HC Slovan Bratislava HK Poprad hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

11. 10. 2019 |
 

HC Slovan Bratislava, HK Poprad, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HC Slovan Bratislava - HC Poprad štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 18:30.

Na snímke vľavo Jindřich Abdul (Slovan) oslavuje gól so spoluhráčmi, uprostred Radovan Puliš a Milan Kytnár v zápase  4. kola Tipsport Ligy v hokeji HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava v Trenčíne 20. septembra 2019. FOTO TASR – Radovan Stoklasa

HC Slovan Bratislava, HK Poprad, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HC Slovan Bratislava - HC Poprad štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 18:30.

HC Slovan Bratislava HK Poprad hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 18:30

HC Slovan Bratislava, HK Poprad. V aktuálnej tabuľke Tipsport ligy tretí Slovan Bratislava dnes privíta deviaty Poprad. Domáci hokejisti sú podľa tipujúcich v stávkovej kancelárii Tipsport jasným favoritom zápasu. Až 98 percent itupujúcich verí v ich dnešnú výhru v riadnom hracom čase.

Dnešný zápas HC Slovan Bratislava vs HK Poprad sa rovnako ako náš online prenos začína od 18:30.

Tippsport liga 2019/20

HC Slovan Bratislava, HK Poprad -:-, online prenos a výsledok dnes od 18:30

 

 

 

 

HC Slovan Bratislava
2 : 1
(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK Poprad

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 45. Štajnoch (Meszároš), 62. Žitný (Viedenský) – 33. Leclerc (Zagrapan). Rozhodca: Lokšík, Stano – Gegáň, D. Konc ml.. Diváci: 4.532.
HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Demo – Kukumberg (A), Zigo, Abdul – Bondra, Viedenský, Pance – Žitný, Puliš, Matoušek – Miklík, Kytnár, Sloboda – Jendek
HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Ulrych, Brejčák (A), Magovac, Kozák, Kramár, Erving, Fabian (C), Česánek – Svitana (A), Mlynarovič, Štrauch – Matis, Paukovček, Kundrík – Leclerc, Zagrapan, Takáč – Matej Paločko, Ťavoda
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
61:23 gól Slovan Bratislava dal gól!
Viedenský z pravej strany našiel na ľavom kruhu ROMANA ŽITNÉHO, ktorý to krásne zavesil do vrchných partií hosťujúcej bránky. Asistencia: Marek Viedenský.
60:42 dôležité Matis mal šancu na druhej strane, keď priviezol puk pred Brusta z ľavej strany, Barry puk poslal späť do hry, aby ho po ďalšej strele hostí schoval vo svojom výstroji.
60:33 Abdul potiahol puk do pásma a vystrelil z ľavej strany, Vošvrda puk poslal späť do hry.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine Slovan využil presilovú hru a vyrovnal. Keďže ďalší gól sme už nevideli, duel po krátkej minútovej prestávke smeruje do predĺženia. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 7:5.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:26 Poprad sa snažil dostať domácich pod tlak, nepodarilo sa mu to, teraz drží puk na hokejkách tím od Dunaja.
57:16 Paukovček z pravej strany od kruhu poslal puk pred bránkovisko, Štrauch sa k nemu nedostal, Brust dobre čítal hru a cez svoju hokejku puk poslal mimo priestor pohybu hráča hostí.
56:01 Leclerc strelou z medzikružia minul domácu bránku, Slovan vybojoval puk na svoje hokejky a vyráža do akcie.
55:00 Sersen spoza bránky domácich zakladá útočnú akciu belasých, Poprad čaká súpera v strednom pásme.
53:32 Hráme stále v rýchlom tempe, hra sa prelieva zo strany na stranu, strelu do priestoru tej ktorej bránky sme však teraz nezaznamenali.
51:35 Pekná kombinačná akcia Popradu, strelou z vnútornej strany ľavého kruhu sa prezentoval Matis, puk však poslal ponad bránku len na ochranné sklo.
50:02 dôležité Sersen a jeho delovka spoza kruhov, Vošvrda puk zrazil dole na ľad a po malej trme-vrme puk napokon konči v rohu klziska. Hra dostala tempo, oba tímy sa snažia rozhodnúť duel vo svoj prospech.
49:00 dôležité Prečíslenie hostí dva na jeden, Leclerc hľadal z pravej strany na ľavej svojim pukom Zagrapana, nenašiel ho.
48:15 Brust na dvakrát likviduje puk z hokejky súpera, nuž a zožal skandovanie svojho mena z tribún.
47:57 Puliš naservíroval puk na ľavý kruh Kukumbergovi. Roman vystrelil, domáci fans sa však teraz radovať nebudú, puk skončil mimo priestor bránky hostí.
47:41 dôležité Podlipnik a jeho krásna strela od modrej spoza kruhu z pravej strany, Vošvrda mal odkrytý výhľad a aj tento puk schoval vo svojej lapačke.
46:37 Matej Paločko po prechode modrou vystrelil, Brust cez vyrážačku puk poslal dole na ľad a belasí ho majú na svojich hokejkách pod kontrolou.
46:28 Sloboda si to namieril s pukom na hokejke do pásma hostí, po prechode modrou pekne vystrelil, puk letiaci tesne nad ľadom Vošvrda schoval vo svojej lapačke.
44:29 gól Slovan Bratislava dal gól!
Aj belasí využívajú presilovú hru, MARTIN ŠTAJNOCH vystrelil z ľavej strany od modrej a prestrelil Vošvrdu v bránke hostí. Asistencia: Andrej Meszároš.
44:18 Slovan hral s pukom v útočnom pásme, akciu pokazil a puk je razom v strednom pásme.
43:27 Ulrych na trestnej za faul kolenom, presilovka pre domácich.
42:55 Miklík spoza kruhov oprel svoj puk o ochranné sklo, následne sa strelou od modrej z jej stredu prezentoval Bačik, jeho puk bol zblokovaný a Vošvrda bez práce.
41:34 Zagrapan zakončil akciu hostí strelou z pravej strany od kruhu, Brust mal odkrytý výhľad a pri ľavej žrdi puk zlikvidoval.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:16.
V druhej tretine diváci v Aréne Ondreja Nepelu videli jeden gól, keď hostia potrestali zlé striedanie domácich a využili po peknej svojej akcii presilovú hru. Aj keď bol pomer striel medzi žrde v tejto tretine 10:10, domáci diváci si vytúžené slovo gól zakričať nemohli. O všetkom sa tak rozhodne v tretej tretine večera.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:48 Štajnoch a jeho strela od modrej, minul však bránku hostí a Poprad vyrazil do útoku.
39:16 Magovac po prechode útočnou modrou vystrelil z pravého kruhu, Brust poslal puk na druhú stranu a dorážka hostí k úspechu neviedla.
38:07 Slovan do akcie nemohol, previnil sa proti pravidlám na útočnej modrej ofsajdom.
36:57 Slovan točil puk v pásme súpera, ten napokon skončil na vrchnej sieti bránky Popradu, jeden z hráčov ho však hokejkou poslal späť do hry a Paukovček ho následne spracoval a poslal von z pásma.
34:56 Kytnár pálil od ľavého kruhu, puk poslal do rohu klziska a ten následne opustil pásmo hostí.
32:52 gól Poprad dal gól!
Poprad využíva presilovú hru po dokonalom vyšachovaní obrany domácich, Leclerc puk poslal z ľavej strany na pravý kruh, Zagrapan mu puk vrátil k bránkovisku a GUILLAUME LECLERC pohodlne skóroval do odkrytej bránky domácich. Asistencia: Marek Zagrapan.
32:27 dôležité Kozák sa prezentoval strelou z pravého kruhu, Brust si postrážil priestor pri ľavej žrdi a puk schoval na svojej hrudi.
31:36 Trest pre hráčsku lavičku domácich za šesť hráčov na ľade, presilovka pre Poprad.
30:41 Hostia v plnom počte, ani Slovan svoju druhú dnešnú presilovku v gól nepretavil.
30:05 Zigo stál v bránkovisku, hlavný hru prerušil a hru vykázal do stredného pásma.
29:48 Vošvrda a puk v jeho lapačke po strele od modrej, ani teraz sa skóre meniť nebude.
29:10 Brust hrá s pukom za svojou bránkou, Slovan hostí v pásme zatiaľ nezamkol.
28:41 Vošvrda poslal puk na tribúnu a inkasuje menší trest, presilovka pre Slovan.
27:07 Vošvrda hasil ďalší puk po buly, ktorý smeroval na jeho bránku, oblúkom ho poslal pred seba a hostia ho na chvíľu dostali pod svoju kontrolu.
27:03 Sersen nahodil puk od modrej z ľavej strany na bránku súpera, Vošvrda puk poslal pred seba a nemal ho úplne pod kontrolou, hlavný však hru prerušil a publikum sa hnevá zbytočne.
26:15 Domáci v plnom počte, Poprad ani svoju druhú presilovku v zápase využiť nedokázal.
26:00 Vošvrda s pukom za svojou bránkou, Slovan na výbornú v defenzívnej činnosti, Poprad hľadá recept na prekonanie domácej obrany.
25:30 Od brankára Vošvrdu začína ďalšia presilovková akcia hostí.
24:55 Brust na konci útočného snaženia súpera, keď v pokľaku pri pravej žrdi likviduje puk vo svojom náručí.
24:36 Poprad držal domácich v pásme, Brust dva puky poslal pred seba, teraz belasí vyhodili puk von z pásma.
24:15 Kukumberg inkasuje dvojku za seknutie, presilovka pre Poprad.
23:52 Miklík po prechode modrou zvolil z ľavej strany od kruhu strelu švihom, Vošvrda v pokľaku puk kryje vo svojom náručí.
22:20 dôležité Prečíslenie domácich dva na jeden, Žitný zvolil z ľavej strany strelu, Vošvrda puk vyrazil a Matoušek na pravej strane nemal dostatok priestoru na efektné zakončenie, takže minul bránku Popradu.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:26.
Skončila sa nám prvá tretina, v ktorej sme puk v tej ktorej bránke nevideli, aj keď Sersen svojim pukom trafil konštrukciu bránky hostí. Ani jeden z tímov nevyužil výhodu v podobe presilovej hry a obaja brankári ukázali svoje umenie. Najmä vďaka ich pekným zákrokom odchádzali chlapci do šatne bez gólov. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 10:5.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:18 Opäť budeme vhadzovať pred Brustom po zakázanom uvoľnení domácich.
18:30 Poprad hral chvíľku s pukom na hokejkách v zóne domácich, Brust dvakrát poslal puk späť do hry, domáci sa napokon ubránili a poslali puk von z pásma len za cenu zakázaného uvoľnenia.
15:23 Domáci v plnom počte, ani Poprad ponuku na otvorenie dnešného účtu neprijal.
14:55 Až teraz hostia zamkli belasých v pásme, Poprad sa snaží vypracovať si efektný palebný priestor.
14:28 Poprad sa snažil zamknúť domácich v pásme, nepodarilo sa mu to, Slovan poslal pozdrav Vošvrdovi a strieda.
13:51 Ďalší puk mimo obranného pásma domácich, Poprad zakladá svoju útočnú akciu.
13:23 Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Abdula, presilovku si zahrá Poprad.
12:38 Ihneď po buly smeroval puk na bránku hostí, Vošvrda ho poslal späť do hry a oba tímy zvádzajú oň boj v zóne hostí.
12:36 Vhadzovať budeme po zakázanom uvoľnení hostí pred Vošvrdom, hostia striedať nemôžu.
11:59 dôležité Podlipnik a jeho krásny príklep od modrej spoza pravého kruhu, Vošvrda natiahol rukavicu a puk schoval vo svojej lapačke!
10:56 Pance vystrelil z ľavého kruhu švihom, Vošvrda mal odkrytý výhľad a puk bezpečne schoval vo svojej rukavici.
09:20 dôležité Mlynarovič pekne vystrelil z vrcholu pravého kruhu z vnútornej strany zápästím, Brust cez vyrážačku puk poslal do rohu klziska.
07:45 Hostia v plnom počte, Slovan účet dnešného večera otvoriť nedokázal.
06:48 Zagrapan na výlete a vystrelil z ľavého kruhu, Brust pravým betónom poslal puk späť do hry.
06:32 dôležité Sersen to vyskúšal príklepom spoza kruhov, Vošvrda v rozkľaku puk kryje v lapačke, domáci sa radovať nateraz nemôžu.
05:45 Česánek inkasuje 2 + 2 za hrubosť, Sloboda dve minúty za hrubosť.
05:45 dôležité Štajnoch vystrelil od modrej z ľavej strany, Vošvrda puk zrazil dole na ľad, aby v pokľaku zlikvidoval aj dorážku domácich, nuž a strhla sa menšia šarvátka.
05:30 Ďalší pokazený útok, teraz v podaní hostí, zakázané uvoľnenie a vhadzujeme po ľavej ruke Vošvrdu.
04:57 dôležité Puliš prešiel s pukom na hokejke cez útočnú modrú, vystrelil spoza kruhov, Vošvrda puk efektne zatočil vo svojej lapačke.
04:06 Zakázané uvoľnenie Slovan, hra sa vráti pred Brusta.
03:56 Paukovček zobral puk Meszárošovi, prešiel s ním poza bránku a poslal ho na modrú. Odtiaľ zakončil Leclerc, puk letiaci tesne nad ľadom Brust zatočil do svojej lapačky.
03:15 Hra sa nám kúskuje, opäť zakázané uvoľnenie hostí, hra sa vráti pred Vošvrdu.
02:56 Opatrnosť aj na druhej strane a pokazený prechod do útočného pásma, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Vošvrdu.
02:21 Strela hostí z pravej strany a puk končí v rukavici Brusta.
02:12 Slovan pokazil prechod do útočného pásma a vyprodukoval zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Brusta.
01:17 Oba tímy už boli na výlete v pásme súpera, strelu do priestoru bránky sme však zatiaľ nevideli. Aj teraz Paukovček z ľavej strany pri bránkovisku minul svoj cieľ.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Príjemný podvečer z Bratislavy želám všetkým priaznivcom hokeja. Domáci Slovan v bielych dresoch dnes bude hostiť tím spod Tatier, tím z Popradu na dnešný duel zvolil modré farby. Na ľadovej ploche nám prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, v bránke domácich Kanaďan Barry Brust, v bránke hostí od úvodu Čech Tomáš Vošvrda.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Demo – Kukumberg (A), Zigo, Abdul – Bondra, Viedenský, Pance – Žitný, Puliš, Matoušek – Miklík, Kytnár, Sloboda – Jendek

HK Poprad:

Vošvrda (Halo) – Ulrych, Brejčák (A), Magovac, Kozák, Kramár, Erving, Fabian (C), Česánek – Svitana (A), Mlynarovič, Štrauch – Matis, Paukovček, Kundrík – Leclerc, Zagrapan, Takáč – Matej Paločko, Ťavoda

Rozhodca:

Lokšík, Stano – Gegáň, D. Konc ml..
HC Slovan sa vezie na víťaznej vlne a sériu by chcel potvrdiť aj v piatok večer, keď sa v Bratislave predstaví HK Poprad. Slovan aktuálne okupuje tretiu priečku ligovej tabuľky so stratou jedného bodu na vedúcu dvojicu Košice – Banská Bystrica. Všetci traja odohrali po desať duelov. Tím z Popradu však o jeden duel menej a za svojim hostiteľom zaostáva o osem bodov. Zápas bude mať isto iste zaujímavú príchuť pre domáceho trénera Romana Stantiena, ktorý v minulej sezóne viedol práve tím z Popradu. V tabuľke formy je na tom mierne lepšie domáci tím, Poprad však kožu lacno nepredá a bude chcieť bodovať. Nič lepšie ako začať víkend hokejom si fanúšik v Bratislave priať ani nemôže, v piatok podvečer to vypukne úvodným buly, ktoré bude realizovať hlavný rozhodca Lokšík.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HK Poprad a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.