Liverpool FC SSC Neapol futbal ONLINE dnes LIVE Liga majstrov

27. 11. 2019 |

Liverpool FC, SSC Neapol, futbal, online prenos, dnes, live, Liga majstrov. Online prenos dnešného zápasu Liverpool FC - SSC Neapol štartuje dnes od 21:00.

Mohamed Salah v drese Liverpoolu.  Foto - TASR

Liverpool FC SSC Neapol futbal online prenos dnes LIVE Liga majstrov dnes od 21:00

Liverpool FC, SSC Neapol, futbal. Tréner futbalistov Liverpoolu Jürgen Klopp povedal, že nemá obavy o kondíciu Mohameda Salaha pred stredajším duelom Ligy majstrov s SSC Neapol.

Egyptský kanonier si poranil členok ešte v októbri v zápase s Leicestrom, potom síce odohral niekoľko duelov, no počas reprezentačnej prestávky nenastúpil a nehral ani po návrate v ligovom stretnutí s Crystal Palace (2:1). "So Salahom to vyzerá dobre, nemám obavy," uviedol Klopp v predvečer duel s Neapolom.

V ňom určite nenastúpi obranca Joel Matip, ktorého trápi zranené koleno. "Jeho stav sa zlepšuje, ale ešte potrebuje nejaký čas. Tento týždeň pôjde na vyšetrenie a potom uvidíme, ako na tom je," pokračoval Klopp.

Obhajcovia trofeje si v prípade víťazstva nad zverencami Carla Ancelottiho zabezpečia postup z prvého miesta E-skupiny. Informovala agentúra AFP.

SSC Neapol

Góly: 65. Lovren – 21. D. Mertens. ŽK: 45+3. Klopp (LIV), 90+2. Robertson (LIV) – 90+2. Koulibaly (NEA), 90+4. Allan (NEA).
Liverpool FC: Alisson – Joe Gomez (57. Oxlade-Chamberlain), Lovren, V. van Dijk, Robertson – J. Henderson (C), Fabinho (19. Wijnaldum), Milner (79. Alexander-Arnold) – M. Salah, Firmino, Mané.
SSC Neapol: Meret – Nikola Maksimović, Manolas, Koulibaly (C), Rui – Di Lorenzo, Allan, P. Zieliński (85. Younes), Ruiz – D. Mertens (81. Elmas), Lozano (71. F. Llorente).
S konštatovaním, že Liverpool na domácom trávniku remizoval s Neapolom 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia.
90+5 časová značka Koniec zápasu.
90+4 zlta karta Žltú kartu dostáva Allan (SSC Neapol).
90+2 zlta karta Žltú kartu dostáva Kalidou Koulibaly (SSC Neapol).
90+2 zlta karta Žltú kartu dostáva Andrew Robertson (Liverpool FC).
90 Máme tu záver riadneho hracieho času a dopredu sa stále tlačia domáci futbalisti.
88 Liverpool získal rohový kop, jeho následná realizácia ale vôbec nebola dobrá a dopredu tak môžu ísť hostia.
87 Domáci sa veľmi snažia, ale priestor pred Meterovou bránkou je veľmi prehustený.
86 Z ničoho sa nič sa do útoku dostali hostia, ale všetko bez problémov vyriešil Alisson.
85 striedanie Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Piotr Zieliński, prichádza Amin Younes.
83 Liverpool je v závere zápasu aktívnejším tímom, Neapol bude mať v obrane veru čo robiť.
81 striedanie Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Dries Mertens, prichádza Eljif Elmas.
80 Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Liverpool hrá s Neapolom nerozhodne 1:1.
79 striedanie Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza James Milner, prichádza Trent Alexander-Arnold.
78 Maksimović odviedol skvelú prácu v obrane, následne založil aj útok Neapolu, ale ten bol zastavený pre postavenie mimo hru.
76 Hostia sa snažia ešte dostať do vedenia a získať tri body, sú však príliš nepresní.
74 Lenže domáci futbalisti celú akciu tentoraz príliš uponáhľali a dopredu tak pôjdu hostia.
73 Manolas skvele zabojoval s Firminom, domáci napriek tomu získali rohový kop.
71 striedanie Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Hirving Lozano, prichádza Fernando Llorente.
70 Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 20 minút, Liverpool hrá s Dortmundom nerozhodne 1:1.
69 Ďalší útok tentoraz domácim nevyšiel, loptu bude od svojej bránky rozohrávať Meret.
67 Nuž a domáci krátko po góle ožili a tlačia sa viac a viac dopredu.
65 gól Liverpool dal gól! Centrovaná lopta z pravej strany našla v šestnástke hostí vysokého DEJANA LOVRENA, ktorý hlavou poslal loptu k pravej tyči bezmocného Mereta!
63 Rýchla akcia hostí zastavená pre faul, hráčom hostí sa to však nepáči a diskutujú s hlavným rozhodcom.
62 Roberto Firmino našiel v dobrej pozícii Salaha, ktorý však pálil len do miesta, kde bol pripravený brankár hostí Meret.
60 Po hodine hry prehráva Liverpool na domácom trávniku s Neapolom stále 0:1.
59 Snaha sa futbalistom Liverpoolu rozhodne nedá uprieť, ale chýba im moment prekvapenia, ktorým by sa dokázali dostať za obranu Neapola.
57 striedanie Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Joe Gomez, prichádza Alex Oxlade-Chamberlain.
56 Domáci majú v druhom polčase miernu prevahu, ale zatiaľ sa im ju nedarí pretaviť do výraznejšieho náporu.
55 Fabián Ruiz kľučkoval okolo dvoch hráčov súpera, ale jeho následná prihrávka bola nepresná.
54 Domáci mali možnosť na rýchly protiútok, lenže kým sa rozhodli, tak obrana Neapola sa stihla bez problémov sformovať.
53 Rohový kop hostí domáca obrana bez problémov odvrátila, dopredu sa však zverencom Jurgena Kloppa ísť nepodarilo.
52 Lopta sa od van Dijka odráža za čiaru, hostia po dlhšom čase získavajú rohový kop.
51 Máme za sebou 50 minút zápasu, stav sa nemení – 0:1.
49 Domáci sa veľmi snažia, ale obrana Neapolu je zatiaľ pozorná a koncentrovaná.
48 Útok hostí potiahol Rui, cez Lovrena sa však nedostal. Dopredu tak ide opäť Liverpool.
47 Domáci krátko po začiatku polčasu skúsili útok po čiare, tento sa im však vôbec nepodaril.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase prehráva Liverpool s SSC Neapol 0:1. Druhý polčas sa začne približne o 22:03.
45+3 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45+3 zlta karta Žltú kartu dostáva tréner Klopp.
45+2 Záver polčasu je mimoriadne emotívny.
45+1 V prvom polčase sa budú nadstavovať minimálne štyri minúty.
45 Dva nepresné centre Robertsona v krátkom slede za sebou, Liverpool pôjde do šatne zrejme s gólovým mankom.
43 Di Lorenzo bol faulovaný, dopredu tak pôjdu hostia.
42 Domáci sa s pribúdajúcim časom viac a viac tlačia do útoku, obrana hostí však zatiaľ bez problémov odoláva.
40 Do konca prvého polčasu ostáva necelých 5 minút, Liverpool stále prehráva na domácom trávniku s Neapolom 0:1.
38 Firmino kombinoval so Salahom, obrana hostí je však v týchto momentoch pozorná.
37 Center v šestnástke Neapola našiel van Dijka, ktorý však hlavičkoval nepresne.
36 Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci sa zatiaľ nedokážu dostať do očakávaného tlaku.
34 Liverpool drží loptu vo svojej moci, Robertsonovi však center do vápna súpera nevyšiel.
32 Robertson už po niekoľkýkrát v dnešnom zápase chyboval, tentoraz to ale hostia nedokázali využiť.
31 Mané sa snažil dostať dopredu, lenže Rui ho poctivo strážil a napokon ho obral o ruku.
30 Po polhodine hry vedie Neapol na Anfield Road stále 0:1.
28 Mané fauloval v strede poľa a vyslúžil si kázanie od hlavného rozhodcu zápasu.
27 Van Dijk skúsil strelu z veľkej diaľky, no táto lopta nemala žiadnu šancu na úspech.
25 Domáci sa okamžite snažili o rýchly útok, ale tentoraz sa im nezadarilo.
23 Mertens napokon v postavení mimo hru nebol, Neapol vedie 0:1!
22 Lenže ešte nasleduje porada rozhodcov. Uvidíme, či prvý gól v zápase ostane v platnosti.
21 gól Neapol dal gól! Z ničoho nič sa do rýchlej akcie dostali hostia, DRIES MERTENS mal na pravej strane veľa priestoru a pohodlne otvoril skóre dnešného zápasu!
20 Dvadsať minút zápasu je za nami, stav je zatiaľ stále 0:0.
19 striedanie Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Fabinho, prichádza Georginio Wijnaldum.
18 Liverpool zatiaľ hrá v pochodovom tempe, Mané sa v tomto momente nedostal cez Manolasa.
16 Fabinho má zdravotné problémy, uvidíme či dohrá dnešný zápas.
14 Alisson bol ďaleko zo svojej bránky, Rui však strelou z vlastnej polovice trávnika mieril vedľa ľavej tyče domácej bránky.
13 Alisson sa pri rozohrávke dostal pod tlak aktívnych hostí, napokon všetko vyriešil Van Dijk.
11 Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, Liverpool hrá s Neapolom zatiaľ 0:0.
10 Dlhý center Fabinha hľadal Maného, ale ako prvý bol pri lopte Meret a dokázal ju odkopnúť do bezpečia.
8 Di Lorenzo sa drží za rameno a v tvári má bolestivý výraz, je teda otázne či bude ešte v dnešnom zápase pokračovať.
6 Mané sa mohol dostať do sľubnej šance, dobrým zákrokom ho však zblokoval Maksimović.
5 Domáci sa snažia čo najskôr dostať na polovicu súpera, ale nedarí sa im.
4 Liverpool sa snaží hrať ofenzívne, Firmino však pri napádaní neuspel.
3 Center Mertensa zblokoval obetavo Dejan Lovren, následný dlhý center na hrot bol však nepresný.
2 Neapol znovu útočí, tentoraz snahu hostí zastavil faul domáceho hráča.
1 Úvodný výkop zápasu patrí futbalistom Neapola, prvá akcia však hráčom spod Vezuvu nevyšla.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Liverpool FC: Alisson – Joe Gomez, Lovren, V. van Dijk, Robertson – J. Henderson (C), Fabinho, Milner – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Adrián – Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Shaqiri, Origi, Alexander-Arnold.

SSC Neapol: Meret – Nikola Maksimović, Manolas, Koulibaly (C), Rui – Di Lorenzo, Allan, P. Zieliński, Ruiz – D. Mertens, Lozano.
Náhradníci: Ospina – Callejón, F. Llorente, Elmas, Luperto, Younes, Gaetano..
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.