Slovensko Nemecko hokej ONLINE sobota dnes Euro Hockey Challenge

13. 4. 2019 |
 

Slovensko, Nemecko, hokej, live, naživo, sobota, dnes, Dnešný online prenos zápasu Nemecko vs Slovensko série Euro Hockey Challenge štartuje od 20:00.

Zľava brankár Július Hudáček (Slovensko), Leonhard Pföderl (Nemecko) a Patrik Koch (Slovensko) v zápase Euro Hockey Challenge Nemecko - Slovensko v Kaufbeurene 11. apríla 2019. FOTO TASR - Jakub Kotian

Slovensko, Nemecko, hokej, live, naživo, sobota, dnes, Dnešný online prenos zápasu Nemecko vs Slovensko série Euro Hockey Challenge štartuje od 20:00.

Slovensko Nemecko hokej online sobota dnes prípravný Euro Hockey Challenge od 20:00

V zostave slovenskej hokejovej reprezentácie sú pred sobotňajším zápasom proti Nemecku v Garmisch-Partenkirchene zatiaľ isté iba dve zmeny. V bránke dostane priestor jeden z dvojice Denis Godla - Andrej Košarišťan, v útoku nastúpi Dávid Buc. Koho 32-ročný útočník nahradí, sa rozhodne po sobotňajšom tréningu. Do hry opäť nezasiahne Rastislav Špirko.

Útočník Zvolena sa na ľad vrátil len nedávno po zranení kolena a nie je ešte zdravotne v stopercentnom poriadku. V piatok však naplno trénoval. "Je tu s nami, aby zosilnel po zranení. Kto pôjde na tribúnu, o tom máme predstavu, ale ešte sa porozprávame po sobotňajšom rozkorčuľovaní," uviedol v piatok po dopoludňajšom tréningu asistent hlavného trénera Róbert Petrovický.

Je však jasné, že do hry zasiahne Dávid Buc, ktorý trénoval spolu s dvojicou Patrik Svitana - Dávid Bondra. "Chceli sme ich vyskúšať aj na tréningu, aby sme ich takto videli, ale po zajtrajšom tréningu budeme vedieť na isto," dodal Petrovický.

Piatková tréningová jednotka bola svižná, okorenil ju aj príhovor trénera Craiga Ramsaya. Ten svojich zverencov nabádal k častejšiemu zakončeniu, ako príklad im dal Phila Esposita. Podľa kanadského kouča dal tento útočník 717 gólov v NHL preto, lebo často strieľal.

Slovensko Nemecko hokej online sobota dnes prípravný Euro Hockey Challenge od 20:00

"Je to jedna z vecí, na ktorých sme pracovali na tréningu. V ťažkých zápasoch práve jedna šanca môže rozhodnúť. Je to moment pre mužstvo, dá sa gól, ožijeme, môžeme dostať súpera pod tlak. Mali sme šance aj v prvom zápase, je načase ich premieňať," povedal Petrovický.

V odvete proti Nemecku musia Slováci podľa Petrovického zlepšiť aj iné činnosti, najmä v priestore pred bránkou súpera: "Potrebujeme rýchlejšie reakcie. Musíme puky hneď hádzať na bránku, kde samozrejme musíme mať hráča. V niektorých situáciách musíme byť sebeckí. Treba ísť častejšie do streľby, niekedy aj pri prečíslení, pretože puk sa od brankára odrazí a ďalší ho musia doraziť do siete."

V dvoch uplynulých zápasoch sa slovenskí hokejisti tešili z gólu iba raz. Je teda načase, aby sa začali v najbližšom zápase presadzovať viac. "Každý hráč má svoju úlohu. Strelci majú dávať góly, kreatívnejší hráči ich majú pripraviť. Ale gól môže dať hocikto. Len treba dôraz, ten musí byť vždy," uzavrel Petrovický.

Hokej prípravný zápas Euro hockey chalange

Nemecko - Slovensko -:-, od 20:00

Nemecko
3 : 1
(2:0, 1:1, 0:0)
Slovensko

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 14. Bergmann (Pföderl), 16. Tuomie (Michaelis), 33. Noebels (Daschner, Schopper) – 25. Cingeľ (Liška).
Nemecko: Treutle (Strahlmeier) – Daschner, Schopper, Nowak (A), Müller, Bittner, Krupp, Weber, Wagner – Pföderl, Loibl, Bergmann – Elsner, Noebels (A), Höfflin – Bokk, Michaelis, Tuomie – Ziegler, Fauser (C), Kurth
Slovensko: Košarišťan (Godla) – Čajkovský, Ma. Chovan, Fehérváry, Sersen (A), Koch, Štajnoch, Rosandič, Grman – Puliš, Sukeľ, Tybor – Nagy (C), Mi. Chovan, Paulovič – Liška, Cingeľ, Bakoš (A) – Bondra, Buc, Svitana
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:51 Sme síce v útočnom pásme, no nedarí sa nám vytvoriť si strelecké príležitosti. Nemci sa teraz previnili icingom.
59:10 Nemeckí hráči vyštartovali v dvojici do protiútoku. Zakončoval Stefan Loibl, ale gól do odkrytej bránky nedal.
58:50 Nagy dobrou prihrávkou medzi kruhy našiel Michala Chovana, ktorý pálil, ale nastrelil puk vedľa brány.
58:39 Hlavný rozhoda nemal správny dohľad na puk a preto bola hra prerušená. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.
58:12 Nepodarilo sa nám síce vyhrať buly v útočnom pásme, opätovne sme získali puk a už hráme v šestici.
58:05 dôležité Oddychový čas si vzal náš tréner Craig Ramsay. Zrejme sa pokúsime odvolať brankára.
58:05 Nemeckí hokejisti chceli využiť príležitosť na hybridný icing. Geritt Fauser však nebol prvý pri puku a vhadzovať sa bude v obrannom pásme Nemecka.
57:27 Bakoš napádal rozohrávku Nemecka. Nemci sa to snažia zahrať na istotu a vôbec sa nemajú kam ponáhľať, stále vedú o dva góly.
56:31 Dosť času na zakončenie mal David Elsner, ktorý napokon aj pálil spomedzi kruhov, no nasmeroval to iba mimo Košariršťanovej brány.
56:13 Radovan Puliš zachytil puk počas nemeckej rozohrávky. S pukom vykorčuľoval dopredu, ale už nestihol zakončiť.
55:36 dôležité Ladislav Nagy sa dostal do prečíslenia spoločne so Svitanom. Zakončoval z pravého kruhu, no bránku prestrelil. Mohli sme streliť kontaktný gól.
54:44 Sily na ľade sa však veľmi rýchlo vyrovnávajú. Dve minúty za seknutie dostáva Dominik Bokk.
54:36 Slovensko bude hrať v oslabení. Zle sme striedali a dostávame dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľade.
53:36 Martin Bakoš prekorčuľoval dopredu po pravom krídle. Snažil sa uvoľniť do zakončenia, jeho pokus bol napokon zrazený na ochrannú sieť.
52:48 Sersen s Fehérvárym zachytili puk v obrannom pásme a snažia sa rozohrať náš nový útok.
51:56 Ladislav Nagy sa s pukom dostal iba do rohu klziska a inkasoval tvrdý hit od protiháča. O puk teda náš kapitán prišiel.
51:12 Z ľavého kruhu nepríjemne vystrelil Kurth. Jeho zakončenie sa snažil ešte doraziť obranca Weber, ktorý výrazne podporil útok, ale Košarišťan bol bleskový.
50:53 Nemcom nevyšla rozohrávka zo stredného pásma a naši protihráči prišli o puk. Uvidíme, čo vymyslia naši hokejisti.
50:01 dôležité Z ľavého kruhu vypálil nebezpečne Marcel Noebels. Jeho nepríjemná tvrdá strela smerovala tesne vedľa brány.
49:25 Cingeľ posunul puk za pravý kruh Bakošovi, ktorý sa dostal do zakončenia. Treutle vyrazil pred seba, ale už mu potom pomohli jeho spoluhráči.
48:55 Chybovali sme pri rozohrávke. Túto príležitosť sa snažil využiť Jonas Muller, ale od modrej čiary nemal presnú strelu.
48:13 Patrik Svitana prekorčuľoval dopredu po ľavom krídle a snažil sa zakončovať. Napokon to riešil sám a preveril gólmana Treutleho.
47:54 Nemeckí hokejisti sa pohybujú s pukom v naššom obrannom pásme, ale nevedia veľmi nič vymyslieť.
46:52 Hra je prerušená práve teraz, keď nemeckí hráči posunuli našu bránku. Nasleduje aj reklamná pauza.
46:33 Po pravom krídle prechádzal dopredu Parker Tuomie, ktorý však nedokázal prekvapiť nášho brankára. Od začiatku tretej tretiny sa prerušuje veľmi málo.
45:43 dôležité Veľa času a priestor na zakončenie mal Adam Liška, ktorý sa dostal k strele z tesnej blízkosti, no namieril to iba do žrde!
45:15 Nahodený puk zo stredného pásma pre istotu brankár Nikla Treutle prikryl, keďže sa k nemu už blížil Dávid Buc.
44:26 Strela Michala Chovana od modrej čiary smerovala iba do hradby tiel, ktorá stála pred nemeckou bránkou.
43:39 Od Čajkovského dokázal vymaniť puk Sven Ziegler, ktorý aj zakončoval z pravého kruhu a Košarišťan musel okamžite zasiahnuť.
42:53 Nemeckým hokejistom zatiaľ veľmi táto presilovka nevychádza. Komplikujú si to najmä rozohrávkou, Slovensko zvláda toto oslabenie zatiaľ na výbornú.
42:15 Elsner si nakorčuľoval na pravý kruh. Odtiaľ pálil, ale jeho zakončenie smerovalo mimo brány Andreja Košarišťana.
41:48 Nemci zatiaľ podnikajú komplikovanú rozohrávku a zatiaľ majú problém s prechodom do útočného pásma.
41:14 Presilovú hru získava Nemecko. Dve minúty za držanie dostáva Mislav Rosandič.
40:55 Naši hokejisti sa snažia naháňať nemeckú rozohrávku z hĺbky ich vlastného obranného pásma.
40:14 Cingeľ prekorčuľoval dopredu po pravom krídle, jeho prihrávka spoza bránky napokon nebola presná.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Prostredná časť hry priniesla dva góly. Naši hokejisti zlepšili svoj výkon najmä v úvodnej desaťminútovke druhej tretiny. Skórovať sa podarilo Cingeľovi, ktorý znížil na 2:1, na 3:1 však v 33. minúte zvyšoval Noebels.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
38:58 Nagy šikovne vybojoval puk v rohu klziska a nahadzoval pred bránku, kde sa ukazoval Paulovič. Brankár Niklas Treutle stihol bezpečne podržať puk vo svojej výstroji.
38:24 dôležité Matúš Sukeľ využil svoju rýchlosť po pravom krídle a zakončoval z pravého kruhu. Jeho pokus smeroval priamo na Treutleho.
37:41 Bergmann prekorčuľoval do útočného pásma, podarilo sa mu zakončiť spomedzi kruhov, ale puk smeroval mimo bránky.
36:36 Náš tím premárnil ďalšiu presilovkovú príležitosť. Krupp už naskočil na ľad a Nemci môžu pokračovať v pätici.
35:40 Tybor spoločne s Pulišom zakombinovali pred bránkou. Neskončilo sa to našou šancou, vo finálnej fáze si hráči nerozumeli.
35:14 Puliš sa situáciu z pravého kruhu rozhodol riešiť strelou na bránku, ktorá smerovala mimo bránky.
34:34 Získavame presilovú hru a môžeme sa dostať späť do zápasu. Dve minúty za podrazenie dostáva Björn Krupp.
34:05 Delovka Martina Fehérváryho od modrej čiary smerovala mimo bránky, gólman Niklas Treutle nemusel zasahovať.
33:49 Čajkovský prihrávkou medzi kruhy hľadal Chovana, ktorý chcel prenechávať zrejme Nagyovi, ale naši útočníci si nerozumeli.
32:46 gól Nemecko dalo gól!
Nemeckí hokejisti potvrdzujú svoju väčšiu aktivitu než naši hráči a strieľajú tretí gól. Daschner prekorčuľoval po pravom krídle a šikovnou prihrávkou od zadného mantinelu našiel pred bránkou MARCELA NOEBELSA, ktorý pohotovou strelou prekonal Košarišťana.
Asistencie: Stephan Daschner, Benedikt Schopper.
31:53 Od modrej čiary sme videli strelu z hokejky Michala Sersena, ktorá však bola zblokovaná nemeckým hokejistom.
31:31 Spomedzi kruhov to vyskúšal priamou strelou na bránku Fabio Wagner. Jeho zakončenie Košarišťan vyrazil na ochrannú sieť.
31:20 Individuálne sa snažil akciu riešiť Parker Tuomie, ktorý prekorčuľoval poza bránku a chcel prekvapiť Košarišťana rýchlym zakončením. To sa nepodarilo a naši hráči môžu prestriedať.
30:45 Bergmann bol aktívny v útočnom pásme a zamestnával našich obrancov. Nemcom sa podarilo získať puk, z ľavého kruhu zakončoval Loibl a mieril do Košarišťanovho betónu.
29:44 dôležité V dobrej príležitosti sa ocitol Michal Chovan, ktorý individuálne vykorčuľoval po ľavom krídle a strieľal z kruhu. Puk smeroval ponad bránku.
29:00 Od modrej čiary tvrdo vypálil David Elsner. Jeho delovka od modrej čiary bola zblokovaná a puk letel vedľa.
28:28 Liškovi tentokrát nevyšla prihrávka smerom na Cingeľa. Ak by dostal lepšiu prihrávku, mohol by ako pri predchádzajúcom oslabení ísť do samostatného zakončenia.
28:00 Naši hokejisti úvod oslabenia zvládajú solídne a Nemecko zatiaľ nemalo príležitosť na zakončenie.
27:23 Nemecko získava ďalšiu presilovú hru. Dve minúty za podrazenie dostáva Radovan Puliš.
26:41 Puk spoza pravého kruhu nahadzoval na bránku Martin Chovan, smerovalo to však vedľa Treutleho bránky.
26:01 Ladislav Nagy spomedzi kruhov premárnil správny moment na zakončenie a napokon už bol od puku odstavený.
25:28 Michaelis posúval puk Tuomiemu, ktorý už možno bol v dobrej streleckej pozícii, hľadal však na ľavom kruhu Elsnera, ktorý nebol v dobrej pozícii.
24:53 Domácim hráčom však stále ostáva ešte pomerne dosť času na to, aby niečo vymysleli. Nemecko drží puk v útočnom pásme a rozbieha kolotoč.
24:21 gól Slovensko dalo gól!
Našim reprezentantom sa podarilo streliť kontaktný gól v oslabení. Liška zachytil rozohrávku súpera v strednom pásme, vysunul po pravom krídle LUKÁŠA CINGEĽA, ktorého strela prepadla pomedzi betóny.
Asistencia: Adam Liška.
23:42 Martin Fehérváry odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za držanie. Nemecko bude hrať presilovú hru.
23:25 Fehérváry si na modrej čiare musel dať pozor na rozohrávku, po chvíli však náš obranca prišiel o puk.
22:57 Tvrdý úder inkasoval Radoslav Tybor, ktorého poslal k ľadu Fabio Wagner. Vyzerá však, že náš hráč je v poriadku.
22:10 Buc posunul puk na ľavé krídlo Bondrovi, ktorý iba nahodil puk do útočnej tretiny. Vzápätí sme však oň prišli.
21:24 Adam Liška tečoval nastrelený puk od modrej čiary. Brankárovi Treutlemu puk vypadol, ale potom ho dokázal bezpečne prikryť.
21:01 Puk od modrej čiary nahadzoval na bránku Lukáš Cingeľ. Brankár Treutle smeroval na kolená a podarilo samu puk vyraziť.
20:42 Podarilo sa nám síce nahodiť puk do útočného pásma, no napokon puk tečoval nemecký hokejista smerom na ochrannú sieť.
20:18 Stefan Loibl napádal rozohrávku Michala Sersena a náš obranca si musel dať poriadne pozor na prihrávky.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
V úvodnej časti hry sme zo začiatku možno mali bližšie k otváraciemu gólu, no šance premenili Nemci. V 14. minúte otvoril skóre Bergmann a následne už o dve minúty neskôr zvyšoval Tuomie.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:31 Teraz to netakticky riešili aj naši hokejisti, ktorí sa po neúspešnej rozohrávke dopustili zakázaného uvoľnenia.
18:42 Nemeckí hokejisti si teraz nepomohli. Dlho zostali na ľade a navyše spáchali aj zakázané uvoľnenie.
18:18 Bondra zachytil puk počas nemeckej rozohrávky, ale spomedzi kruhov nedokázal nájsť prihrávkou spoluhráča.
17:34 Svoju sólojazdu dokázal strelou na bránku zakončiť Radovan Puliš, brankár Treutle bezpečne vyrazil puk.
17:03 Nepodarilo sa nám znovu úspešne naštartovať nový presilovkový útok. Nemeckí hokejisti nás zastavili na ich modrej čiare.
16:26 Nagy nezachytil puk v rohu klziska a nemeckí hokejisti mohli pohodlne vyhodiť puk preč cez všetky čiary.
15:41 Slovensko si zahrá prvú presilovku v zápase. Benedikt Schopper dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.
15:18 gól Nemecko dalo gól!
Nemecko sa dostáva do dvojgólového vedenia. Naši hráči nechávali až príliš veľa priestoru Michaelisovi, ktorý prekorčuľoval poza bránku a potom posunul puk medzi kruhy PARKEOVI TUOMIEMU, ktorý spomedzi kruhov prekonal Košarišťana.
Asistencia: Marc Michaelis.
13:58 gól Nemecko dalo gól!
Nemci sa dostávajú do vedenia v stretnutí. Nahodený puk od modrej čiary zachytil Pföderl, ktorý prekorčuľoval za ľavý kruh a perfektne prihral pred bránku LEANOVI BERGMANNOVI, ktorý zakončil pomedzi Košarišťanove betóny.
Asistencia: Leonhard Pföderl.
13:26 Nagy neponúkol najlepšiu prihrávku na modrú čiaru Sersenovi. Okamžite musel trieliť dozadu Fehérváry, aby získal puk späť pre náš tím.
12:44 Šikovne to teraz na domácej strane skúšal Dominik Bokk, ktorý zakončoval z ľavého kruhu a Košarišťan jednoznačne podržal náš tím.
12:29 Šikovný pohyb predviedol Radoslav Tybor, ktorý sa odpútal od mantinelu, dostal sa na os ihriska a zakončoval. Mieril mimo.
11:49 Svitana vyviezol puk von z obranného pásma, nemal však dostatočnú rýchlosť a iba nahodil do útočnej tretiny.
11:11 Puk od modrej čiary z hokejky Grmana sa nepríjemne od zadného mantinelu odrazil pred Treutleho, ktorý pre istotu prikryl.
10:58 Bakoš to urobil veľmi dobre takticky, podržal puk v útočnom pásme a naviazal na seba v podstate štyroch hráčov. Zvyšok nášho tímu odišiel striedať.
10:09 Rosandič mal priestor od modrej čiary. Posielal strieľanú prihrávku smerom na Pauloviča, ktorý puk tečoval, ale poslal ho mimo bránky.
09:43 dôležité Michal Chovan sa vysunul do nebezpečnej príležitosti po Nagyovej prihrávke. Puk si pred bránkoviskom nahodil na bekhend, no Treutle dokázal odolať.
09:02 Sukeľovi nadvihol hokejku jeden z nemeckých hokejistov a skončilo sa to ziskom puku na nemeckých hokejkách. Oba tímy striedajú.
08:01 Liška to skúsil vtipne, natlačil sa zozadu pred brankára a snažil sa Treutleho prekvapiť. Nemecký gólman mal pripravený svoj betón.
07:27 Bakošovi sa na prihrávku ukazoval Liška, naši aj zakombinovali, ale puk napokon skončil na nemeckých hokejkách.
06:45 Za našou bránkou pri zadnom mantineli zachytil puk Fehérváry a okamžite ho musel rozohrávať.
06:14 Streleckú príležitosť si na pravom krídle vypracoval Leonhard Pföderl, ktorý aj napokon zakončoval švihom, ale poslal to mimo bránky.
05:41 Šikovne to od modrej čiary nasmeroval Martin Chovan. Jeho zakončenie mierne tečoval Puliš a Treutle dokázal hokejkou vyraziť strelu.
05:11 Rosandič v rohu klziska neodzbrojil Geritta Fausera. Prišiel mu však na pomoc spoluhráč a získali sme puk.
04:38 Nebezpečne to teraz vymyslel Marc Michaelis, ktorý sa dostal do šance spomedzi kruhov, ale našťastie mieril vedľa.
04:25 Počas prechodu do útočného pásma si spolu nerozumeli Chovan s Paulovičom a bolo z toho postavenie mimo hry.
04:02 dôležité Noebels sa nasťahoval spoločne s Höfflinom pred našu bránku. Höfflin trafil puk zo vzduchu smerom do bránky a bol z toho gól, ktorý však kvôli hre vysokou hokejkou uznaný nie je.
03:42 Za nemeckou bránkou už stojí s pukom nemecký obranca a hľadá čerstvé sily. V úvode stretnutia sa prerušuje málo.
03:17 Šikovný puk prenechal Pföderl Loiblovi medzi kruhmi. Ešteže sme tam mali nášho hráča, ktorý puk bezpečne poslal preč spomedzi kruhov.
02:38 Slovenskí hokejisti museli bojovať o puk v obrannom pásme. Napokon sa Bucovi so Svitanom podarilo získať puk a dostali sme ho aspoň do strednej tretiny.
01:43 Cingeľ naháňal rozohrávku nemeckých hokejistov, ktorí sa snažia nájsť prihrávkové prieniky. S pukom za bránkou je Krupp, ktorý čaká na čerstvých spoluhráčov.
01:06 Sersen zahnal v obrannom pásme svojich spoluhráčov. Puk sa dostal na modrú čiaru k Jonasovi Mullerovi, ktorý zakončoval, ale jeho pokus bol zrazený na ochrannú sieť.
00:17 Od modrej čiary nepríjemne pálil Schopper. Jeho tvrdá koncovka smerovala vedľa brány.
00:12 Naši hokejisti smerovali do útočného pásma, no počas prieniku cez útočnú modrú čiaru sme si nerozumeli a je z toho postavenie mimo hry.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Dozneli nám hymny oboch krajín, čoskoro budeme svedkami úvodného buly.
Na ľadovej ploche už máme nemecký tím odetý v čiernych dresoch. Slovensko nastupuje na zápas v bielych dresoch. Čakajú nás hymny oboch krajín.
Úvodné zostavy:

Nemecko: Treutle (Strahlmeier) – Daschner, Schopper, Nowak (A), Müller, Bittner, Krupp, Weber, Wagner – Pföderl, Loibl, Bergmann – Elsner, Noebels (A), Höfflin – Bokk, Michaelis, Tuomie – Ziegler, Fauser (C), Kurth

Slovensko: Košarišťan (Godla) – Čajkovský, Ma. Chovan, Fehérváry, Sersen (A), Koch, Štajnoch, Rosandič, Grman – Puliš, Sukeľ, Tybor – Nagy (C), Mi. Chovan, Paulovič – Liška, Cingeľ, Bakoš (A) – Bondra, Buc, Svitana.
Prajem vám príjemný večer a vítam vás pri sledovaní on-line prenosu z tretieho prípravného zápasu slovenských hokejistov v záverečnej fáze prípravy pred MS v hokeji. Po zápase v Kaufbeurene Slovensko čaká druhé stretnutie s Nemeckom v Garmisch-Partenkichene so začiatkom o 20:00. Stretnutím vás bude sprevádzať Lukáš R. Ovšonka.

Slovenská reprezentácia po domácej prehre so Švédskom v Topoľčanoch absolvovala tréningový kemp v Piešťanoch už s mierne zmeneným kádrom pred zápasmi s Nemeckom. Naši hokejisti vo štvrtok vstúpili do stretnutia vynikajúco, už v prvej minúte potrestal zaváhanie nemeckého obrancu v rozohrávke Matúš Sukeľ. V druhej tretine však zverenci trénera Craiga Ramsayho herne poľavili a inkasovali dvakrát. V presilovke o dvoch hráčov sa presadil Stephan Daschner a víťazstvo domácim zabezpečil Marc Michaelis. Nemecko teda v Kaufbeurene zdolalo Slovensko 2:1.

Zostavy, v akých nastúpili tímy v poslednom zápase:

Nemecko: Niederberger – Daschner, Schopper, Nowak, J. Müller, Bittner, Krupp, Wissmann, Wagner – Pföderl, Loibl, Bergmann – Elsner, Noebels, Höfflin – Bokk, Michaelis, Tuomie – Ziegler, Fauser, Wohlgemuth – Kurth
Slovensko: J. Hudáček – Sersen, Čajkovský, Fehérváry, Martin Chovan, Koch, Štajnoch, Rosandič, Grman – Puliš, M. Sukeľ, Tybor – L. Nagy, Michal Chovan, M. Bakoš – D. Bondra, Kytnár, Svitana – Liška, Cingel, Paulovič

V druhom vzájomnom zápase budú určite chcieť naši chlapci proti Nemcom uspieť. Do bránky tréneri nasadia Andreja Košarišťana. V nasledujúcej príprave by sa mali pripojiť k tímu aj hráči z NHL. Účasť definitívne potvrdila trojica slovenských hokejistov, a to Andrej Sekera, Christián Jaroš a Tomáš Tatar. K tímu by sa zrejme mali pripojiť v ďalšom prípravnom bloku pred dvojzápasom s Rakúskom v Salzburgu a Inssbrucku 19. a 20. apríla.

Srdečne vás pozývam k sledovaniu on-line prenosu zo zápasu našej reprezentácie proti Nemecku a prajem pekný športový zážitok.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo