HKM Zvolen HC Nové Zámky hokej ONLINE dnes Tipsport liga

15. 11. 2019 |
 

HKM Zvolen, HC Nové Zámky, hokej, online prenos, dnes, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu Tipsport ligy HKM Zvolen - HC Nové Zámky štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 18:00.

Na snímke Allan McPherson (Zvolen) počas zápasu 9. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy HKM Zvolen - HC 05 iClinic Banská Bystrica. Zvolen, 4. októbra 2019. FOTO TASR - Dušan Hein

HKM Zvolen, HC Nové Zámky, hokej, online prenos, dnes, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu Tipsport ligy HKM Zvolen - HC Nové Zámky štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 18:00.

HKM Zvolen HC Nové Zámky hokej ONLINE dnes Tipsport liga od 18:00

HKM Zvolen, HC Nové Zámky, hokej. Kanaďan Don Nachbaur rozšíril realizačný tím tipsportligového hokejového klubu HKM Zvolen. Bude pôsobiť v pozícii hlavného trénera spoločne s Andrejom Podkonickým.

Nachbaur pôsobil v rokoch 2017 až 2019 ako asistent trénera v Los Angeles Kings. Predtým strávil vyše 20 sezón v nižších zámorských súťažiach, ako hlavný tréner viedol kluby v AHL i WHL. Počas hráčskej kariéry odohral v NHL 234 zápasov, nastupoval za Hartford Whalers, Edmonton Oilers a Philadelphiu Flyers.

S myšlienkou angažovať 60-ročného kormidelníka zo Severnej Ameriky prišiel prezident klubu Dušan Mráz. "Beriem za to plnú zodpovednosť. Napriek sérii víťazstiev, ktorú naše mužstvo ťahalo, musím povedať, že hra tímu nebola vždy dobrá. V priebehu niekoľkých dní som dostal informácie o niekoľkých možných kandidátoch. Okamžite ma oslovila vizitka Dona Nachbaura a dal som pokyn na rokovania o zmluve. Tie bývajú väčšinou zložité, určitý čas trvajú a nie vždy sa končia dohodou," uviedol Mráz vo svojom stanovisku na klubovej stránke.

"My sme však doviedli rokovania s novým trénerom až k podpisu kontraktu a už v nedeľu večer bol Don Nachbaur vo Zvolene. Od pondelka naše mužstvo povedie dvojica hlavných trénerov. Andrej Podkonický a Don Nachbaur budú na jednej úrovni, asistentom zostáva Michal Kobezda. Tréneri si teraz všetko rozoberú a zvážia. Koncom novembra budem čakať na ich vyjadrenie a návrhy, aké zmeny je potrebné v mužstve urobiť," uviedol Mráz.

Tipsport liga 2019/20

HKM Zvolen - HC Nové Zámky -:-, online prenos a výsledok dnes od 18:00

 

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]

HKM Zvolen
3 : 1
(0:0, 2:1, 1:0)
HC Mikron Nové Zámky

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 28. Trotter (Corrin, Thompson), 33. Bonis (Trotter, Thompson), 60. Trotter (Betker) – 23. Pavúk (Múčka). Rozhodca: T. Orolín, Rencz – Stanzel, Kis-Király (video – Gajan). Diváci: 1447.
HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Tomko, Švarný (C), Betker, Corrin, Drgoň (A), Maier, Fatul – Kelemen, Špirko (A), Štrauch – McPherson, Trotter, Bonis – B. Mráz, M. Halama, Thompson – Tibenský, S. Petráš, Marcinek – Kolenič (tréneri – Podkonický, Nachbaur)
HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Kristín) – Ordzovenský, Hatala, P. Mikuš, Pavúk, Šmach, Drtina, Fereta – Stupka, Hruška, Pospíšil – Bajtek, Fábry, Múčka – Jurík, Urban, Rogoň – Andrisík, Ondrušek (tréner – Mosnár)
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:59 Puk je v strednom pásme a zápas končí.
59:19 gól Zvolen dal gól!
Hostia to teraz zahrali veľmi veľmi zle, v čase keď Pavlas odchádzal z brány hostia puk práve stratili. Betker prihral vo vlastnej tretine BROCKOVI TROTTEROVI a ten od vlastných kruhov poslal puk do prázdnej brány – 3:1.
Asistencie Ben Betker.
59:11 Pavlas odchádza z brány.
58:43 Ordzovenského delovka, Tomek vyrazil a domáci puk vyviezli, Pavlas sa tak musel späť vrátiť do brány.
57:40 Pomaly sa blížime k posledným dvom minútam a hrá sa teraz pekne hore dole, raz jedni raz druhý, ale bez nejakých šancí.
56:05 dôležité Zvolen v dvoch obrovských šanciach na 3:1, najprv McPherson po Bonisovej prihrávke nedal a následne zahodil nájazd aj Petráš. Zvolen mohol rozhodnúť zápas.
55:17 Hostia vyhrali buly, nasledovala okamžite strela od modrej a Tomek s ťažkým zákrokom ale ustál to.
55:11 Rozohrávka Marca Halamu skončila zakázaným uvoľnením. Nasleduje buly pred Tomášom Tomekom.
54:55 Ďalšia strela Filipa Bajteka z pravého uhla, Tomek jeho pokus videl a od hokejky puk putuje na ochrannú sieť.
54:15 Hostia opäť s veľmi dlhočiznou rozohrávkou, rozhodne nechcú nič pokaziť a ukvapiť sa.
53:27 Domáci vyhadzovali puk z pásma, Hatala ho vrátil späť, ale puk už bol predsa v strednom pásme, ofsajd.
Dnešné stretnutie sleduje 1447 divákov.
52:38 Hostia hryzú čoraz viacej, Rogoňov pokus na betón a Tomek túto strelu vyráža do rohu.
51:51 dôležité Samostatný nájazd Andreasa Štraucha, obrancovia ho stíhali, napriek tomu že bol domáci útočník tienený dokázal zakončiť, ale nad bránu.
51:16 dôležité Bajtekova otočka spoza brány a Rusnákovské zakončenie, následne ďalšia šanca hostí...
51:01 Na strely aktuálne 37:17
50:44 dôležité Obrovská chyba v domácej rozohrávka, navyše ešte jeden domáci hráč spadol a tak to bolo prečíslenie štyroch na dvoch, Tomek v jednom momente vyrazil puk hlavičkou. Prd bránou Zvolena to doslova horelo...Zvolen so šťastím všetko nakoniec ustál a neinkasoval.
50:10 Štvrtá domáca formácia sa skoro minútu udržala pomocou rotácií na puku v útočnom pásme, tlak končí strelou Tibenského do Pavlasovej lapačky.
49:21 Po dlhšom čase strela, Tomáš Pospíšil nevedel na pravom krídle čo s pukom a tak vystrelil a opäť medzi betóny. Tentokrát si ale Tomek dal pozor.
48:12 Veľa hokejovej krásny teraz veru nevidíme. Každá chyba totiž môže znamenať veľa. Hrá sa preto jednoducho a účelne, žiadne lahodné prihrávky či nebodaj kľučky, nič také.
47:45 Ondrušek pretelel cez koleno jedného z domácich obrancov, ale faul sa nepíska a hrá sa ďalej.
46:31 Hráme už veľmi dlho bez prerušenia, ale nejaké veľké šance sme dlhšie nevideli.
45:49 Hostia v plnom počte.
45:05 dôležité Zvolen v obrovskej šanci, Švarného delovka sa od mantinelu odrazila teším k Halamovi, ale ten odkrytú časť brány prestrelil.
44:18 Trotterovi ušiel puk od korčule a Rogoň ho vyhadzuje cez všetky čiary.
43:49 Hostia sa vôbec nepoučili a opäť faulovali. Pritom oba góly dostali v oslabení.
43:49 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hruška – 2 min., podrazenie).
43:24 Strela Marca Halamu zblíska na Pavlasa, ten puk videl a vyráža.
42:41 Zvolen vysoko forčekuje jedným hráčom a hostia s veľmi dôslednou ale zdĺhavou rozohrávkou...taký je teraz obraz hry.
41:59 Hostia v plnom počte.
41:15 dôležité Thompson krásne medzi kruhmi uvoľnil Bonisa, ale ten v 100%nej pozícii prestrelil nad a svoj druhý gól nepridal.
40:48 Domáci stále ešte iba dobívajú útočné pásmo.
40:03 Úvodné buly vyhral domáci Trotter.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Strely po druhej tretine 32:13
Vhadzovania 21:16
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:46.
Ako som po prvej tretine predpokladal, poriadny hokej sa začal hrať až v druhej tretine. Skóre dosť prekvapivo otvorili hostia Pavúkom, ale domáci do konca tretiny vďaka dvom využitým presilovkám dokázali otočiť skóre. Aj tretiu tretinu začnú presilovkou, čiže majú to rozohrané pomerne slušne...
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:59 Obrovský tlak Zvolena, pred Pavlasom to doslova horelo, ale hostia aj so šťastím nakoniec všetko ustáli.
39:36 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., držanie).
39:36 Obrovská šanca Zvolena, Bruno Mráz mal na hokejke tretí gól, ale bol pri akcii faulovaný a HKM bude hrať ďalšiu presilovku.
39:24 Šmach sa pokúšal o rýchlu kontru, ale prihral veľmi nepresne.
38:26 dôležité McPherson si obhodil obrancu z uhla vystrelil a krásne rozvlnil sieť, gól to však nie je iba bočná sieť. Ale pekná akcia.
37:34 dôležité Corrin stratil puk v útočnom pásme a Richard Ondrušek si to namieril do protiútoku, sám aj zakončil, ale iba rovno do náruče Tomeka.
36:43 Po dlhom čase konečne zakončenie hostí, Juríkova ľahká strela švihom a Tomek nemohol mať problémy.
35:41 Zvolenu síce idú presilovky, ale je to myslím piaty domáci zápas, v ktorom sa presadili iba v presilovkách. V hre päť na päť sa domáci už piaty zápas nevedia strelecky presadiť.
34:50 Filip Bajtek už už naberal rýchlosť do úniku a domáci obranca mu rýchlostne stačil a Bajtek následne svoju akciu zabrzdil.
33:59 Pekná strela Tomáša Pospíšila od pravého mantinelu, Tomek vyrazil puk tesne vedľa Stupku...
32:57 gól Zvolen dal gól!
Zvolen využíva ďalšiu presilovku v zápase a do tretice to bol gól pomedzi nohy. Trotter nastrelil puk na bránu, tečovaný puk sa pred bránou dostal ku KYLEOVI BONISOVI, ktorý chrbtom k bráne bekhendom strieľa vedúci gól Zvolena.
Asistencie Brock Trotter, Garrett Thompson.
32:13 Výborná strieľaná prihrávka Trottera pred bránu, stačilo tam položiť hokejku a bol by to domáci gól...
31:46 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Drtina – 2 min., sekanie).
31:45 dôležité Patrik Marcinek sa natlačil pred bránu a už už zakončoval, keď mu Drtina zo zadu sekol rovno po hokejke. Nasledovať bude ďalšia domáca presilovka.
31:24 Thompson sa pekne natlačil pred bránku a v páde dokázal zakončiť bekhendom, ale tesne vedľa.
30:53 Oba mužstvá v plnom počte.
30:19 V hre štyroch proti štyrom to vypadalo ako v predĺžení troch na troch, domáci pekne kombinovali, ale k šanci to napokon neviedlo.
28:53 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (S. Petráš – 2 min., hrubosť).
28:51 V strednom pásma šarvátka medzi Bajtekom a Petrášom. Obaja pôjdu na trestnú.
28:27 Marcinek vypichol puk hosťom, ale v útočnej tretine bol sám a veľa tam toho nevymyslel.
27:22 gól Zvolen dal gól!
Zvolen odklial Pavlasovu bránu a BROCK TROTTER strelou rovnako pomedzi betóny využíva domácu presilovú hru.
Asistencie Willie Corrin a Garrett Thompson.
26:54 Vtipná Trotterova zadovka na modrej na Corrina, okamžite jeho strela a Pavlas chytá puk na telo.
26:48 Ivan Švarný bombou doslova zostrelil z ľadu Hatalu, ten zostáva ležať na ľade a rozhodcovia hru pre istotu okamžite prerušili.
26:07 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Ondrušek – 2 min., podrazenie).
26:05 Kyle Bonis si prevzal puk a následne bol faulovaný, nasledovať tak bude tretia domáca presilovka.
25:40 dôležité Bonis už smeroval sám na Pavlasa, keď sa ozvala píškalka čiarového, ofsajd.
25:32 Zvolen začína kopiť chyby v obrannej tretine, aj teraz nepochopiteľná strata pri rozohrávke Corrina.
23:52 Petrášove nahodenie pred bránu a pre bránou Marcinekov teč, ale mimo bránu.
22:47 gól HC Nové Zámky dali gól!
Po ľavej stranme unikol BRANISLAV PAVÚK a pomerne ľahkou strelou nachytal Tomeka strelou pomedzi betóny.
Asistoval Mário Múčka.
22:25 Nepríjemný príklep Filipa Bajteka z pravého krídla, tak toto mohol byť gól...
21:59 McPhersonova strela na Pavlasov betón, vyrazený puk smeroval na Švarného, ale ten ho už nestačil doraziť do siete.
21:50 Domáci v plnom počte.
21:29 Ďalšia nevýrazná presilovka hostí a Maier puk vyhadzuje.
20:34 Špirko získal puk pri mantineli a vyhadzuje ho.
20:03 Úvodné buly druhej tretine vyhral Radim Hruška.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 18:54.
V prvej tretine sme toho veľa zaujímavého zatiaľ nevideli. Hokej sa len pomalinky rozbieha. Domáci síce prestrieľali Zámky 16:7, ale na ľade to vyzeralo viac vyrovnane.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:59 Hostia síce vhadzovanie vyhrali, ale kombinovali tak dlho až nestihli vystreliť.
19:48 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Švarný – 2 min., podrazenie).
19:20 Trotter pekne časoval prihrávku na Bonisa v prečíslení troch na dvoch, ale hostia puk vypichli.
18:10 Tibenský obkrúžil celú bránu, ale v podstate ani nemal komu prihrať a tak z akcie Zvolena nebolo nič.
17:13 Hostia v plnom počte.
17:03 Solídna presilovka Zvolena, tentokrát domácim chýbal pomyselný kúsok šťastia.
15:58 dôležité Šanca Zvolena, McPherson vystrelil na bránu, Pavlas puk vyrazil rovno na Trottera vedľa brány, ale ten odkrytú bránu minul.
15:20 Thompsonova strela bez prípravy, Pavlas s krásnym reflexívnym zákrokom puk vyráža, ale iba pred seba a kombinácia Zvolena pokračuje.
15:13 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
14:34 Hostia v plnom počte.
14:26 Zámorská domáca formácia vystriedala Špirkovu lajnu a mala dve šance, teraz strieľaná Bonisova prihrávka nenašla McPhersonovu hokejku.
13:28 Domáci podobne ako hostia hrajú presilovku veľmi slabo.
12:52 Hostia získali puk a vyhodili z pásma.
12:34 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min., podrazenie).
12:31 Thopson si prevzal prihrávku od Halamu a už už sa natláčal pred brány, ale v zápätí bol faulovaný. Prvý presilovka pre domácich.
11:50 Delovka Betkera, ale opäť iba do stredu brány, ani toto nemohlo uspieť.
11:34 Domáci v plnom počte.
11:27 Zatiaľ veľmi nevýrazná presilovka hostí a HKM opäť puk vyhadzuje.
10:40 Kelemen získal puk a Zvolen vyhadzuje.
10:01 Ordzovenský od modrej iba zostreli Hrušku tieniaceho pred bránou...
09:34 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (S. Petráš – 2 min., hákovanie).
09:34 Napriek tomu, že bol Juraj Jurík na útočnej modrej zahákovaný dokázal Urban vyslať bombu, Tomek vyráža ale presilovku budú hrať hostia.
08:31 Druhá podobná strela Mikuša už bola nebezpečnejšia, nakoľko Tomek vôbec nič nevidel.
08:22 Hostia vyhrali buly v útočnej tretine ale Mikuš od modrej páli iba do stredu brány, kde bol pripravený Tomek.
08:17 Zvolenčania si pri rozohrávke nerozumeli a pískané bolo zakázané uvoľnenie. Domáci nemôžu prestriedať.
07:50 Domácim sa rodila strelecká príležitosť ale danú akciu nakoniec prekombinovali.
07:21 Zvolen sa pokúsil rýchlym spôsobom prejsť do pásma, ale McPherson bol dnu skôr ako puk, ofsajd.
06:27 Veľmii ľhunké nahodenie Drtinu od modrej čiary, toto bola pre Tomeka malina...
06:10 Aktuálne na strely 4:1, čo aj zodpovedá priebehu diania na ľade.
05:37 Thompson zachytyl vyhodenie hostí pri mantineli a okamžite švihom preveril Pavlasovu pozornosť.
04:16 dôležité Zvolen bol v dobrej šanci, Štrauch ideálne medzi kruhmi našiel Corrina, ale tomu pri zakončení nadskočil puk.
03:16 Nepodarená Pavúkova strela a napriek tomu skackaným spôsobom dorazila k bráne a Tomek musel zasahovať.
02:05 dôležité Maier spadol pred vlastnou modrou a hostia šli do prečíslenia dvoch na jedného, ale Pospíšilove nahodenie nebola ani strela a ani prihrávka.
01:50 Zvolen v úvode aktívnejší. Druhý úspešný zákrok Pavlas, tentokrát po strele Marca Halamu od modrej.
00:44 Švarného delovka spoza modrej, Pavlasov prvý úspešný zákrok.
00:03 Úvodné buly vyhral domáci center Rastislav Špirko a domáci okamžite zakladajú prvú útočnú akciu.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Nasleduje hymna SR a po nej sa nám zápas začne. Prajem Vám príjemný športový zážitok Vážení športoví priatelia...
Úvodné zostavy:

HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Tomko, Švarný (C), Betker, Corrin, Drgoň (A), Maier, Fatul – Kelemen, Špirko (A), Štrauch – McPherson, Trotter, Bonis – B. Mráz, M. Halama, Thompson – Tibenský, S. Petráš, Marcinek – Kolenič (tréneri – Podkonický, Nachbaur)

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Kristín) – Ordzovenský, Hatala, P. Mikuš, Pavúk, Šmach, Drtina, Fereta – Stupka, Hruška, Pospíšil – Bajtek, Fábry, Múčka – Jurík, Urban, Rogoň – Andrisík, Ondrušek (tréner – Mosnár)

Rozhodca: T. Orolín, Rencz – Stanzel, Kis-Király (video – Gajan).
Obe mužstvá máme na rozcvičke a my si preto pozrime obe zostavy.
Príjemný podvečer zo Zvolena...
Vážení športoví priatelia, srdečne Vás vítame pri sledovaní 21.kola Tipsport ligy HKM Zvolen – HC Mikron Nové Zámky. My Vám zo stretnutia pod Pustým hradom opäť prinášame textový prenos, vďaka ktorému Vám určite neunikne nič podstatné.

Zvolen pred prestávkou prehral všetky štyri domáce stretnutia. Dovtedy Zvolen bojoval dokonca o prvú priečku. Po prehre s Detvou na Zvolen doľahla kríza a tá pokračovala ďalšie tri stretnutia až prišla pauza. V nej sa udialo celkom dosť. Káder na vlastnú žiadosť opustil obranca Lowney. V niektorých iných mužstvách by možno odvolali aj hlavného trénera, ale vo Zvolene to vyriešili skutočne zaujímavo. Naďalej veria Andrejovi Podkonickému, ale ako posilu k nemu prichádza 60-ročný Kanaďan Don Nachbaur. Ten bude spolu s Podkonickým plniť funkciu hlavného trénera. Uvidíme, ako sa tieto zmeny premietnu do hry Rytierov, ktorí sa netaja finálovými ambíciami. Zvolen jednoducho potrebuje konečne vyhrať.

Nové Zámky Aj hostia majú nového trénera. Miroslav Mosnár sa v roli hlavného kauča predstavil v utorok v Bratislave a skoro sa mu podarilo bodovať. Novozámčania prehrali tesne 1:2 a aktuálne im patrí až 12. priečka. Hostia rovnako ako Zvolen štyri zápasy nebodovali a rovnako by sa potrebovali odpichnúť nejakým dobrým výsledkom. Popravde im ale veľa šancí vo Zvolene nedávam. Každopádne prekvapiť môže hocikto.

Najproduktívnejší hráči HKM Zvolen:
Brock Trotter 19b (3+16) 18z, +/- (+7)
Allan McPherson 18b (5+13) 18z, +/- (+6)
Kyle Bonis 17b (12+5) 18z, +/- (+4)

Najproduktívnejší hráči HC Mikron NZ:
Tomáš Pospíšil 14b (7+7) 18z, +/- (-2)
Václav Stupka 12b (7+5) 13z, +/- (+3)
Tomáš Urban 12b (5+7) 17z, +/- (0)

Porovnanie štatistík ZV – NZ
Využitie presiloviek: 19,23% – 11,22%
Úspešnosť v oslabení: 85,00% – 73,63%
Úspešnosť streľby: 9,14% – 8,64%
Počet trestných minút: 336 – 279
Úspešnosť pri vhadzovaniach: 48,12% – 41,72%

Vzájomné zápasy v sezóne 2019/2020
N.Zámky – Zvolen 2:4
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
 
ČO SA DEJE

 

 

 

www.Autodoc.sk

  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo