NHL: Tampa Bay aj Arizona s vysokými prehrami, hrali Černák aj Pánik

14. 1. 2019 |

Arizona podľahla na ľade Calgary Flames vysoko 1:7. Útočník Richard Pánik absolvoval v drese Coyotes vyše 17 minút s dvoma mínusovými bodmi a dvoma strelami na bránku.

Richard Pánik pred brankárom Calgary Flames Mikeom Smithom.  Foto - TASR/AP

WASHINGTON. Hokejisti Tampy Bay Lightning prehrali v noci na pondelok v NHL na ľade New Yorku Islanders 1:5. Za hostí odohral 16:39 minúty slovenský obranca Erik Černák, pripísal si päť striel na bránku a dve trestné minúty.

NHL - výsledky:
      Carolina - Nashville 6:3, Columbus - New York Rangers 7:5, Winnipeg - Anaheim 4:3 pp, New York Islanders - Tampa Bay 5:1, Vancouver - Florida 5:1, Calgary - Arizona 7:1