PSG Neymar neopustí, tvrdia známe noviny

3. 9. 2019 |
 

PSG Neymar neopustí, tvrdia známe noviny. Neymar sa chcel vyplatiť sám, ale ani to zrejme nepomohlo a bude musieť zostať v Paríži.

Futbalista PSG Neymar po nevyužitej šanci  v zápase D-skupiny Ligy majstrov Paríž SG - Bayern Mníchov v Paríži  27. septembra 2017. FOTO TASR/AP

PSG Neymar neopustí, tvrdia známe noviny. Neymar sa chcel vyplatiť sám, ale ani to zrejme nepomohlo a bude musieť zostať v Paríži.

PSG Neymar neopustí, tvrdia známe noviny

Brazílsky futbalista Neymar sa nateraz pravdepodobne nevráti do FC Barcelona a aj v tejto sezóne bude obliekať dres francúzskeho majstra Paríža St. Germain.

Športový riaditeľ PSG Leonardo po piatkovom ligovom zápase s FC Metz (2:0) uviedol, že ponuka Kataláncov nespĺňa požiadavky klubu, pričom podľa denníka L'Equipe k jej vylepšeniu do konca prestupového okna neprišlo.

"Naša pozícia je jasná a nezmenená - pokiaľ dostaneme uspokojivú ponuku, môže Neymar odísť. Pokiaľ sa tak nestane, zostane u nás. Rokovania budú pokračovať, ale zatiaľ neprišlo k dohode. Na rade je Barcelona," povedal Leonardo cez víkend

Uzávierka prestupov bola 2. septembra. Novinky za posledné hodiny neprišli. Paríž St. Germain údajne odmietol 130 miliónov eur, Ivana Rakitiča a ročné hosťovanie Ousmanea Dembeleho. Podľa televízie RMC Sport žiadal francúzsky šampión viac peňazí. Neymar prestúpil do PSG v lete 2017 za rekordných 222 miliónov eur práve z Barcelony.

PSG Neymar neopustí a zostáva v Paríži

Dvadsaťsedemročný útočník, ktorý má s PSG platnú zmluvu do júna 2022, chcel z Parku princov odísť. Španielske médiá informovali, že bol ochotný zaplatiť z vlastného účtu 20 miliónov eur, aby ho funkcionári Paríža uvoľnili do Barcelony.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo