VIDEO FC Barcelona otočila a Inter Miláno poslala domov bez bodu Liga majstrov

2. 10. 2019 |

FC Barcelona, Inter Miláno, futbal, Liga majstrov. Futbalisti Interu Miláno prehrali v stredajšom zápase 2. kola F-skupiny Ligy majstrov 2019/2020 na Camp Nou s FC Barcelona 1:2 po dvoch góloch Luisa Suareza.

- - - -

Futbalista Barcelony Lionel Messi. Foto - TASR/AP

FC Barcelona Inter Miláno futbal online dnes LIVE Liga majstrov dnes od 18:55

V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar. V Katalánsku šokoval domácich už v 3. minúte argentínsky útočník Lautaro Martinez. Barcelona síce mala územnú prevahu, ale obrana Interu pracovala zodpovedne a hostia podnikli viacero nebezpečných protiútokov.

V 58. minúte však krásnym volejom z hranice šestnástky k pravej tyčke vyrovnal Luis Suarez. Za FCB nastúpil len druhýkrát v sezóne Lionel Messi. O triumfe FCB rozhodol v 85. minúte druhým gólom v zápase Suarez, ktorý po akcii Messiho prenikol do šestnástky a úspešne zakončil.

Liga majstrov 2019/20

FC Barcelona - Inter Miláno 2:1 (0:1)

Góly: 58. a 85. Suarez - 3. Martinez, rozhodoval: Skomina (Slov.) M. Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

FC Barcelona
2 : 1
(0:1)
Inter Miláno

Góly: 58. L. Suárez, 85. L. Suárez – 3. Lautaro Martínez. ŽK: 9. Griezmann (BAR), 22. Piqué (BAR), 52. Roberto (BAR), 76. Arturo Vidal (BAR) – 6. Barella (INM), 77. Alexis Sánchez (INM). Rozhodca: Skomina..
FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, N. Semedo – F. de Jong, Busquets (53. Arturo Vidal), Arthur – Messi (C), L. Suárez, Griezmann (66. O. Dembèlé).
Inter Miláno: Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Škriniar – Candreva, Barella, Brozović, Sensi (79. Politano), Asamoah – Lautaro Martínez, Alexis Sánchez (66. Gagliardini).
85 gól Barcelona dala gól! Kto iný mal vymyslieť geniálnu prihrávku, ak nie Lionel Messi? Veľkú zásluhu na vedúcom góle Kataláncov má aj ter Stegen, ktorý dlhým výkopom dostal loptu na Messiho. Argentínsky génius načasoval prihrávku na LUISA SUÁREZA, ktorý je režisérom druhopolčasového obratu svojho tímu.
58 gól Barcelona dala gól! LUIS SUÁREZ si prebral loptu na hranici pokutového územia a zakončenie nasmeroval k pravej tyči.
3 gól Inter dal gól! Druhý kontakt už mu nebol dopriaty. Po strele LAUTARA MARTÍNEZA do pravého dolného rohu musí brankár Barcelony prvýkrát loviť loptu zo siete.