Hokej Slovensko Nórsko ONLINE dnes Švajčiarsky pohár

13. 12. 2019 |
 

Hokej, Slovensko, Nórsko, online prenos, dnes, Švajčiarsky pohár. Online prenos dnešného zápasu Slovensko vs Nórsko začína od 16:15.

Na snímke slovenská striedačka, uprostred hráč Slovenska Lukáš Cingeľ a za ním tréner slovenských hokejistov Craig Ramsay oslavuje gól so spoluhráčmi v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Česko - Slovensko 5. mája 2018 v Kodani. FOTO - TASR

Hokej, Slovensko, Nórsko, online prenos, dnes, Švajčiarsky pohár. Online prenos dnešného zápasu Slovensko vs Nórsko začína od 16:15.

Hokej Slovensko Nórsko ONLINE dnes Švajčiarsky pohár dnes od 16:15

Slovensko, Nórsko, hokej. Slovenská hokejová reprezentácia vstúpila vo štvrtok do turnaja Švajčiarskeho pohára tento rok hraného pod názvom NaturEnergie Challenge vo švajčiarskom Vispe prehrou s Olympijským výberom Ruska 2:3 po predĺžení a nájazdoch.

Dnes od 16.15 tak nastúpia Slováci na zápas o tretie miesto proti Nórsku, ktoré prehralo s domácim výberom 0:5.

Zverencom trénera Craiga Ramsayho vyšla prvá tretina, v ktorej sa po góloch Michala Vandas a Adama Lišku ujali vedenia 2:0, to si udržali aj po druhej časti, keď dokázali otupiť ofenzívnu silu "zbornej".

Tá však vyrovnala v tretej časti zásluhou Semiona Košeleva a Michaila Kotľarevského. V nájazdoch napokon rozhodol Pavel Kudrjavcev. Zopakoval sa tak scenár z Nemeckého pohára, kde sa vzájomný duel oboch tímov skončil rovnakým výsledkom pre Rusko, no už po predĺžení.

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]

Švajčiarsky pohár 2019

Slovensko - Nórsko -:-, o 3. miesto online prenos a výsledok dnes od 16:15

 

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]

Slovensko
1 : 4
(0:2, 1:0, 0:2)
Nórsko

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 25. Haščák (Ivan) – 4. Karterud, 11. Holos (Hoff), 55. Valkvae Olsen, 60. Karterud.
Slovensko: Konrád (Tomek) – Ivan, Čerešňák, Kozák, Štajnoch, Ďaloga, Jánošík, Ďatelinka, Koch – Hecl, Hudáček L., Haščák – Zuzin, Kollár, Skalický – Liška, Puliš, Krivošík – Vandas, Zigo, Matoušek
Nórsko: Arntzen (Volden) – Kasastul, Holos, Bull, Krogdahl, Østby, Norstebo, Pederson – Karterud, Lindström, Reichenberg – Valkvae Olsen, Trettenes, Salsten – Rønnild, Forsberg, Hoff – Knold, Henriksen, Willman
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:59 gól Nórsko dalo gól!

Tak to je teda smola! Nórsko zachytilo našu rozohrávku v našom obrannom pásme a azda sekundu pred koncom dostáva náš dnešný súper puk do prázdnej bránky zásluhou JOERGENA KARTERUDA – 1:4!
59:36 Času je už naozaj málo na dva góly. Nórsko by tak už malo dokráčať za víťazstvom.
59:15 Od modrej pálil Čerešnák, ale neúspešne.
59:05 Vyhrali sme buly a skúšame sa rozostaviť v útočnom pásme.
58:45 dôležité Oddychový čas Slovensko! Čaká nás presilovka, takže správny ťah našej lavičky. Pravdepodobne to skúsime stále v šestici, takže uvidíme ako keby dvojnásobnú presilovku.
58:23 dôležité Slovenský brankár je už na striedačke! Skúšame to teda so šiestimi hráčmi.
58:10 Konrád je stále vo svojej bránke, pretože je v častej pernamencii. Nórsko je už veľmi málo od prvého víťazstva na tomto turnaji a tak aj od konečného tretieho miesta.
58:01 Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!
57:18 Uvidíme, či sa naša lavička odhodlá aj k hre bez brankára. Prehrávame o dva góly, čiže čoskoro by Konrád mohol opustiť svoju bránku.
56:46 Ťažko sa teraz dostávame k puku, čo Nórsku plne vyhovuje. Zatiaľ to teda vyzerá, že už si náš súper tento zápas postráži.
56:10 Nórsko je teraz navyše častejšie pri puku a nepúšťa nás tak do jeho útočného pásma. Uvidíme, či sa našim ešte podarí s týmto výsledkom niečo spraviť.
55:18 Určite ešte tento zápas nevzdávame, ale prehrávame o dva góly a k dispozícii máme necelých päť minút.
55:00 gól Nórsko dalo gól!

Presilovku sme síce ubránili, ale krátko po tom čo na ľad naskočil Adam Jánošík inkasujeme tretí gól! Nedali sme si pozor pred svojou bránkou, Konrád ešte stihol reagovať na jednu strelu, ale z dorážky následne inkasujeme – 1:3!
Autorom presného zásahu je THOMAS VALKVAE OLSEN
54:56 Slovensko v plnom počte!
54:29 Stále sa bránime úspešne, ale Nórsko už dlhšiu dobu kombinuje v našom obrannom pásme.
53:56 Prvú polovicu oslabenia sme zvládli, ale aj naďalej sa musíme brániť.
53:10 Je tu presilovka Nórska, náš súper má teda ideálnu príležitosť navýšiť svoje vedenie. Verme, že sa tak nestane.
52:56 Vylúčenie v tíme Slovensko (Jánošík – 2 min., sekanie).
52:36 Dlhšiu dobu sme teraz navyše museli čeliť tlaku zo strany súpera. Ustáli sme ho a tak sa pokúšame zaútočiť. Nič iné nám ani vlastne neostáva.
51:28 Stále môžme teda konštatovať, že v tretej tretine čakáme na poriadny impulz. Nenadviazali sme tak zatiaľ na našu dobrú druhú tretinu.
50:43 Nasleduje reklamná prestávka.
50:18 Dostávame sa už za polovicu poslednej tretej tretiny. Aj naďalej prehrávame s Nórskom 1:2, nejaký ten čas na minimálne vyrovnanie nám však ešte ostáva.
49:52 Ani dlhší pobyt našich v útočnom pásme nič zaujímavého nepriniesol. Hra sa v tejto chvíli takmer ani neprerušuje, ale nič atraktívneho nevidíme.
49:16 Výborne sme napádali súperovu rozohrávku, ale nepodarilo sa nám potom lepšie zaútočiť. Puk je však aj naďalej na našich hokejkách.
48:22 Dlhšiu dobu sa však nič zaujímavého nedeje, moc atraktívny hokej to teda nie je. Nórom to však vadiť nemusí, stále sú v lepšej pozícii.
47:38 Ani táto presilovka nám teda nevyšla, ale pokúšame sa pokračovať v našej aktivite. Norsko však aj naďalej výborne vytláča našu rozohrávku do stredného pásma.
47:28 Nórsko v plnom počte!
47:12 Teraz sme sa usadili s pukom pred bránkou súpera, ale nedarí sa nám presne zakončiť.
46:28 Postavenie mimo hru, hra sa presúva do stredného pásma. Prvá polovica z tejto našej početnej výhody je preč.
46:10 Libor Hudáček si pekne vykorčuloval pred bránku súpera, ale puk mu nesadol tak ideálne a teda aj jeho zakončenie nebolo nebezpečné.
45:38 Je tu naša prvá presilovka v tretej tretine. Zatiaľ nám to v početnej výhode nevychádza, verme, že to teraz zmeníme.
45:28 Vylúčenie v tíme Nórsko (Henriksen – 2 min., podrazenie).
44:51 Dlhšiu dobu sme teraz držali puk na našich hokejkách, ale náš tlak k ničomu zaujímavému neviedol.
44:18 Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú. Sledujeme aj časté pokusy o streľbu, ale všetky pokusy na oboch stranách sú nepresné.
43:46 Po vyhratom buly sme sa skúšali usadiť v pásme súpera, ale opäť to až k zakončeniu na nórsku bránku neviedlo.
43:10 Teraz však musela úradovať Konrádova lapačka. Hra je prerušená, Nórsko získava buly v našom obrannom pásme.
42:29 Zatiaľ stále pretrváva aktivita na našich hokejkách, ale nedarí sa nám výraznejšie ohroziť bránku súpera. Nórov však držíme pod neustálym tlakom.
41:48 Arntzen mal čo robiť, aby skrotil túto Ďalogovu strelu od modrej. Následne sme ešte pokračovali v menšom tlaku, ale súper nás znova vytláča do stredného pásma.
41:13 Už sa k puku dostáva aj naša reprezentácia, rýchly brejk nám však nevyšiel a pre puk si musíme do stredného pásma.
40:26 Nóri stále držia puk na svojich hokejkách, ale podarilo sa nám nášho súpera vytlačiť do jeho obranného pásma.
40:10 Posledná tretia tretina je už v plnom prúde, buly vyhralo Nórsko.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Oba reprezentačné výbery sú už späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Prostredná tretina tohto zápasu je už minulosťou, videli sme v nej jeden presný zásah. V 25. minúte sa podarilo znížiť na 1:2 Marcelovi Haščákovi a tak sme späť v hre o konečné tretie miesto. V druhej tretine sa naša hra jednoznačne zlepšila, boli sme aktvívnejší a zrejme môžme povedať, že aj lepší.

Uvidíme, čo nám ponúkne posledná tretia tretina, ktorá sa začne približne o 17:46.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:01 Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:26 Ani túto presilovku sme teda nevyužili, ostáva dohrať už len necelú minútu z druhej tretiny.
38:17 Nórsko v plnom počte!
37:41 dôležité Štajnoch sa ocitol v nádejnej pozícii na skórovanie, ale puk po jeho strele končí len na zadnom mantinely!
37:10 Polovica z našej početnej výhody je preč, síce sa držíme v útočnom pásme, ale je to bez zakončenia na bránku súpera.
36:27 Získavame našu druhú presilovku v tomto zápase a to v clekom ideálnom čase, pred koncom druhej tretiny.
36:17 Vylúčenie v tíme Nórsko (Henriksen – 2 min., podrazenie).
35:49 Nórsko už zrejme bude chcieť bez problémov dohrať záver druhej tretiny, aby pred tou treťou mala náskok v podobe jedného gólu.
35:31 Snažíme sa teraz prevziať aktivitu na naše hokejky, ale nedarí sa nám poriadne s pukom udržať v útočnom pásme.
34:28 Po dlhšej dobe sme tak videli niečo zaujímavé, pomaly sa blíži záver druhej tretiny, v ktorej sme dokázali zatiaľ raz skórovať.
34:11 dôležité Až po skončení presilovky prišli naše príležitosti na gól! Kollár odviedol kus dobrej roboty, následne mal dve dobré príležitosti Zuzin, ale nepodarilo sa mu ani na dvakrát upratať puk do bezpečia!
33:58 Nórsko v plnom počte!
33:28 Zatiaľ to teda vyzerá, že nám naša prvá presilova vôbec nevínde. Bránku Nórska sme stále neohrozili.
32:58 Prvá polovica našej početnej výhody nám vôbec nevychádza, opäť sa Nórsko dokázalo rýchlo oslobodiť.
32:39 Nedarí sa nám však udržať sa v útočnom pásme. Nórsko sa rýchlo oslobodilo a tak musíme zakladať ďalší útok spoza našej bránky.
32:10 Získavame našu prvú presilovku v tomto zápase. Ideálna príležitosť na vyrovnanie.
31:58 Vylúčenie v tíme Nórsko (Krogdahl – 2 min., nedovolené bránenie).
31:49 A je tu ďalšie zakázané uvoľnenie. Nie je sa teda na čo moc pozerať, snáď čoskoro uvidíme aj ďalšie zaujímavé momenty tohto stretnutia o konečné tretie miesto.
31:22 Zakrátko tu je zakázané uvoľnenie aj na druhej strane. Hra sa teraz často kúskuje a stráca tak na svojom tempe.
31:05 Buly sme nevyhrali a naopak sme sa museli brániť tlaku súpera. Oslobodzujeme sa len za cenu zakázaného uvoľnenia.
30:23 Koch teraz výborne nahodil puk na nórsku bránku, Arntzen radšej hru prerušil a tak získavame ešte buly v útočnom pásme.
30:10 Polovica z druhej tretiny je preč, gólom Haščáka sa nám podarilo znížiť na predbežných 1:2!
29:53 Ešte chvílu trval tlak našej štvrtej formácie, ale Nórsko už dostáva puk do bezpečia, mimo ohrozenia svojej bránky.
29:40 Teraz sa nám to však podarilo, s pukom pred bránku súpera sa tlačil Vandas, ale do presného zakončenia sa nedostal.
29:17 Pokúsili sme sa po prehratom buly a ubránení súpera o rýchly prenik do útoku, ale po nepresnosti v rozohrávke strácame puk.
28:33 Nórsko spravili ďalšie zakázané uvoľnenie a tak získavame buly v útočnom pásme. Predtým je tu však reklamná prestávka.
28:11 Už teraz môžme konštatovať, že hráme oveľa lepšie v druhej tretine, ako tomo bolo v tej úvodnej. Stále je však na tom čo sa týka predbežného skóre náš dnešný súper.
27:46 Hra sa v poslednej chvíli prelieva z jednej strany na druhú. Sledujeme aj častú streľbu na bránu na oboch stranách, dlhšie tak už hra prerušená nebola.
27:06 Opäť Matoušek hral veľmi aktívne v útočnom pásme. Nórsko pod tlakom robí chyby a tie sa musíme snažiť využiť čo najlepšie.
26:46 Na druhej strane sa v menšej šanci ocitol Matoušek, ale jeho strela z prvej nebola úspešná.
26:10 Veľmi rušno bolo teraz pred našou bránkou, puk poskakoval nebezpečne okolo Konráda, ale našťastie sme ho dokázali včas upratať do bezpečia.
25:49 Nórsko nás však teraz zavrelo v našom obrannom pásme a chce si čo najskôr prinavrátiť dvojgólové vedenie.
25:06 Presne toto sme potrebovali, čo najskôr v druhej tretine streliť kontatkný gól. Uvidíme, akým smerom sa bude ďalej toto stretnutie vyvíjať.
24:26 gól Slovensko dalo gól!
Je znížené! Slovensku sa podarilo vyhrať buly v útočnom pásme zásluhou Libora Hudáčka, následne sme sa dobre rozostavili pred bránkou súpera a MARCEL HAŠČÁK skvelo umiestnenou strelou prekonáva prekvapeného Arntzena – 1:2!
Asistencie: Michal Ivan.
24:11 Oslabenie sme teda prečkali úspešne, dokonca sme mali aj veľmi svetlé momenty v útoku. Snažíme sa nadviazať na túto aktivitu a čoskoro tak znížiť.
24:00 Slovensko v plnom počte.
23:43 Opäť útočíme počas nášho oslabenia, držíme sa s pukom v útočnom pásme. Nórom teda táto presilovka vôbec nevychádza.
23:15 Naopak, v oslabení zaútočilo Slovensko. Individuálnu akciu ťahal Matoušek, ale nepodarilo sa mu presnejšie zakončiť. Získali sme však cenné sekundy.
22:39 Náš dnešný súper má zatiaľ v presilovke problémy, nevie sa usadiť v našom obrannom pásme.
22:10 Nórsko získava v úvode druhej tretiny presilovú hru. Podarilo sa nám však ihneď dosť puk cez všetky čiary do bezpečia.
22:00 Vylúčenie v tíme Slovensko (Ďatelinka – 2 min., držanie).
21:49 Úvodný zákrok v druhej tretine si pripisuje Konrád, Nórsko tak ešte získava buly v našom pásme.
21:32 Musíme sa však teraz brániť, Nórsko získalo puk a zavrelo nás v našom obrannom pásme. Pokúšame sa však o vysoké napádanie súperovej rozohrávky.
21:05 Rýchlo sme sa oslobodili vo vlastnom obrannom pásme a pokúsili sme sa o rýchly útok. Po našej aktivite vyhadzuje súper puk na zakázané uvoľnenie.
20:36 Ihneď sme sa pokúsili o prechod do útočného pásma, ale zastavilo nás postavenie mimo hry.
20:10 Prostredná tretina tohto reprezentačného zápasu sa už naplno rozbehla, buly v prospech Slovenska.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Oba reprezentačné výbery sú už späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!
Prvá tretina je už minulosťou. Dá sa hovoriť o veľmi nevydarenej tretine, keď sme si žiadne väčšie šance nevypracovali a naopak inkasovali sme až dvakrát. Ak budú chcieť Slováci s výsledkom niečo spraviť, budú musieť výrazne zlepšiť svoj výkon.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:41 Po strele od modrej musel zasahovať Konrád. Bude sa vhadzovať po jeho pravici.
19:01 Posledná minúta prvej tretiny je už v plnom prúde.
17:16 Ťažisko hry sa presunulo do stredu klziska, kde sa bojuje o každý centimeter štvorcový.
15:58 Slovenskí hokejisti sa síce na chvíľu dostanú do pásma súpera, no nedokážu nič vymyslieť a hneď im súper puk odoberie.
14:21 V týchto fázach hry majú jednoznačne navrch naši súperi.
13:05 Nóri tentokrát zakončovali na dvakrát, avšak obidva razy bol úspešnejší náš brankár.
12:08 Nórsko mohli pridať ďalší gól. Tentokrát hrozil Reichenberg.
10:15 gól Nórsko dalo gól!
Gól strelil JONAS HOLOS , ktorý okamžite po vyhranom vhadzovaní vypálil a vďaka jemnému tečovaniu prekonáva Branislava Konráda. Asistencia: Ludvig Hoff.
09:46 Ďatelinkova strela od modrej si našla cestu len na zadný mantinel.
09:09 Pred bránkou sa dral do zakončenia Reichenberg, ktorý bol našťastie v čas dostúpený a puk mu bol odobratý.
07:56 Po niekoľkýkrát v tejto presilovej hre sme neudržali pásmo, a preto prichádzame o sekundy v početnej výhode.
07:13 Nórom sa podarilo oslobodiť sa, a tak získali cenné sekundy.
06:24 Slovensko je už na ľadovej ploche v plnom počte a začína sa naša presilová hra.
06:09 Vylúčenie v tíme Slovensko (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Østby.
04:58 Nórsku táto presilová hra zatiaľ nevychádza podľa predstáv, keď si nevytvorili väčšiu šancu.
04:09 Vylúčenie v tíme Slovensko (Kozák – držanie ,2 min.).
03:06 gól Nórsko dalo gól!
Gól strelil JOERGEN KARTERUD, ktorý sa z ničoho nič ocitol zoči voči Konrádovi a perfektným spôsobom dokázal slovenského brankára vymiešať a poľahky skórovať do odkrytej bránky. Bez asistencie.
02:46 Prvá tretina začala bez kúskovania, keď hra stále nebola prerušená.
01:31 Aktívnejšie začali naši hokejisti, ktorí dnes nastúpili v modrých dresoch.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Slovenskí hokejisti si v rámci švajčiarskeho Arosa Challengu zahrajú o 3. miesto. Rozhodla o tom včerajšia tesná prehra po nájazdoch s Ruskom B. Ich súperom bude dnes Nórsko, ktoré schytalo od domáceho Švajčiarska debakel 5:0. Našich hokejistov môže mrzieť najmä fakt, že po prvej tretine vyhrávali zásluhou Vandasa a Lišku už 0:2. Prostredná tretina góly nepriniesla. Rusku sa podarilo hneď v úvode záverečnej tretiny znížiť zásluhou Kosheleva. Vyrovnávajúci gól strelil v presilovej hre Kotlyarevsky. V samostatných nájazdoch sa ani jednému Slovákovi nepodarilo skórovať a Rusom hneď trikrát.

Stávkové kancelárie favorizujú náš tím, na ktorý sa pohybujú kurzy okolo hodnoty 1,4. Naopak na Nórsko je to až cez 5. Slovensko tento rok s Nórskom už raz hralo. V máji sme vyhrali 3:2 po predĺžení.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:15.