Najlepší futbalista sveta v roku 2018 v Trnave. Pozrite si fotky

6. 9. 2019 |
 

Slovenská futbalové reprezentácia dnes nastúpi v Trnave proti Chorvátsku. Dlhoročným lídrom minuloročného finalistu MS vo futbale je Luka Modrič, čoskoro 34-ročný šéf stredu poľa.

Slovenská futbalové reprezentácia dnes nastúpi v Trnave proti Chorvátsku. Dlhoročným lídrom minuloročného finalistu MS vo futbale je Luka Modrič, čoskoro 34-ročný šéf stredu poľa, ktorého nielen na základe výkonov na MS 2018 v Rusku vyhlásili za najlepšieho hráča roka podľa FIFA.

Luka Modrič v Trnave. Pozrite si fotky - kliknite

Chorvátska súpiska obsahuje aj ďalšie hviezdne mená na čele s Dejanom Lovrenom z FC Liverpool, Marcelom Brozovičom z Interu Miláno, Ivanom Perišičom z Bayernu Mníchov či Antem Rebičom z AC Miláno.

 

 

"Cítim sa dobre, som oddýchnutý a verím, že aj pripravený čeliť výzvam v novej sezóne," odpovedal Modrič na predzápasovej tlačovej konferencii na otázku, či je zdravotne v poriadku, keďže cez víkend v lige za Real Madrid nastúpil proti Villarrealu až v priebehu druhého polčasu.

So Slovákmi mal do činenia už pred deviatimi rokmi, keď bol pri remíze 1:1 v prípravnom stretnutí. "Už vtedy ukázali, že majú dobré mužstvo. Ale podrobne si na ten zápas nespomínam... Vieme, že hlavnou hviezdou súpera je Hamšík, zo španielskej ligy poznám Lobotku. Slováci majú kompaktný tím, kvalitných, dobre stavaných hráčov, ale náš cieľ sú tri body," poznamenal špílmacher hostí.