšie sústo, a to výber Česka. Derby sa začalo z ostra, videli sme niekoľko tvrdých súbojov na ľade. Výsledok stále hral v prospech Slovenska, najprv mladí Slováci viedli 2:0, následne aj 3:1 a aj napriek tomu že ešte raz inkasovali, stav 3:2 si do záverečného klaksónu dokázali udržať a získať tak ďalší trojbodový zisk.

Dánski hokejisti mali na začiatok turnaja ťažšieho súpera, a to nepríjemný výber Česka. S Čechmi dokázali hrať viac-menej vyrovnanú partiu do 23. minúty, kedy inkasovali z hokejky Čermáka. Dánsko znížilo na 1:2 v 38. minúte, ale to bol jediný zásah, na ktorý sa Severania zmohli. Inkasovali ešte dvakrát, a to z hokejok Přikryla a Rychlovského. V druhom zápase Dánsko narazilo na Nemecko a bol to zápas, ktorý mal výsledkovo lepší priebeh pre Dánov. Aj keď Severania prehrávali od 4. minúty, v 9. minúte vyrovnal Koch a následne sa k nemu pridali aj Langhans s Kjaerom. Dánsko napokon zdolalo Nemecko 2:3 a v prípade lepšieho vzájomného zápasu práve so Slovenskom, sa môže stať aj víťazom turnaja, takže rozhodne nás čaká pod Tatrami zaujímavý posledný zápas turnaja.

Teší sa na vás Lukáš R. Ovšonka a praje vám príjemné sledovanie a pekný športový zážitok.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo