Rozpis zápasov Slovana Bratislava v KHL 2016/2017

21. 8. 2016 |
 

Program aktuálnej sezóny KHL skončia hráči hokejového klubu HC Slovan Bratislava vo februári v Záhrebe.

Ilustračné foto: Michal Glonek

Nový ročník KHL odštartuje netradične skoro. Už 22. augusta sa Magnitogorsk s CSKA stretnú v tradičnom otváracom súboji, v ktorom si to rozdajú o prvú sezónnu trofej - Pohár Lokomotivu. Na štarte sa predstaví až 29 tímov rozdelených do dvoch konferencií a štyroch divízií. Slovan začína 23. augusta v Kazani.

Rozpis zápasov HC Slovan Bratislava v KHL počas sezóny 2016/17.

August

23.08. 18:00 Bars Kazaň - Slovan Bratislava 2:1

25.08. 17:00 Lada Togliatti - Slovan Bratislava 5:2

29.08. 17:00 Slovan Bratislava - Nižnij Novgorod 7:4

31.08. 19:00 Slovan Bratislava - HC Soči 3:1

September

04.09. 14:30 Slovan Bratislava - Spartak Moskva 1:2

09.09. 14:00 Metallurg Novokuzneck - Slovan Bratislava 2:1

11.09. 13:00 Avangard Omsk - Slovan Bratislava 3:4

13.09. 14:30 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava 3:2 sn

17.09. 17:00 Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb 3:2 sn

20.09. 16:00 Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava 4:2

22.09. 16:00 Salavat Ufa - Slovan Bratislava 6:3

24.09. 13:30 Traktor Čeljabinsk - Slovan Bratislava 1:3

30.09. 19:00 Medveščak Záhreb - Slovan Bratislava 6:0

Október

02.10. 17:00 Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:2 pp

04.10. 19:00 Slovan Bratislava - SKA Petrohrad 0:6

06.10. 19:00 Slovan Bratislava - Čerepovec 3:2

10.10. 18:00 Lokomotiv Jaroslavľ - Slovan Bratislava 2:3 pp

12.10. 18:30 Dynamo Moskva - Slovan Bratislava 3:5

14.10. 18:30 Víťaz Podoľsk - Slovan Bratislava 3:2

17.10. 19:00 Slovan Bratislava - Nižnekamsk 2:5

19.10. 19:00 Slovan Bratislava - Bars Kazaň 2:1 pp

21.10. 19:00 Slovan Bratislava - Lada Togliatti 3:2

25.10. 18:30 SKA Petrohrad - Slovan Bratislava 6:1

27.10. 18:30 CSKA Moskva - Slovan Bratislava 4:2

29.10. 16:00 Čerepovec - Slovan Bratislava 1:3

November

08.11. 15:00 Jekaterinburg - Slovan Bratislava 1:4

10.11. 14:30 Barys Astana - Slovan Bratislava 5:1

12.11. 12:30 HC Jugra - Slovan Bratislava 2:1

15.11. 19:00 Slovan Bratislava - Jokerit 2:1

17.11. 17:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 1:2 sn

19.11. 17:30 Slovan Bratislava - Dynamo Minsk 1:2

22.11. 17:30 HC Soči - Slovan Bratislava 3:0

24.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Slovan Bratislava 1:4

26.11. 15:00 Spartak Moskva - Slovan Bratislava 4:2

30.11. 19:30 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2:5

December

02.12. 19:00 Slovan Bratislava - Metallurg Novokuzneck 4:5 sn

03.12. 17:00 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 3:5

06.12. 17:30 Dynamo Minsk - Slovan Bratislava 4:1

08.12. 17:30 Jokerit - Slovan Bratislava 1:3

10.12. 16:00 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3:2

20.12. 19:00 Slovan Bratislava - Salavat Ufa 4:1

21.12. 19:00 Slovan Bratislava - Traktor Čeljabinsk 1:0

23.12. 19:00 Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 2:4

26.12. 17:00 Slovan Bratislava - Spartak Moskva 5:4 sn

Január

03.01. 19:00 Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk 2:0

05.01. 19:00 Slovan Bratislava - Red Star Kunlun 1:2 pp

08.01. 17:00 Slovan Bratislava - Vladivostok 3:2

11.01. 19:00 Slovan Bratislava - Jekaterinburg 3:2 pp

13.01. 19:00 Slovan Bratislava - Barys Astana 4:1

15.01. 17:30 Slovan Bratislava - HC Jugra 3:2

17.01. 17:30 Spartak Moskva - Slovan Bratislava 0:3

19.01. 17:00 Nižnekamsk - Slovan Bratislava 2:3

24.01. 10:30 Amur Chabarovsk - Slovan Bratislava 1:2

26.01. 12:30 Red Star Kunlun - Slovan Bratislava 2:0 

28.01. 08:00 Vladivostok - Slovan Bratislava 2:1

31.01. 19:30 Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ 3:2 sn

Február

02.02. 19:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskva 1:2

03.02. 19:00 Slovan Bratislava - Víťaz Podoľsk (Čechov) - Moskovská oblasť 1:6

14.02. 19:00 Medveščak Záhreb - Slovan Bratislava 4:5 pp

15.02. 19:00 Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb 7:5 (online prenos)