Neymar opäť trénuje s PSG, špekulácie o návrate do Barcelony nekončia

16. 7. 2019 |
 

Brazílsky futbalista Neymar sa v pondelok s týždňovým oneskorením zapojil do tréningového procesu Paríža St. Germain.

Neymar prišiel do PSG v lete 2017, ale už sa špekuluje o jeho odchode. Najväčším záujemcom je zrejme Barcelona, ale aj Real Madrid a podľa iných informácii do boja sa pridal aj Manchester United. (Don Balon)

FOTO TASR

Brazílsky futbalista Neymar sa v pondelok s týždňovým oneskorením zapojil do tréningového procesu Paríža St. Germain. Informovala o tom agentúra AFP.
Úradujúci francúzsky šampión začal s letnou prípravou už minulý pondelok. Dvadsaťsedemročný Neymar však medzi zúčastnenými hráčmi chýbal.

Neymar prestup do FC Barcelona

Dôvodom jeho meškania malo byť natáčanie charitatívneho spotu, ktoré bolo dlhodobo naplánované na 10. júla. Klub však údajne o ničom nevedel a hráčovi pohrozil adekvátnymi sankciami.

Vzťahy Neymara s vedením PSG nevylepšil ani jeho nedávny rozhovor pre televíznu stanicu Oh My Goal, v ktorom za svoju najkrajšiu futbalovú spomienku označil víťazstvo 6:1 v drese FC Barcelona nad PSG v osemfinále Ligy majstrov v roku 2017. V ten istý deň navyše pridal na svoj Instagram video, v ktorom mal na sebe barcelonský dres.

Na situáciu reagoval jeho otec a manažér v jednej osobe slovami: "Môj syn je hráčom PSG, no to neznamená, že bude ignorovať svoju minulosť. Minulosť, ktorá ho priviedla do Francúzska. Jeho konanie nebolo v žiadnom prípade prejavom dešpektu voči klubu, či hráčom, ktorí v roku 2017 hrali v spomínanom zápase."

Neymar prestup do FC Barcelona

Udalosti uplynulých týždňov podnietili špekulácie o Neymarovom návrate do metropoly Katalánska, odkiaľ prišiel v roku 2017 do Paríža za rekordných 222 miliónov eur.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo