Pohronie Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga 2020 dnes live

21. 11. 2020 |

Spartak Trnava, Fortna liga, FK Pohronie, online prenos, live, futbal. Spartak Trnava dnes cestuje na trávnik Pohronia. Sledujte ONLINE prenos od 14:00 hod. live.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu v zápase 1. kola Fortuna ligy  FC Spartak Trnava - ŠKF iClinic Sereď v Trnave 21. júla 2019. FOTO TASR - Lukáš Grinaj

Spartak Trnava cestuje na zápas 14. kola Fortuna ligy po reprezentačnej prestávke s chuťou nadvizať na víťazstvo v Ružomberku 1:0.

Prvý polčas bol cca pred dvoma týždňami až príliš pokojný, čo sa týka futbalového vzruchu a aj celkovo futbalovo diétny. Vpredu pohrozili len Trnavčania, kým domáci futbalisti sa k bezprostrednému ohrozeniu brány súpera ani nedostali.

V 9. minúte Vlasko z pravej strany poslal roh do "malého vápna" a Savvidis hlavou zatriasol ružomberským brvnom. V 29. minúte Grič zvnútra šestnástky minul domácu bránu. V 43. minúte brankár MFK Macík zlikvidoval nebezpečnú Tummovu hlavičku.

V 63. minúte sa o prvé vážnejšie nebezpečenstvo pred bránou hostí postaral Mrva, no jeho hlavička neskončila v sieti. Ružomberčania si pýtali rohový kop, ale rozhodcovia boli iného názoru. A Trnavčania hneď z protiútoku do otvorenej obrany súpera udreli, keď zoči-voči Macíkovi sa presadil Yusuf.

V 75. minúte sa striedajúci Ďungel ocitol v sľubnej streleckej pozícii v pokutovom území súpera, lenže jeho pravačka nenašla pravý dolný kút brány Spartaka. V 79. minúte však mohlo byť 0:2, Yaova bomba skončila na ružomberskej žrdi.

Hostia, hoci viedli, nestiahli sa a stále sa snažili byť aktívni, čo domácim hráčom robilo problémy. V nadstavenom čase obrovskú príležitosť spálil Yao. Potom na druhej strane Rusov "vyzmizíkoval" tutovku J. Maslovi. Na stave sa už ale nič nezmenilo a Trnava si spod Čebraťa odniesla všetky tri body.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
3 : 3
(1:0)
FC Spartak Trnava

Góly: 17. Weir, 69. Petrák, 80. Bimenyimana – 51. Yao (Saymon), 61. Vlasko, 90+3. Savvidis. ŽK: 26. Miković (TRN), 80. Rusov (TRN). Rozhodca: Smolák – Ádám, Roszbeck – Očenáš.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Jacko, Pavlík, Špiriak – Petrák, Weir, Audino (63. Badolo), Obročník (56. Chríbik), Mazan – Blahút (63. Bimenyimana), Fadera.
FC Spartak Trnava: Rusov – Turňa, Grič, Izuchukwu (84. Kóša), Tsaousis (46. Vlasko) – Savvidis – Saymon, Bukata, Miković (84. Pačinda), Yao (81. Kolesár) – Bamidele Isa.