Prestupové špekulácie: Barcelona znova zabojuje o Coutinha, nový kontrakt pre Mourinha?

12. 10. 2017 |
 

Prehľad prestupových špekulácii podľa vybraných futbalových denníkov.

Bývalá hviezda Barcelony Ronaldinho si myslí, že Philippe Coutinho dokonale pasuje do katalánskeho klubu. 

"Bol by som veľmi šťastný, keby tak talentovaný hráč nosil dres, ktorý som kedysi nosil aj ja dlhé roky. Verím, že štýl jeho hry dokonale sedí Barcelone. Mám rád štýl, akým hrá a čo prináša futbalu," cituje Ronaldinhove slová Sky Sports.

FOTO - TASR/AP

Dnešný prehľad najzaujímavejších prestupových špekulácii, o ktorých píšu svetové futbalové denníky.

Barcelona bude chcieť Coutinha

Generálny riaditeľ Barcelony Oscar Grau vyhlásil, že klub je pripravený znova bojovať o získanie Philippeho Coutinha. Počas letného prestupového obdobia odmietol Liverpool FC od španielskeho klubu až tri ponuky na prestup Coutinha. (Guardian)

"Sme pripravení kúpiť Coutinha v zimnom prestupovom období alebo akéhokoľvek hráča, ktorého požaduje náš personál," vyhlásil Grau. 

Záujem Barcelony o Philippeho Coutinha vyvoláva znova veľké množstvo špekulácii. Anglický klub bude údajne pokračovať v odmietaní ponúk katalánskeho klubu. Svojho kľúčového hráča rozhodne neplánuje v tejto sezóne predávať. (Independent)

Nový kontrakt pre Mourinha

Na Old Trafford pripravujú pre Joseho Mourinha nový kontrakt, vďaka ktorému by zostal v tíme červených diablov ďalších päť rokov a zarobil by 65 miliónov libier. Mourinho je momentálne najlepšie plateným trénerom planéty spolu s Pepom Guardiolom z Manchestru City. Obaja zarobia týždenne 250 000 libier. (The Sun)

Obranca PSG Dani Alves v jednom z rozhovorov priznal, že by bolo skvelé, ak by sa klubu podarilo získať Alexisa Sancheza, ktorého zmluva v Arsenale Londýn vyprší na konci sezóny. (Cooperativa)

Podľa slov agenta Mesuta Ozila sa vyvíjajú rokovania ohľadom novej zmluvy pre jeho klienta pozitívnym smerom. Erkut Sogut (Ozilov agent): "Ozil chce hrať ďalšie dva alebo tri roky v Premier league. Naše rokovania s Arsenalom Londýn idú dobrým smerom," cituje agentove slová denník Independent

Manchester City by mohol získať Messiho

Podľa Sergia Aguera má Manchester City dostatočnú finančnú silu na to, aby získal Lionela Messiho. "City by nemalo žiadne problémy s peniazmi na získanie Lionela Messiho. Je však symbolom Barcelony, takže by len veľmi ťažko opustil klub," cituje Aguerove slová TalkSport.

Športový riaditeľ Lipska v jednom z rozhovorov priznal, že jeho klub bol v roku 2015 blízko k získaniu Kyliana Mbappeho. Lipsko ale nemalo v decembri 2015 vyriešený post nového trénera, čo sa nepáčilo otcovi Kyliana Mbappeho. Prestup sa tak nakoniec neuskutočnil. (Sky Sports)

 

 
 
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo