HC Slovan Bratislava získal tri body a je v hre o play off

19. 1. 2017 |
 

Hokejisti Slovana Bratislava natiahli svoju víťaznú šnúru v KHL už na šesť zápasov. Triumfovali na ľade Neftechimiku Nižnekamsk 3:2 a stále sú reálne v hre o postup do play off.

Ilustračné foto - TASR

 

Belasí v dnešnom zápase profitovali z vydareného záveru druhej tretiny, keď dvoma gólmi v priebehu 68 sekúnd po presných zásahoch Nicka Plastina a Pavla Skalického získali rozhodujúci náskok. Slovan sa najbližšie predstaví v utorok 24. januára na štadióne Amuru Chabarovsk.

 

 

Prečítajte si aj

Rozpis zápasov Slovana Bratislava v KHL 2016/2017

 

 

Neftechimik Nižnekamsk
2 : 3
(1:1, 0:2, 1:0)
HC Slovan Bratislava

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 1. Gynge (Žukov, Ľamin), 50. Polygalov (Lekomcev, Karejev) – 10. M. Hlinka (Sersen, Taffe), 37. Plastino (Cheechoo, Taffe), 39. Skalický (Lušňák). Rozhodca: Akuzovskij, Fatejev – Kučava, Novikov. Diváci: 5.300.
Neftechimik Nižnekamsk: Karejev (Kolppanen) – Ľamin, Kinrade, Bryncev, Pervyšin, Berezin, Lekomcev (A), Fazylzianov – Žukov, Brulé, Gynge – Polygalov (A), Stoliarov (C), I. Bortnikov – Galiardi, Poriadin, Jakimov – Koňkov, N. Kvartaľnov, Šiksatdarov – Zdunov
HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta, Bačík, Pätoprstý, Rosandič – M. Hlinka, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – Sukeľ, Šiška, Petráš
Aktualizuj online prenos
50:00 gól Nižnekamsk dal gól!
Domáci sa kontaktným gólom vracajú do hry, IGOR POLYGALOV z obranného pásma prešiel s pukom na hokejke ako nôž maslom do pásma belasých, vystrelil švihom z vnútornej strany ľavého kruhu a Brustovi to zavesil okolo lapačky. Asistencie: Ivan Lekomcev a Andrej Karejev.
38:07 gól Slovan Bratislava dal gól!
Brejková akcia hostí, Slovan vyrobil prečíslenie, puk po ľavej strane ťahal vpred na palici PAVOL SKALICKÝ, ktorý sa rozhodol pre individuálnu akciu, nakorčuľoval pred bránku a po kľučke na Karejeva po ľade zasunul. Asistencia: Patrik Lušňák.
36:59 gól Slovan Bratislava dal gól!
Slovan dostal domácich pod tlak a kombinoval s pukom na hokejkách, Cheechoov pokus z medzikružia bol ešte zblokovaný, no vzápätí Slovan vyrobil akciu a z ľavého kruhu príklepom NICK PLASTINO prestrelil Karejeva v domácej klietke. Asistencie: Jonathan Cheechoo a Jeff Taffe.
09:04 gól Slovan Bratislava dal gól!
Exportný gól belasých, vyhrané buly, puk smeroval na modrú a z jej stredu príklepom pálil Sersen, puk tečoval pred bránkou MICHAL HLINKA a ten skončil v ľavom hornom rohu bránky Neftechimiku. Asistencie: Michal Sersen a Jeff Taffe.
00:12 gól Nižnekamsk dal gól!
Domáci vyhrali úvodné buly, po ľavej strane puk vpred potiahol Žukov, pri prečíslení dva na jeden puk poslal vpravo ponad padajúceho Sersena a RICHARD GYNGE prekonal Brusta v bránke hostí. Asistencie: Michail Žukov a Kirill Ľamin.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo