Kužmová vs Konta tenis ONLINE naživo dnes |Roland Garros French open 2019

31. 5. 2019 |
 

Viktória Kužmová, Johanna Kontaová, tenis, online prenos, naživo, dnes, Roland Garros French open 2019. Online prenos zápasu Viktória Kužmová va Johanna Kontaová je naplánovaný od 17:20.

Slovenská tenistka Viktória Kužmová odvracia úder Holanďanky Kiki Bertensovej v zápase 2. kola ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros 29. mája 2019 v Paríži. FOTO TASR/AP

Viktória Kužmová, Johanna Kontaová, tenis, online prenos, naživo, dnes, Roland Garros French open 2019. Online prenos zápasu Viktória Kužmová va Johanna Kontaová je naplánovaný od 17:20.

Kužmová vs Konta tenis ONLINE naživo Roland Garros French open 2019 dnes od 17:20

Viktória Kužmová vs Johanna Kontaová. Dnešný súboj našej tenistky na French open je na dvorcoch v Roland Garros naplánovaný na 17:20.

Slovenskej tenistke Viktórii Kužmovej parížska antuka sedí. Vlani zaznamenala na Roland Garros prvé víťazstvo v hlavnej súťaži na grandslamovej pôde, keď vyradila šampiónku z roku 2010 Talianku Francescu Schiavoneovú. V 3. kole ju čaká nasadená dvadsaťšestka Britka Johanna Kontová.

V stredu premiérovo postúpila do 3. kola podujatia veľkej štvorky. Nad Holanďankou Kiki Bertensovou viedla v prvom sete 3:1 a 40:15, keď nasadená štvorka zápas skrečovala pre nevoľnosť.

"Hrala som s ňou predtým už dvakrát, taktiku sme preberali s trénerom Mišom Mertiňákom pred zápasom. Vedeli sme, čo sa dá od nej očakávať. Snažila som sa hrať svoju hru ako v Dubaji, keď som ju zdolala. Alebo podobne ako v Miami v prvom úspešnom sete - tlačiť sa dopredu, do kurtu, neponáhľať sa, radšej udržať o dve-tri lopty viac cez krížne údery. Je to nepríjemná súperka, veď je v Top 10. Zvíťazila v antukovej sezóne na významných turnajoch. Vedela som, že to bude veľmi ťažké," povedala Kužmová pre web www.starsforstars.eu 

Kužmová vs Konta tenis ONLINE naživo Roland Garros French open 2019 dnes od 17:20

Slovenka si najprv ani nevšimla, že Holanďanke je zle a preto. Súperka napokon zápas skrečovala. "Je mi ľúto, že ten zápas skončil takto. Dúfam, že sa čím skôr bude cítiť lepšie. Úprimne povedané, najprv som si vôbec nič nevšimla, či jej niečo je, snažila som sa sústrediť na seba. Ale zrazu som sa otočila, išla som podávať a ona tam nebola. Sedela na lavičke a už som vedela, že je nejaký problém. Potvrdili mi to aj doktori, ktorí prišli na kurt," dodala Kužmová.

Roland Garros French open 2019

Viktória Kužmová vs Johanna Konta -:-, dnes od 17:20

 

 

Konta 2 6 6
Kužmová 0 2 1

31.05.2019 19:35 • French Open - ženy • 3. kolo

Aktualizuj online prenos
6:1 dôležité Johanna Kontova hneď prvý mečbal využíva a tak zvíťazila v druhom sete pomerom 6:2 a raduje sa z postupu do ďalšieho kola na French Open!
40-15 dôležité Dva mečbaly pre Britku!
5:1 dôležité Johanna Kontova brejkbal využíva a ujíma sa vedenia 5:1 v druhom sete! Bude tak podávať na víťazstvo v tomto zápase.
40-30 dôležité Britka získava brejkbal, ktorý môže už pomaly o všetkom rozhodnúť!
4:1 dôležité Esom ukončila Britka tento gem, vedie v druhom sete 4:1 a všetko už nasvedčuje tomu, že aj postúpi do ďalšieho kola na French Open!
3:1 dôležité Viktória Kužmová ukončila tento gem esom, čím znížila stav v druhom sete na 1:3 z jej pohľadu!
3:0 dôležité Britka čistou hrou potvrdila brejk, čím sa ujíma vedenia 3:0 v druhom sete a pomaly sa približuje k postupu do ďalšieho kola!
2:0 dôležité No a hneď ten prvý aj využíva, čo len podčiarklo zlý vstup našej tenistky do druhého setu, jej súperka vedie v druhom sete 2:0!
40-0 dôležité Johanna Kontova získava tri brejkbaly!
1:0 dôležité Kužmová zahrala iba forhend do autu a tak Kontova ide do vedenia 1:0 v druhom sete!
6:2 dôležité Hneď ten prvý Kontova využíva a zaslúžene tak vyhrava prvý set pomerom 6:2!
40-15 dôležité Dva setbly pre Kontovú!
5:2 dôležité Čista hra to napokon nebola, ale Kontova úspešne potvrdila brejk a vyhráva v prvom sete 4:2!
4:2 dôležité Kontova už druhý brejkbal využíva a tak si berie späť svoje stratené podanie! Britská tenistka sa tak ujíma vedenia 4:2 v prvom sete.
A-40 dôležité Druhý brejkbal pre britskú tenistku, ktorá zahrala výborný úder od siete!
40-30 dôležité Johanna Konta získava brejkbal a môže si tak vziať späť svoje stratené podanie!
3:2 dôležité Ktorý hneď premieňa na zisk gemu, vzala teda aj ona svojej súperke podanie a znižuje stav prvého setu na 3:2! Teraz stačí úspešne potvrdiť brejk a začíname v úvodnom sete odznova.
30-40 dôležité Viktória Kužmová vytiahla pri tomto podaní súperky presný return a získava tak svoj prvý brejkbal v zápase!
3:1 dôležité Viktória Kužmová napokon zakončila tento gem priamym bodom a získava svoju úvodnú hru v tomto zápase, čím znižuje stav prvého setu na 1:3 z jej pohľadu!
3:0 dôležité Britská tenistka musela na záver gemu cez druhé podanie, ale po nepresnom returne slovenskej tenistky úspešne brejk ubránila a vyhráva tak v prvom sete už 3:0!
2:0 dôležité Hneď prvý pokus vziať našej tenistke podanie Kontovej vyšiel a tak sa ujíma vedenia 2:0 v prvom sete. Čaká ju teda servis na potvrdenie brejku.
40-15 dôležité No a razom sú tu pre našu talentovanú tenistku problémy! Po dlhom údere do autu bude čeliť dvom brejkbalom súperky.
1:0 dôležité Kontová zakončila prvý gem priamym bodom a tak sa ujíma vedenia 1:0!
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo