Neymar sa zaskvel hetrikom, dvakrát sa parádne trafil z priameho kopu | VIDEO

4. 10. 2018 |

Zverenci trénera Thomasa Tuchela získali do tabuľky C-skupiny Ligy majstrov prvé tri body.

Foto - TASR/AP, screenshot

Paríž St. Germain si poradil s Crvenou Zvezdou Belehrad jednoznačne 6:1, hetrikom sa zaskvel Brazílčan Neymar.

Zverenci trénera Thomasa Tuchela získali do tabuľky C-skupiny prvé tri body, keďže pred dvoma týždňami prehrali na Anfielde s Liverpoolom 2:3. Po štvrťhodine mohol v Parku princov otvoriť skóre Mbappe po prihrávke Neymara, ale Borjan bol pripravený a ratoval na roh. Parížania nepožičali loptu súperovi, ktorého prinútili stiahnuť sa do obrannej ulity. Favoritovi pomohol priamy kop spoza šestnástky, z ktorého Neymar prekvapil hosťujúceho brankára - 1:0.

Už o dve minúty Rabiot skvelým čítaním hry odobral súperovmu hráčovi loptu v strede ihriska, tá rýchlo putovala po linke Neymar - Mbappe späť k brazílskemu útočníkovi, ktorý "klincom" zariadil dvojgólový náskok. Ten sa do polčasu ešte podarilo zvýšiť vďaka Cavanimu a Di Mariovi. Srbský majster bol zrelý na "uterák", ale po prestávke PSG očividne ubral nohu z plynu a šetril sa na nedeľňajší ligový šláger s Lyonom. Neymar sa napokon mohol tešiť z hetriku, ktorý zavŕšil ďalším parádnym priamym kopom. Hostí potešil aspoň čestný úspech, o ktorý sa v 74. minúte postaral Marin.

VIDEO PSG - CZ Belehrad 6:1, Neymar hetrik