Pique verejne skritizoval vedenie FC Barcelona

30. 9. 2019 |
 

Pique reagoval na niekoľko správ športového periodika Mundo Deportivo, ktoré poukazovalo na vplyv hviezd "blaugranas" voči vedeniu klubu pri prestupovej politike.

Gerard Pique. Foto - TASR/AP

 

Španielsky futbalista Gerard Pique po nedeľnej ligovej výhre Barcelony nad Getafe (2:0) skritizoval vlastné vedenie klubu za snahu o vytváranie konfliktov medzi hráčmi.

Pique skritizoval FC Barcelonu

Reagoval tak na niekoľko správ športového periodika Mundo Deportivo, ktoré poukazovalo na vplyv hviezd "blaugranas" voči vedeniu klubu pri prestupovej politike.

"Musíme byť všetci jednotní. Myslím tým fanúšikov a aj vedenie klubu. Vieme, kto poskytuje informácie a píše tie články aj bez toho, aby sa pod ne podpísal," uviedol po súboji s Getafe pilier obrany Kataláncov.

Pique skritizoval FC Barcelonu

Podľa spomínaných informácii mali hráči údajne veľký vplyv aj na klubové rozhodnutia ohľadom rokovaní pri snahe o transfer Neymara z Paríža Saint-Germain. "Nesmieme proti sebe bojovať. Jediné čo skutočne chceme, je vyhrávať zápasy. Treba sa navzájom podporovať," dodal na záver. Informáciu priniesla agentúra AP.