HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Michalovce hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

11. 10. 2019 |

HC 05 Banská Bystrica, HK Dukla Michalovce, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HC 05 Banská Bystrica - HK Dukla Michalovce hokejovej Tipsport ligy štartuje dnes od 17:30.

- - - -

Na snímke hráči Banskej Bystrice oslavujú prvý gól v zápase 1. kola hokejovej Tipsport Ligy HK Poprad - HC'05 iClinic Banská Bystrica v Poprade 13. septembra 2019. FOTO TASR - Oliver Ondráš

HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Michalovce hokej online dnes LIVE Tipsport liga dnes od 17:30

HC 05 Banská Bystrica vs HK Dukla Michalovce. Banská Bystrica v dnešnom kole Tipsport ligy privíta Michalovce. V tabuľke druhá Banská Bystrica hostí štvrté Michalovce.

Banská Bystrica si doteraz v aktuálnom ročníku pripísala na svoje konto 21 bodov a skóre 31:20. Michalovce majú 17 bodov a skóre 25:20.

Domáci sú jasným favoritom zápasu aj podľa tipujúcich v stávkovej spoločnosti Tipsport, keď si až 98 percent hráčov stavilo na ich vířazstvo v riadnom hracom čase. Dnešný zápas Banská Bystrica - Michalovce štartuje od 17:30.

Tipsport liga 2019/20

HC 05 Banská Bystrica - HK Dukla Michalovce -:-, online prenos a výsledok dnes od 17:30

HC 05 iClinic Banská Bystrica
2 : 1
(0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 21. Bubela, 62. Hickmott – 42. Dalhuisen (Toma). Rozhodca: Goga, Nagy – Kacej, Soltész – Chudada.
HC 05 iClinic Banská Bystrica: Beskorowany (Gajan) – Southorn, Mihalik, Brejčák, Ďatelinka, Biro, Nemčík, Petrinec – Jääskeläinen, Hickmott, Lunter – Lamper, Bubela, Šoltés – Bartánus, Šťastný, Fafrák – Róth, Gabor, Kabáč
HK Dukla Ingema Michalovce: Surák (Trenčan) – Kolba, Dalhuisen, Ventelä, Vorobyev, Novický, Hančák, Hvila, Zekucia – Mašlonka, Lalancette, Juusela – Hričina, Galamboš, Borov – Giľák, Linet, Safaraleev – Hamráček, Toma, Chalupa
časová značka Koniec zápasu.
61:05 gól Banská Bystrica dala gól!
Gól strelil JORDAN HICKMOTT.
60:35 Dnes neviditeľný Lalancette sa snažil rozhodnúť zápas strelou z otočky, ale pokus to bol neúspešný.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
Je tu koniec riadnej hracej doby, v ktorej sme meno víťaza nespoznali, a tak nasleduje predĺženie. Po krátkej prestávke sa vám hlásime opäť. Stav stretnutia po tretej tretine je nerozhodný 1:1.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:27 Domáce publikum si pýtalo vylúčenie pre jedného z hráčov Michaloviec, ale aj po tomto súboji hlavný rozhodca mlčí. Zápas nám pomaly smeruje do predĺženia.
58:00 Do konca riadnej hracej doby ostávajú posledné dve minúty.
57:25 Hamráček svižnou strelou ohrozil bránku súpera. Beskorowany mal však dobrý výhľad a s týmto pokusom si hravo poradil.
56:47 Hra je prerušená, pretože sa Chalupa ocitol v útočnom pásme skôr ako puk. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.
55:04 Mašlonka len odovzdal puk súperovi, aby stihol jeho tím prestriedať. Tento čas pochopiteľne využíva aj súper k rýchlemu prestriedaniu.
54:31 Lunter hľadal spoluhráča pred bránou, ale jeho prihrávku stihol zachytiť jeden z brániacich hráčov.
53:50 Puk sa nachádza za bránkou Banskej Bystrice, odkiaľ sa domáci pokúsia vymyslieť niečo smerom dopredu.
52:24 Dominik Borov si nahodil puk ešte pred poliacou čiarou, a tak sme boli svedkami úplne zbytočného zakázaného uvoľnenia.
51:37 Giľák zakončil spoza brániaceho hráča, ale bránku netrafil. Pri puku sú už hráči Banskej Bystrice, ktorí sa vrhajú do útoku.
50:39 dôležité Novický vyslal poriadnu ranu smerom k bráne Banskej Bystrice a od modrej čiary len opečiatkoval tyčku. To bola šanca!
50:02 Hokejisti hosťujúceho celku si nerozumeli pri rozohrávke a puk len nasmerovali na zakázané uvoľnenie.
49:30 Aktuálny pomer streleckých pokusov na oboch stranách je: 25:24.
48:50 V tretej tretine sme okrem presného zásahu Dalhuisena nevideli prakticky nič. Sledujeme množstvo nepresností na oboch stranách.
47:55 Puk majú pevne pod kontrolou hostia, ktorí vo vlastnom vápne čakajú na správny moment prekvapenia.
46:20 Borov zakončil spoza Ďatelinku, ale Beskorowany dokázal na tento pokus včas reagovať a puk pokryť.
45:27 Pri puku už hostia, ktorí sa však prezentovali nepresnou rozohrávkou, po ktorej skončil puk medzi divákmi. Zdá sa, že tou dopomohol domáci hráč, a tak sa bude len vhadzovať v stredovom kruhu.
44:50 Domáci sa usadili v útočnom pásme, kde sa im však nedarí nájsť lepšiu streleckú pozíciu.
43:53 Plexisklo bolo vymenené a my tak môžme v prenose pokračovať.
43:52 dôležité Budeme tu mať nečakanú technickú prestávku po tom, čo Lamper po svojom náraze na mantinel rozbil plexisklo.
41:56 gól Dukla Michalovce dala gól!
MIKE DALHUISEN zakončil od modrej čiary úplne nepresne, ale puk sa od zadného mantinelu odrazil späť pred bránu a samotný Tyler Beskorowany veľmi nešťastným spôsobom si vrazil puk do vlastnej siete. Stav stretnutia je 1:1! Asistencia: Lukáš Toma.
41:15 Lamper sa šikovnou fintou odpútal od brániaceho hráča a následne poslal puk k vzdialenejšej tyči. Trenčan dokázal tento pokus zachytiť do svojej lapačky.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Je tu koniec druhej časti, v ktorej sme boli svedkami jediného presného zásahu, a to z hokejky domáceho Miloša Bubelu. Ten nám predviedol krásnu individuálnu akciu, po ktorej strelou pomedzi betóny otvoril skóre dnešného stretnutia. Aktuálny stav po druhej tretine je 1:0! My sa vám opäť hlásime približne o 19:10.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:00 Do konca druhej tretiny ostáva posledná minúta.
38:50 Puk sa nachádza v obrannom pásme Banskej Bystrice, ale sú to práve domáci hráči, kto ho má pevne pod kontrolou.
37:41 Marek Bartánus sa dostal do brejku, ale bol tiesnený hneď dvojicou brániacich hráčov Michaloviec, a tak jeho zakončenie nemalo potrebnú razanciu a ani presnosť.
36:20 Michalovčania sú v posledných minútach útočne aktívnejší ako ich dnešný súper. Avšak to je zatiaľ bez vážnejších šancí.
35:51 Hostia sa na dlhší čas usadili v útočnej tretine, kde si hľadajú lepšiu streleckú pozíciu.
35:00 Ďatelinka poslal smerom k bránke poriadnu delovku, s ktorou si Surák poradil a schoval ju pod svoju výstroj. Nasleduje vhadzovanie po pravej ruke už spomínaného gólmana.
34:06 Tomáš Hričina si prevzal puk, ktorý mu prenechal jeho spoluhráč a následne z väčšieho streleckého uhlu sa pokúsil prekvapiť Beskorowanyho. Ten si aj po tomto zakončení udrží čisté konto.
33:09 Jeden z obrancov Michaloviec zakončil z pomerne nevýhodnej pozície. Jeho strelecký pokus bol zrazený brániacim hráčom a puk si to nasmeroval do ochrannej siete. Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred bránkou Michaloviec.
32:35 Vorobyev zakončil spoza brániaceho hráča, ale trafil len protihráča stojaceho pred ním.
31:14 Hra v druhej tretine je pre oko diváka atraktívnejšia, ako tomu bolo v tej prvej. Sledujeme krásny a rýchly hokej v podaní oboch celkov.
30:00 Je tu polovica stretnutia, v ktorej máme čas na malé štatistické okienko. Aktuálny pomer streleckých pokusov oboch tímov na bránku je: 19:11.
29:50 Safaraleev zakončil, ale jeho tvrdý projektil smeroval úplne mimo bránky.
28:56 Beskorowany musel opäť zasahovať. Tentoraz po zakončení Mašlonku, ktorý zakončoval strelou z otočky. Nasleduje vhadzovanie v útočnom pásme Michaloviec.
28:13 Puk sa kotúľal v bránkovisku domácich, ale Beskorowany na túto situáciu zareagoval najlepšie, ako mohol a puk schoval po svoju lapačku.
27:11 Puk sa nachádza v strednom pásme, kde sa oba celky prezentovali množstvom nepresností.
26:44 Biro nahodil od modrej čiary puk pred bránu Michaloviec. Surák ho vyrazil vlastnou maskou, vďaka čomu sa hra prerušila. Nasledovať bude vhadzovanie v útočnom pásme Banskej Bystrice.
25:43 Miloš Bubela sa pokúsil o ďalší individuálny prienik, ktorý však do úspešnej koncovky nepriviedol. Zastavil ho posledný brániaci hráč. Ten mu znemožnil zakončiť.
24:40 dôležité Do veľkej príležitosti sa dostal Jääskeläinen, ktorý prudkou strelou z bezprostrednej blízkosti nenašiel voľné miesto v bránke Michaloviec.
24:13 Ivan Brejčák po vyhratom buly poslal puk po mantinely až na zakázané uvoľnenie. Domáci hokejisti si tak môžu vhadzovanie vo vlastnom pásme zopakovať.
23:20 Martin Nemčík spoločne s Tomášom Hričinom sa už vracajú späť na ľadovú plochu a my tak pokračujeme v plnom počte.
22:56 Southorn si pripravil puk na strelu, ale jeho pokus bol zrazený a smeroval len mimo bránku.
21:20 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Martin Nemčík – 2 min., hrubosť).
21:20 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Tomáš Hričina – 2 min., hrubosť).
20:58 gól Banská Bystrica dala gól!
MILOŠ BUBELA si prevzal puk pred vlastnou bránkou v čase, keď bol avizovaný trest pre Michalovce. Celú zodpovednosť zobral na seba a krásnym sólom cez celé klzisko skóroval strelou pomedzi betóny. Stav stretnutia je 1:0! Bez asistencie.
20:30 Dalhuisen nahodil puk od modrej čiary, ale v čase, keď sa pred bránkou nenachádzal nikto z jeho spoluhráčov. Pre Beskorowanyho to bol zákrok z kategórie jednoduchých.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Máme tu koniec prvej tretiny, v ktorej sme veľa hokejovej krásy nevideli. Každopádne môžme konštatovať, že hosťujúce Michalovce sú zatiaľ aktívnejším celkom. Stav stretnutia po prvej časti je 0:0. My sa vám hlásime opäť približne o 18:18.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:00 Do konca prvej tretiny ostáva posledná minúta.
18:45 Hostia držia puk na svojich hokejkách. Uvidíme, či niečo s ním dokážu spraviť ešte v tejto tretine.
17:24 Puk sa ocitol pred bránkou Suráka, ktorý zbytočne neriskoval a okamžite ho schoval po svoju lapačku. Nasledovať bude vhadzovanie po jeho ľavej ruke.
16:57 Hostia v plnom počte.
16:25 Domáci sa až teraz dokázali usadiť v útočnom pásme. Nechajme sa prekvapiť, či dokážu minimálne ohroziť súpera ešte v tejto presilovej hre.
15:47 Domácim sa zatiaľ presilová hra nedarí. Puk sa nachádza v strednom pásme, kde ho má na hokejke Jääskeläinen.
14:57 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Dominik Borov – 2 min., sekanie).
14:01 dôležité Obrovskú chybu obrany sa pokúsil využiť Galamboš, ktorý sa dostal od modrej čiary do úniku. Ocitol sa zoči-voči brankárovi, ale toho strelou do ľavej časti bránky neprekonal. Beskorowany vyrazil puk svojím ramenom. Nemčík veľmi lacno pristúpil k tomuto súboju.
13:15 Po reklamnej prestávke pokračujeme ďalej. Puk sa nachádza za bránkou Banskej Bystrice, odkiaľ sa domáci hokejisti pokúsia vymyslieť niečo smerom dopredu.
12:37 Mašlonka sa pokúsil o individuálny prienik, ale skončil ešte pred útočnou modrou. Pri puku sú už domáci hokejisti.
11:55 Domáci sa po dlhšej dobe dokázali dostať do útočného pásma, kde sa však nezdržali dlho. Michalovce rozbiehajú rýchly protiútok.
11:14 Dalhuisen zakončil od modrej čiary, ale jeho zakončenie bez väčších problémov dokázal Beskorowany zachytiť. Nasleduje vhadzovanie po jeho pravici.
10:00 Máme tu polovicu úvodnej tretiny, v ktorej sme veľa hokejového vzrušenia nepocítili. Stretnutiu chýba presný zásah, ktorého sa snáď čoskoro dočkáme.
09:47 Sledovali sme Brejčáka na útočnom výlete, ktorý aj sám zakončil. Jeho tvrdý projektil namieril spoza brániaceho hráča len do miest, kde stál pripravený Surák.
09:00 2:3, to je aktuálny pomer streleckých pokusov na bránu v podaní oboch celkov.
08:25 Puk sa nachádza v obrannej tretine Michaloviec, ale sú to práve hostia, kto ho má pevne pod kontrolou.
07:57 Domáci v plnom počte.
07:20 Ivan Ďatelinka vyviezol puk do útočného pásme, kde nazbieral cenné sekundy pre svoj tím.
06:59 Hra je prerušená po tom, čo Ventelä prihral rukou puk vedľa stojacemu spoluhráčovi. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.
05:57 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Joona Anttoni Jääskeläinen – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).
05:19 Jeden z domácich hráčov si svoj nábeh do útočnej tretiny zle načasoval, pretože sa v nej ocitol skôr ako puk. Ofsajd.
04:18 Linet zakončil od modrej čiary. Beskorowany puk vyrazil len pred seba, kde sa k dorážke tlačil Giľák. Gólman dokázal zachytiť aj následný pokus.
04:13 Domáci v plnom počte.
03:21 Videli sme nepríjemný teč Lineta po strele Vorobyeva. Beskorowany však stihol včas zareagovať a puk pokryť.
03:02 Michalovčania sa po zlej rozohrávvke dopúšťajú zakázaného uvoľnenie, po ktorom sa hra presťahuje pred bránku Suráka.
02:24 Hostia sa usadili v útočnej tretine, kde roztočili svoj presilovkový kolotoč.
02:13 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Martin Nemčík – 2 min., podrazenie).
01:43 Beskorowany sa prezentoval neistým zákrokom, po ktorom sa puk zastavil pred jeho bránou. Zastúpil ho jeho spoluhráč. Ten puk odpálil cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie.
00:30 dôležité Sledovali sme obrovskú šancu domácich hneď z úvodu stretnutia. Lunter zadovkou našiel pred bránou úplne voľného Jääskeläinena, ktorý strelou z prvej neprekonal pozorného gólmana.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Rozhodca: Goga, Nagy – Kacej, Soltész – Chudada.
Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na 11. kolo Tipsport ligy, kde na seba narazí domáca Banská Bystrica a hosťujúce Michalovce. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch celkov.

HC 05 ICLINIC BANSKÁ BYSTRICA:

Hokejisti Banskej Bystrice sa v aktuálnom ročníku Tipsport ligy nachádzajú na priebežnej 2. priečke so ziskom 21 bodov. To sa im podarilo po šiestich víťazstvách, jednej výhre po predĺžení, jednej prehre po predĺžení a dvoch porážkach v riadnom hracom čase. Svojím súperom dovedna nastrieľali 31 gólov a 20 inkasovali. Momentálne ťahajú štvorzápasovú šnúru víťazstiev. Naposledy uspeli na ľade Budapešti v pomere 5:2. Hetrikom sa blysol Jaaskelainen.

HK DUKLA INGEMA MICHALOVCE:

Nováčik súťaže zatiaľ milo prekvapuje. Michalovciam patrí štvrté miesto so ziskom 17 bodov. Na svojom konte majú päť výhier, jednu výhru po predĺžení a tri prehry v riadnej hracej dobe. Ich skóre je 25:20. Naposledy si zmerali sily vonku s Trenčínom, odkiaľ si neodniesli ani bod po prehre 0:3.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.