Slovensko U20 Česko U20 ONLINE dnes Summer Hockey Challenge 2019

2. 8. 2019 |
 

Slovensko U20, Česko U20, online prenos, dnes, Summer Hockey Challenge 2019. Online prenos dnešného hokejového zápasu Slovensko 20 vs Česko 20 sa začína od 18:00.

Slovensko U20, Česko U20, online prenos, dnes, Summer Hockey Challenge 2019. Online prenos dnešného hokejového zápasu Slovensko 20 vs Česko 20 sa začína od 18:00.

Slovensko U20 Česko U20 online prenos dnes Summer Hockey Challenge 2019 dnes od 18:00

Slovensko hrá dnes s Českom. Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov odštartovala sezónu 2019/2020 štvrtkovým triumfom na turnaji U20 Summer Hockey Challenge v Poprade nad Nemeckom 3:0. Úspešnú premiéru na lavičke "dvadsiatky" zažil nový hlavný tréner Róbert Petrovický, ten prebral tím po sedemročnom pôsobení Ernesta Bokroša.

 

 

Domáci reprezentanti využili veľkú nedisciplinovanosť hostí a všetky tri góly dali v presilovkách v rozmedzí 27. až 40. minúty. Nemci dostali až jedenásť menších trestov a Fleischer navyše aj 10 minút za vrazenie na mantinel.

Slováci sa v ďalších dueloch stretnú v piatok v derby s Českom a v sobotu s Dánskom. Petrovického zverenci obhajujú na turnaji celkový triumf z uplynulého ročníka.

Róbert Petrovický, tréner SR: "Na zápas sme sa pripravili, pred prvým turnajom sezóny sme mali dva prípravné tábory. Chceli sme od prvého zrazu predvádzať náš hokej. Začiatok duelu s Nemeckom bol trochu opatrný z oboch strán, ale predviedli sme dobrú robotu v prvom oslabení. Neskôr sme začali viac strieľať, tlačiť sa do bránky a vytvárali sme si šance. Svojím úsilím sme si vytvorili niekoľko možností a presilových hier, na ktorých sme dnes postavili zápas.

Som veľmi rád, že sme niektoré využili a to je dobré pre sebavedomie chalanov. Je to dobrý vstup do sezóny, víťazstvo vždy poteší. Nemci hrajú agresívny a tvrdý hokej. Chlapcov sme nabádali na pohyb, jednoduchosť a korčuľovanie do voľných priestorov. Musím vyzdvihnúť aj veľkú obetavosť hráčov, v oslabeniach sme mali niekoľko zblokovaných striel. V závere sme sa dopustili niekoľkých chýb, ktoré sme si hneď po stretnutí vysvetlili. Zajtra nás čaká nový deň a s pokorou ideme ďalej."

U20 Summer Hockey Challenge 2019

Slovensko U20 - Česko U20 -:-, online prenos dnes od 18:00

 

 

Slovensko
3 : 2
(1:0, 0:0, 2:2)
Česko U19

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 6. Nespala, 44. Okuliar (Vitaloš), 53. Okuliar (M. Minárik, Čajkovič) – 52. Beránek (Rutar, Jelínek), 55. Rychlovský (Grim, Suhrada). Rozhodca: Orolin, Štefik – Šoltés, Stanzel.
Slovensko: Vyletelka (Hlavaj) – Golian, Vitaloš (A), Česánek, Bučko, Dlugoš, Martiška, Zekucia, Semaňák – Okuliar, M. Minárik, Čajkovič – Džugan (C), Paulíny, Ďurina – Sarvaš (A), Čenka, Nespala – Maniaček, J. Minárik, Mrázik
Česko U19: Dobeš (Škorpík) – Procházka, Kukla, Dluhoš (C), Suhrada, Tureček, Rutar, Žůrek, Peterek – Beránek, Vitouch, Bambula (A) – Toman, Přikryl, Jelínek – Čermák, Najman, Pšenička – Rychlovský, Sklenář (A), Grim
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:52 Tak český tím je poriadne nabudený a útočí v pásme. Tentokrát je však hra prerušená a hráči si môžu vydýchnuť, keďže bol puk tečovaný mimo ľadovej plochy.
59:22 Českí korčuliari sú už na ľade v šestici a prichádza ďalší trest na slovenskej strane. Dve minúty dostáva Marek Minárik za podrazenie. Česko si berie oddychový čas.
59:12 Česi sú už momentálne nasťahovaní v našom obrannom pásme a o niečo sa snažia. Slovenský tím je poriadne pod tlakom.
58:40 dôležité Brankár Dobeš je už na striedačke a začína sa česká powerplay.
58:26 Do útočného pásma zatiahol puk Nespala, podržal ho niekoľko sekúnd a nazbieral drahocenný čas.
57:42 Aj na opačnej strane sa musel český gólman mať na pozore. Aktívny Oliver Okuliar sa s pukom prebojoval medzi kruhy a odtiaľ zakončoval. Nastrelil však iba do protihráča.
57:06 Delovkou z ľavého kruhu to skúšal aj Jonáš Peterek, ale nastrelil to iba na plexisklo. Brankár Dobeš sa už aj miestami pýta na striedačku.
56:24 Videli sme ďalšiu delovku v podaní jedného z českých obrancov, tentokrát puk mieril na zadný mantinel. Vyletelka sa nestíha obracať za lietajúcimi pukmi z každej strany.
56:10 Pred bránkou bol nepríjemne zaparkovaný Procházka, ale našťastie sa k zakončeniu nedostal.
55:20 Tak toto je naozaj nepríjemné pre slovenský tím. Maxim Čajkovič dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.
54:49 gól Tím Česko U19 práve strelil gól!
Česi opäť znižujú a je to opäť len jeden gól. Grim prekorčuľoval dopredu po pravom krídle, výborne sa mu pred bránkou ukázal JAKUB RYCHLOVSKÝ a z prvej zakončil za Vyletelkov chrbát.
Asistencie: Jan Grim, Jiří Suhrada.
53:36 Český tím zvíťazil na buly v útočnom pásme a až do týchto chvíľ bol nasťahovaný v útočnej tretine. Napokon dobre zapracoval náš obranca a vyhodil puk preč.
53:03 Slovensko sa bude musieť brániť v oslabení. Róbert Džugan dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.
52:12 gól Slovensko dalo gól!
Slovenskí mladíci však prichádzajú s veľmi rýchlou odpoveďou. OLIVER OKULIAR sa s pukom dostal tesne za ľavý kruh, otočil sa smerom k bránke a strelou pomedzi betóny prekvapil Dobeša.
Asistencie: Marek Minárik, Maxim Čajkovič.
51:31 gól Tím Česko U19 práve strelil gól!
Český tím znižuje na rozdiel jedného gólu a záver zápasu môže byť ešte poriadne dramatický. Rutar vypálil od modrej čiary a jeho strelu perfektne tečoval MARTIN BERÁNEK.
Asistencie: Adam Rutar, Šimon Jelínek.
51:11 Výborne teraz zasiahol náš gólman Vyletelka. Po pravom krídle prešiel dopredu Bambula, ktorý preveril slovenského brankára strelou z kruhu, Vyletelka bol pohotový.
49:20 Po strele Ďurinu z ľavého kruhu zachytil puk betónmi Dobeš, odrazilo sa to ku Suhradovi, ktorý promptne vyhodil puk cez všetky čiary.
48:55 Slovenský tím sa môže dostať opäť do tempa, Radek Procházka dostáva dve minúty za hákovanie.
48:31 dôležité Tak teraz sme videli zaujímavý útočný moment od našich hráčov. Ďurina sa vysunul dopredu po osi ihriska, pred bránkou ešte prihrávkou našiel Džugana, následne Dobeš zasiahol. A bude sa vylučovať.
47:56 Pred slovenskú bránku sa nebezpečne natlačil Šimon Jelínek, ale nedokázal si spracovať prudkú prihrávku, ktorá smerovala k jeho hokejke z ľavej strany.
46:52 Český tím je momentálne viac na puku a tlačí nás v obrannom pásme. Slovenskí obrancovia sa musia mať poriadne na pozore.
46:00 Slovenská rozohrávka nebola veľmi úspešná, český tím zachytil puk v strednom pásme a presunul sa dopredu. Došlo k strele z hokejky Procházku, ktorá skončila vo Vyletelkovej lapačke.
44:18 Od modrej čiary smerovala strela z hokejky Martina Bučka, ktorý tvrdo vypálil. Jeho prudké zakončenie však bolo zblokované a nedorazilo na brankára Dobeša.
43:52 gól Slovensko dalo gól!
Premenená presilovka a dvojgólové slovenské vedenie je realitou. Ihneď po buly v útočnom pásme sa k strele dostal OLIVER OKULIAR a perfektnou delovkou prepálil všetko, čo mu stálo v ceste.
Asistencia: Martin Vitaloš.
43:29 Presilovkovú možnosť bude mať opäť slovenský tím. Jan Grim dostáva dve minúty za krosček.
41:43 Do konca českej presilovky ostáva už iba jedna sekunda a vhadzuje sa v strednom pásme, nakoľko puk opustil ľadovú plochu. Oslabenie teda náš tím prežije bez ujmy na skóre.
40:36 Česi začali tretiu tretinu ešte s niekoľko sekundovou presilovkou, zatiaľ sa slovenským hráčom darí eliminovať ich snahu po prekonanie Vyletelku.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Prostrednú časť hry zdobilo niekoľko vylúčení na oboch stranách. Videli sme už aj nejaké krátke pästné výmeny, všetko to však bolo ešte v rámci normy. Dôležité pre Slovensko je, že náš tím stále v zápase vedie vďaka Nespalovmu gólu zo 6. minúty zápasu.
Tretia tretina sa začne približne o 19:40.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:44 Tak napokon tu máme ešte ďalšie vylúčenie v posledných sekundách druhej tretiny. Potrestaný je Jakub Martiška, dostáva dve minúty za seknutie.
39:02 V závere početnej prevahe sa slovenským hráčom podarilo usadiť sa v pásme, no nepramenila z toho žiadne výrazné ohrozenie bránky.
38:08 Ani táto početná prevaha slovenskému tímu veľmi nevychádza. Čechom sa teraz podarilo eliminovať slovenskú rozohrávku už aj v strednom pásme, našim to žiaľbohu nevychádza.
37:05 A vylučuje sa opäť. Dve minúty za držanie hokejky dostáva David Vitouch, bude z toho záverečná presilovka v druhej tretine.
36:40 Slovenskí hokejisti sa opäť tlačili do brány, no tentokrát to nemalo úspech. Česi prehustili priestor a puk bezpečne odstránili.
35:54 Český tím nemohol pokračovať vo svojej rozohrávke, hra bola prerušená kvôli hre vysokou hokejkou, zrejme to bolo na slovenskej strane, keďže sa dianie presúva pred Samuela Vyletelku.
34:28 Slovenský tím má ďalšiu presilovkovú možnosť. Dve minúty za napadnutie dostáva Jan Bambula.
34:07 Gólman Vyletelka si teraz musel dať pozor aj na ďalší strelecký pokus z hokejky aktívneho Beránka, ktorý napriahol na osi ihriska na modrej čiare. Strela bola zbrzdená a gólman nášho tímu bezpečne prikryl a hru prerušil.
33:42 Strelou z pravého kruhu to vyskúšal Martin Beránek, ktorý sa dostal na túto pozíciu vďaka dobrej korčuliarskej práci spoluhráča, no napokon jeho zakončenie bolo zrazené.
33:05 Slovenskí hokejisti pokračujú s pukom na hokejke v útočnom pásme, ale presilovkové sekundy ubiehajú neúprosne rýchlo a zatiaľ sme poriadne zakončenie nevideli.
32:35 V obrannom pásme zachytil puk Matěj Toman a urýchlene ho vyhadzoval preč z obrannej tretiny až smerom k brankárovi Vyletelkovi.
31:52 Strela z hokejky Maxima Čajkoviča bola zrazená a smerovala mimo bránky. Slovenské mužstvo však pokračuje s pohybom na puku v útočnej tretine.
31:16 Po dlhom čase prichádza slovenská presilovka. Šimon Jelínek dostáva dve minúty za držanie hokejky.
31:09 Nebezpečne vyzerala delovka od modrej čiary v podaní Martina Bučka, ktorý preveril Dobešove betóny tvrdou strelou. Jeho projektil skončil na betóne.
30:38 Po pravom krídle prenikol dopredu český krídelník ŠImon Jelínek, ktorý prekorčuľoval poza bránku a vracal puk späť. Vyletelka však ako prvý pokryl nebezpečný puk.
29:35 Do útočného pásma sa podarilo uniknúť dvojici slovenských hokejistov. Útok potiahol po pravom krídle Džugan a hľadal pred bránkoviskom Paulínyho, ktorý však z prvej zakončoval len na zadný mantinel.
28:24 Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme Slovensko (Česánek – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Česko U19 (Sklenář – 2 min., hrubosť).
28:24 Tresty zrejme doplníme počas prestávky, pretože je si to ťažké zapamätať. Medzitým sa hrá na ľade česká presilovka piatich proti štyrom, rozdielový bol teda trest Slovenska.
28:24 Po jednej z nasledujúcich striel na brankára Vyletelku sa pred bránkoviskom začalo poriadne iskriť a vzplanuli vášne. Hráči sa do seba pustili päsťami a nezaobíde sa to opäť bez trestov.
27:38 Sledujeme obojstranné vylúčenie, s trestami sa poriadne roztrhlo vrece. Dve minútyza seknutie dostáva Toman a 2+2 minúty aj Dlugoš.
27:38 Z prvej po prihrávke pálil český obranca Radek Procházka. Vyletelka nemal puk úplne pod kontrolou, vypadol mu z výstroje, ale dokázal ho urýchlene prikryť.
27:11 Teraz to Česi mali až príliš okaté. Po prihrávke na ľavý kruh vyskúšal páliť Přikryl, jeho úmysel však dobre prečítal Martiška.
26:37 Tak toto je ešte nepríjemnejšie pre Petrovického zverencov. Na trestnú lavicu odchádza aj Adam Paulíny, ktorý dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.
26:06 Česká prevaha o dvoch hráčov naďalej pokračuje a na pozore sa opäť musel mať Vyletelka, ktorý však stihol dostatočne včas reagovať na zakončenie od Suhradu z pravého kruhu.
25:14 Bude z toho vyše minútová početná prevaha o dvoch hráčov pre český tím. Dve minúty za hákovanie dostáva Martin Bučko.
24:50 Dôležitý zákrok v bránkovisku predviedol Vyletelka. Situácia po delovke z hokejky Miroslava Kuklu bola nepriehľadná, Vyletelka však dokázal na prvý pokus ukryť puk vo výstroji.
24:27 Po slovenskej presilovke prichádza aj oslabenie na strane nášho tímu. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Róbert Džugan.
23:59 Po modrej čiare nabíjal Alexander Zekucia na hokejku Martina Bučka, ktorý sa predviedol svojou delovkou spoza ľavého kruhu. Preveril betóny gólmana Dobeša.
23:22 Táto početná prevaha slovenského tímu nie je taká úspešná ako tie predchádzajúce v prvej tretine, nedarí sa nám poriadne usadiť sa v útočnom pásme.
22:07 Presilovku získava slovenský tím. Erik Čermák dostáva dve minúty za napadnutie.
21:49 Aj na opačnej strane klziska bolo horúco. Do zakončenia sa prepracoval Adam Paulíny, ktorý bol v tesnej blízkosti Dobešovej bránky, no aj český gólman dokázal podržať svoj tím.
21:14 Fantastický zákrok tentokrát predviedol brankár Vyletelka, ktorý sa dostal do ťažkej situácie. Na pravom kruhu ostal úplne voľný Matěj Toman, ten zakončoval zblízka a Vyletelka výborne vyrazil betónom.
20:44 Druhá tretina nám svižne odštartovala, oba tímy sa dostali už aj do obranných pásiem protivníkov, no zatiaľ sme nezaregistrovali zakončenie.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Z pohľadu hráčskych kvalít bola úvodná dvadsaťminútovka veľmi vyrovnaná. Slovenský tím dokázal Čechov pritlačiť v presilovkách a napokon šli zverenci Róberta Petrovického aj do vedenia. V 6. minúte predviedol parádne sólo Nespala a otvoril skóre duelu.
Druhá tretina sa začne približne o 18:50.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:30 Po uplynutí trestu na českej strane bol nebezpečný aj Jakub Žůrek, ktorý sa dostal pred bránku a bekhendom zakončil. Vyletelka si postrážil svoju sieť.
18:35 Slovenský tím naďalej úspešne pokračuje vo svojej presilovke. Náš tím je nasťahovaný stále v útočnom pásme Čechom nedovolí vyhodiť puk preč.
17:31 Z osi ihriska na modrej čiare nabíjal Golian Maximovi Čajkovičovi, ktorý sa rozhodol pre strelu z prvej z ľavého kruhu. Jeho strelecký pokus skončil na bočnej sieti.
17:07 S blížiacim sa záverom tretiny uvidíme aj slovenskú presilovku. Na dve minúty za hákovanie je vylúčený David Vitouch.
16:28 Zo stredného pásma vypálil puk preč Jakub Martiška, ktorý musel čakať na nových čerstvých spoluhráčov zo striedačky. Český tím prestriedal taktiež.
15:35 Po ľavom krídle sa dopredu vysunul Matěj Toman, ktorý sa dostal za ľavý kruh a odtiaľ zakončoval, no netrafil priestor Vyletelkovej brány.
14:33 Pred bránkou bol zaparkovaný Miroslav Kukla, ktorý si hokejkou pýtal prihrávku od svojho spoluhráča. Aj ju síce dostal, no Vyletelku výrazne neohrozil.
14:04 Cez našu defenzívu sa za zakončením dopredu predieral Jan Bambula, ktorý rýchlo prekorčuľoval po pravom krídle, dostal sa na kruh, ale tam bol už jeho priamočiary pohyb zastavený.
13:35 Strela od modrej čiary z hokejky Jiřího Suhradu nebola obzvlášť nebezpečná, Vyletelka ju bezpečne pokryl hokejkou a pre istotu prikryl puk, došlo teda k prerušeniu hry.
12:26 Šikovne to teraz vymyslel Maxim Čajkovič, ktorý prekorčuľoval po pravom krídle a na kruhu prenechával zadovkou puk Okuliarovi. Českí hráči však úmysel našej dvojice prečítali.
12:03 Pri striedačke českého tímu momentálne prebieha diskusia hlavného a čiarového rozhodcu s Adamom Najmanom. Napokon Najman opustil ľad a za neho naskočil Peterek.
11:36 dôležité Mohol náš tím viesť o dva góly. Výborná bola teraz súhra formácie na čele s Jakubom Minárikom. Práve Minárik dorážal odrazenú strelu z hokejky Mrázika, ktorú Dobeš vyrazil len pred bránkovisko. V poslednej chvíli však Minárikovi protihráč zblokoval hokejku, a tak z toho nebola ohrozujúca dorážka.
11:05 Veľmi rýchly bol v tejto chvíli český útočník David Vitouch, ktorý sa prepracoval dopredu po ľavom krídle, dostal sa na kruh a odtiaľ mieril do pripraveného Vyletelku.
10:38 Krížna prihrávka z hokejky Jana Bambulu adresáta nenašla, puk iba prefrčal popred zrak gólmana Vyletelku.
10:11 Krížna prihrávka nedorazila na hokejku Jana Grima, ktorý sa otočil pri útočnej modrej čiare. Za pukom však už nekorčuľoval, na hokejky si ho vzali slovenskí hráči.
09:26 Česi mali ešte skrátenú iba trinásťsekundovú početnú prevahu o jedného korčuliara. Na buly sa podarilo zvíťaziť slovenskému centrovi a okamžite sme poslali puk preč až ku Dobešovi.
08:44 Sme svedkami ďalšieho vylúčenia na oboch stranách. Dve minúty za hákovanie dostáva Matěj Toman a takisto je aj Ján Sarvaš vylúčený za filmovanie pádu.
08:19 Spoza ľavého kruhu nabíjal krížom cez útočné pásmo Dluhoš Tomanovi, ktorý sa rozhodol páliť spoza pravého kruhu, ale jeho zakončenie našlo len zadný mantinel.
07:44 Teraz to českým hráčom nevyšlo. Prihrávka Bambulu na modrú čiaru smerovala síce ku Procházkovi, ale puk mu preskočil cez hokejku. Pre náš tím dobré, získavame cenné sekundy.
07:21 Nebezpečne z prvej po okamžitej prihrávke pálil spoza pravého kruhu Jan Bambula. Jeho delovka poriadne vyvetrala Vyletelkove betóny.
06:57 Slovenský tím bude hrať po strelenom góle v oslabení. Dve minúty za držanie dostáva obranca Alexander Zekucia.
06:34 Naši obrancovia si museli dať pozor na aktívneho Jakuba Rychlovského, ktorý sa predieral medzikružím, ale napokon nezakončil.
05:42 gól Slovensko dalo gól!
Slovenskí mladíci idú do vedenia. Čo teraz urobil JAKUB NESPALA, slovami Marcela Merčiaka – fantázia v pohybe. Náš útočník si spracoval puk na modrej čiare, bravúrne jednoducho prešiel kľučkou cez protihráča, dostal sa pred bránkou, navyše bol faulovaný a v tomto rozpoložení ešte dokázal bekhendom zasunúť puk za Dobešov chrbát popri jeho betóne.
Bez asistencie
05:17 Aj v druhej časti presilovej hry bolo slovenské mužstvo silné na puku a korčuliarsky aktívne v útočnej tretine. Hráči si hľadali dobré pozície, boli sústredení, na prekonanie Dobeša to však nestačilo.
04:55 Z ľavého kruhu chcel okamžite z prvej páliť Maxim Čajkovič, no strela mu na hokejku vôbec nesadla a bola z toho len taká polovičná nepresná prihrávka.
04:19 Zatiaľ sme do týchto sekúnd aktívni v presilovej hre a darí sa nám držať útočné pásmo. Videli sme ďalší strelecký pokus spoza pravého kruhu, ale ten bol zblokovaný a Česi sa oslobodili.
03:47 Výbornú presilovkovú kombináciu režíroval na modrej čiare Zekucia, ktorý dokázal nájsť na ľavom kruhu pripraveného Bučka. Jeho delovka sa odrazila od betónov a takmer sa naši hráči dostali k dorážke.
03:12 V rohu klziska zabojoval o puk Oliver Okuliar, no dostal sa do ostrého súboja. Bol napokon jednoznačne faulovaný, trest 2+10 minút za vrazenie dostáva Adam Rutar.
02:33 Zo stredného pásma Jakub Minárik iba tečoval prihrávku od svojho spoluhráča a usmernil puk na zadný mantinel. Pri puku sa pri mantineli ocitli Česi a pokračujú dopredu.
01:44 Postupne oba tímy striedajú svoje formácie, na ľad sa už dostal aj Marcel Dlugoš z tretej obrannej dvojice. Česi takisto striedajú, hrá sa plynulo.
01:19 Dobre to myslel po pravom krídle Jelínek, ktorý prihrával pred bránku pripravenému Přikrylovi, ktorý sa dostal do koncovky, no Vyletelka za seba puk nepustil.
00:50 Do zakončenia sa po ľavom krídle vysunul Bambula, ktorý dokázal vystreliť tesne spoza ľavého kruhu. Do chráničov však nastrelil nášho hráča.
00:28 V strednom pásme dokázali slovenskí hráči zachytiť českú rozohrávku a následne Vitaloš nahadzoval puk späť do útočného pásma.
00:11 Na úvodnom buly boli síce úspešnejší slovenskí hokejisti, podarilo sa im dostať von z obranného pásma, ale jeden z českých hráčov posunul Vyletelkovu bránku.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Na ľadovú plochu práve nastupujú oba tímy. Slovenskí reprezentanti sa dnes predstavia v modrých dresoch, Česi v bielych. Pred úvodným buly si vypočujeme hymny oboch krajín.
Úvodné zostavy:

Slovensko: Vyletelka (Hlavaj) – Golian, Vitaloš (A), Česánek, Bučko, Dlugoš, Martiška, Zekucia, Semaňák – Okuliar, M. Minárik, Čajkovič – Džugan (C), Paulíny, Ďurina – Sarvaš (A), Čenka, Nespala – Maniaček, J. Minárik, Mrázik

Česko U19: Dobeš (Škorpík) – Procházka, Kukla, Dluhoš (C), Suhrada, Tureček, Rutar, Žůrek, Peterek – Beránek, Vitouch, Bambula (A) – Toman, Přikryl, Jelínek – Čermák, Najman, Pšenička – Rychlovský, Sklenář (A), Grim

Rozhodca: Orolin, Štefik – Šoltés, Stanzel.
Prajem vám príjemný večer a vítam vás pri sledovaní ďalšieho prípravného zápasu slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov na medzinárodnom prípravnom turnaji Summer Hockey Challenge v Poprade. Slovensko o 18:00 nastúpi proti Česku, stretnutím vás bude sprevádzať Lukáš R. Ovšonka.

Mladí slovenskí hokejoví reprezentanti včera predviedli výborný výkon v zápase s Nemeckom. O víťazstve nad Nemcami rozhodla najmä suverénna tretina, ktorú naši vyhrali s prehľadom 3:0 a zabezpečili si prvú výhru. Strelecky sa presadil najprv v 27. minúte Paulíny, na neho v 35. minúte nadviazal Čajkovič a pár sekúnd pred druhým klaksónom uzavrel na konečných 3:0 Vitaloš. Dvomi asistenciami sa v stretnutí blysol Okuliar, výborný individuálny výkon predviedol aj draftovaný Maxim Čajkovič. Tréner Petrovický má za sebou úspešnú premiéru pri kormidle reprezentácie a v hodnotení zápasu spomenul, že spokojný bol najmä s presilovkami, ktoré našim mladíkom vyšli. Nadviazať na úspešné prevedenie herných kvalít budú chcieť Petrovického zverenci aj zajtra proti Čechom, ktorí v úvodnom vystúpení na Summer Hockey Challenge zdolali Dánsko 1:4. Strelecky sa presadili Čermák, Kukla, Přikryl a Rychlovský.

Srdečne vás pozývam k sledovaniu on-line prenosu a prajem pekný športový zážitok.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo