Mourinho po zápase podpichoval fanúšikov Juventusu, nepáčilo sa to ani hráčom | VIDEO

8. 11. 2018 |

Juventusu stačilo na postup v súboji s United neprehrať, no dva góly v záverečnej päťminútovke znamenali jeho prehru 1:2.

Foto - screenshot Twitter

Futbalisti Juventusu Turín prehrali v stredajšom šlágri 4. kola H-skupiny Ligy majstrov 2018/2019 doma s Manchestrom United 1:2. Nevyužili tak šancu na postup do osemfinále, na ktorý im stačila aj remíza.

Taliansky šampión sa ujal vedenia v 65. minúte - Leonardo Bonucii našiel dlhým pasom Ronalda a ten parádnym volejom poslal Juventus do náskoku. Juan Mata v 86. minúte z priameho kopu vyrovnal a v 90. minúte zariadil nečakaný obrat vlastný gól Bonucciho.

Krátko po záverečnom hvizde ešte upútal na seba pozornosť tréner hostí Jose Mourinho, keď svojim gestom podpichol fanúšikov Juventusu.

„Fanúšikovia ma urážali 90 minút. Ja som ich neurazil, urobil som len malé gesto. Viem, že miliónom fanúšikov Interu sa páčilo to, čo som spravil. Ale rešpektujem Juventus, jeho trénera, hráčov a ich kvalitu,“ povedal Mourinho po zápase v mixzóne.