Ronaldo po penalte vrazil do brankára, Balotelli: Keby to urobím ja, som vonku│VIDEO

16. 12. 2018 |
 

Cristiano Ronaldo sa opäť zapísal na streleckú listinu, no po góle sa nechal uniesť.

Cristiano Ronaldo sa opäť zapísal na streleckú listinu, keď gólom z nariadeného pokutového kopu rozhodol v 68. minúte turínske derby medzi domácim FC Torino a Juventusom. 

Portugalčan gólom prelomil streleckú smolu a snahu, ktorú Juvetnus produkoval takmer 70 minút bez výsledku. Bol to Portugalčan, ktorý sa postavil k penalte, ktorú vybojoval jeho kolega, Mario Mandžukić. Len málokto dokáže Ronaldovi chytiť penaltu, no ďaleko od toho nemal brankár FC Torino, Salvador Ichazo. Ten sa do hry dostal až ako náhradník v 20. minúte, keď vystriedal zraneného Salvatoreho Sirigua. Hoci nebol zahriaty, veľmi rýchlo sa dostal do prevádzkovej teploty a hráčov Juvetnusu privádzal do mizérie.

Ronaldo sa tak tešil, že sa Juventusu podarilo konečne Uruguajčana prekonať, že sa nechal uniesť a pri oslave išiel brankárovi niečo odkázať, keď doňho vrazil hruďou. Hoci nešlo o žiadny vyslovene fyzický atak, gesto možno považovať za nešportové. Najlepší strelec Serie A obdržal žltú kartu. Nie je známe, či gólman domácich niečo Ronaldovi pred penaltou povedal, no akékoľvek využietie alebo súpera pri oslave streleného gólu možno považovať ako zosmiešňovanie a nešportové správanie, ktoré niektorým futbalsitom nemusí prejsť. Ronaldo sa po dokončení oslavy brakárovi ospravedlnil, rozhodca však ho oprávnene potrestal žltou kartou

V minulosti boli za podobné prejavy mimo hry hráči aj vylúčení, na čo reagoval aj Mario Balotelli, prostredníctvom sociálnej siete instagram:

 

,,Ak by som to urobil ja...no, dovidenia."

 

Juventus má pred druhým Neapolom náskok 8 bodov, v Serie A stále nenašiel premožiteľa. Napriek tomu zostáva cieľom číslo jeden pre starú dámu pokúsiť sa vyhrať prvýkrát v histórií Ligu Majstrov.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo