Pozrite si, aký je kurz, že Slovensko vyhrá Euro

9. 6. 2016 |
 

Najväčším favoritom majstrovstiev Európy je domáce Francúzsko, za ním nasleduje Nemecko a Španielsko.

Radosť Slovákov po góle Mareka Hamšíka na 2:0 v zápase C-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2016 Slovensko - Macedónsko, 14. júna 2015 v Žiline. FOTO TASR - Radovan Stoklasa

Rok 2016 prináša jednu športovú perlu za druhou. Po MS v hokeji prichádza ďalší top šampionát. Majstrovstvá Európy vo futbale bude hostiť od 10. júna do 10. júla Francúzsko v 10 mestách.

Na tomto významnom podujatí nebudú chýbať ani slovenskí reprezentanti, ktorí svoje skupinové zápasy proti Walesu, Rusku a Anglicku odohrajú postupne v Bordeaux, Lille a Saint-Étienne.

Ako sa bude dariť nášmu tímu? Spoliehať sa budeme predovšetkým na Hamšíka, Škrtela, Kozáčika či Kucku. Sily slovenského tímu nespočívajú však len vo veľkých menách, ale najmä v skvelej partii. Podarí sa zverencom trénera Jána Kozáka opäť poblázniť slovenských fanúšikov?

Najväčším favoritom na prvenstvo je pred začiatkom EURA domáca krajina Galského kohúta, na ktorej víťazstvo si môžete v Tipsporte natipovať v kurze 4,20:1. Hneď za nimi nasledujú Nemci pri kurze 4,30 a obhajcovia trofeje zo Španielska s kurzom 6,20:1.

Veríte, že Škrtelovci dokážu prekvapiť? Ak áno, tak kurz 150:1 je viac ako lákavý! To, ako všetko dopadne, sa dozvieme od 10.6. – 10.7. 2016, kedy nás počas celého mesiaca čaká poriadna porcia parádneho futbalu.

Pre všetkých tipérov Tipsportu bude pripravená k EURU bohatá kurzová ponuka, v ktorej si každý určite niečo nájde.

Nie ste ešte zaregistrovaný v Tipsporte? Poponáhľajte sa! Zaregistrujte sa TU, získate vstupný bonus až 2 000 EUR a navyše pre prvých 400 z vás, ktorí sa počas EURA 2016 zaregistrujete a splníte jednoduché podmienky, je prichystaný reprezentačný dres ako darček!

Užite si EURO 2016 s Tipsportom, vyberte si z bohatej kurzovej ponuky, tipujte, zabávajte sa a vyhrávajte. 

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo