Marián Vajda baví svet, Djokovič ho pred finále Australian open natočil v plavkách |VIDEO

26. 1. 2019 |
 

Video Novaka Djokoviča sa stalo hitom televízie Eurosport. Slovák Marián Vajda sa v ňom pred finále Australian open kúpe v oceáne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Marian at his best 😂🙌🤣 @vajdamarian u svom stilu 😂🤣😆🙌

Príspevok, ktorý zdieľa Novak Djokovic (@djokernole),

 

Srbský tenista Novak Djokovič sa stal druhým finalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V semifinále ako nasadená jednotka deklasoval dvadsaťosmičku "pavúka" Francúza Lucasa Pouillea 6:0, 6:2, 6:2. V dueli o rekordný siedmy melbournsky titul nastúpi v nedeľu o 9.30 SEČ proti druhému nasadenému Španielovi Rafaelovi Nadalovi.

Djokovič si čas pred finále krátil na pláži. Na instragrame dokonca zverjenil vtipné video v ktorom sa jeho tréner, Slovák Marián Vajda vyzlieka do plaviek a uteká sa na pláži okúpať. Video ako pozvánku na finále zverejnila aj televízna stanica Eurosport.

Australian open finále Novak Djokovič Marián Vajda

"Bol to môj najlepší zápas v aréne Roda Lavera, v priebehu troch setov som spravil iba päť nevynútených chýb. Jednoducho všetko klaplo. Je mi ľúto Lucasa, želám mu všetko dobré v ďalšom priebehu sezóny. Pred 12 mesiacmi som nečakal, že v januári 2019 tu budem stáť ako finalista Australian Open. Je dôležité veriť sám sebe, potom sa dostavia aj výsledky," povedal po semifinále Djokovič.

"Pre mňa je požehnanie byť otcom, som šťastný, že mám manželku a rodinu. Môj syn dnešný zápas nesledoval, je v škôlke a zaujímajú ho skôr iné veci. Poprial mi však veľa šťastia, Teším sa na nedeľňajšie finále s Rafom Nadalom. Keby sa to dalo, určite by som si kúpil lístok na tento zápas: V roku 2012 som ho v súboji o titul v Melbourne zdolal po päťsetovom boji, pričom rozhodujúce dejstvo som vyhral 7:5. Dúfam, že teraz to nebude až taká dráma, no výsledok bude opäť v môj prospech," uviedol Djokovič v prvom pozápasovom interview s bývalým americkým tenistom Jimom Courierom.