Pozrite si, aký je kurz, že Slovensko v Riu získa zlatú medailu

3. 8. 2016 |
 

Inšpirujte sa tiketmi komunity tipérov v Tiket aréne, či analýzami týchto skúsených stratégov.

Ilustračné FOTO TASR/AP

Kalendárny rok 2016 prináša jeden športový skvost za druhým. Po MS v hokeji a futbalovom EURE sa môžu fanúšikovia tešiť na top výkony svetových športovcov na športovom karnevale v Riu. 

Koľko medailí si privezú Slováci z Brazílie? Pred štyrmi rokmi v Londýne to boli štyri cenné kovy, pozostávajúce z jedného striebra a troch bronzov. Dočkáme sa v Riu vytúženého zlata?

Želiezok v ohni bude mať Slovensko viacero. Jeden z našich najväčších favoritov na zlato z najväčšieho športového podujatia bude atlét v chôdzi na 20 km a 50 km Matej Tóth, ktorý v roku 2015 vybojoval pre slovenskú atletiku premiérové zlato na MS v ére samostatnosti. Podarí sa mu to aj v Riu?

Medzi ďalších našich favoritov určite musíme zaradiť strelkyňu Danku Bartekovú, kajakárku Janu Dukátovú či vodných slalomárov bratrancov Škantárovcov. 

Aký počet medailí si vybojujú naši športovci v Brazílii? Myslíte si, že ich nebude viac ako 4? V Tipsporte si na to môžete tipnúť pri kurze 1,70:1. Dočkáme sa aj zlata? Takýto tip má hodnotu 1,50:1.

Pre všetkých tipérov Tipsportu bude pripravená k najväčšiemu športovému sviatku bohatá kurzová ponuka, v ktorej si každý určite niečo nájde. A čo tipujete vy?

Inšpirujte sa tiketmi komunity tipérov v Tiket aréne, či analýzami týchto skúsených stratégov, ktoré vám môžu pomôcť získať parádnu výhru! Nemáte ešte účet v Tipsporte?

Neprichádzajte o tieto skvelé výhody, zaregistrujte sa TU, vytvorte si svoj účet a získajte vstupný bonus až 2 000 Eur!

Užite si športový karneval v Riu s Tipsportom, vyberte si z bohatej kurzovej ponuky, tipujte, zabávajte sa a vyhrávajte. 

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo