Futbalová výbava na ihrisko aj do mesta. Čo ti nesmie chýbať?

18. 5. 2016 |
 

Je pre teba futbal niečo ako životný smer? Žiješ futbalom a chceš v ňom byť najlepší?

Rozhodne máš svojho obľúbeného hráča, ktorému sa chceš podobať na ihrisku aj mimo neho. A ako to docieliť? Začať môžeš tým, že si zoženieš rovnakú alebo podobnú futbalovú výbavu.

Futbalisti David Beckham, Neymar, Ronaldo a mnohí ďalší sú módnymi ikonami aj mimo futbalového ihriska. My vieme, v čom zažiariš rovnako ako oni. Mrkli sme sa na e-shop Total-store.sk, kde majú nadupanú ponuku futbalových kopačiek, dresov, lôpt i voľnočasové módy.

 

Nové kopačky = nová sila

Premýšľate o tom, že by sa na novú sezónu hodili nové kopačky? Rozhodne! Musíte držať krok s futbalovou módou a predovšetkým tiež s technológiami, ktoré nové modely ponúkajú.

Každoročne sú kopačky technologicky prepracovanejšie, vďaka čomu poskytujú perfektný záber, kontrolu nad loptou, presné strely, perfektnú podporu pri zmene smeru a mnohé ďalšie vychytávky.

Najnovšie modely na sezónu 2016 aj nesmrteľné klasiky nájdete práve na Total-store.sk. Na výber máte zo značiek adidas, Nike, Puma alebo Lotto.

 

Kam to všechno schovať

Nezabudnite na to, že kvalitná výbava potrebuje aj kvalitné uloženie. Športové futbalové tašky ponúkajú dostatok miesta pre všetko potrebné, priestor pre kopačky, tašky na drobnosti aj hlavný priestor. Tašky sú vyrobené z praktických a ľahko umývateľných materiálov. Máte už nejakú?

 

Štýlovo do mesta

Čo si na seba obliecť mimo ihriska a vyzerať naozaj dobre? Jar sa hlási o slovo a to znamená jediné – zohnať si niečo na seba. Rozhodne sa pozrite na módnu kolekciu adidas Originals. Tá každoročne vypúšťa do sveta štýlové modely, ktoré predstavujú súčasné módne trendy.

Značka Nike vášmu šatníku dodá svieži a mladistvý štýl. Za povšimnutie jednoznačne stojí značka O'Neill, ktorá pochádza z Kalifornie a je to vidno! Inšpirujte sa športovými modelmi, ktoré sme si vybrali my.

 

Tak čo, chlapi, máte už vybrané? Stačí sa pozrieť na Total-store.sk a máte vyhrané.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo