Dukla Trenčín HC Detva hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

20. 10. 2019 |
 

Dukla Trenčín, HC Detva, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu Tipsport ligy Dukla Trenčín vs HC Detva štartuje rovnako ako samotný zápas od 17:00.

Na snímke brankár Michal Valent (Dukla) v zápase 1. kola Tipsport Ligy v hokeji HC 07 WPC Koliba Detva – HK Dukla Trenčín v Detve 13. septembra 2019. FOTO TASR - Ján Krošlák

Dukla Trenčín, HC Detva, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu Tipsport ligy Dukla Trenčín vs HC Detva štartuje rovnako ako samotný zápas od 17:00.

Dukla Trenčín HC Detva hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 17:00

Dukla Trenčín vs HC Detva. Súboj Trenčína a Detvy má dnes podľa tipujúcich v stávkovej kancelárií Tipsport jasného favorita. Až 98 percent tipujúcich si stavilo na výhru domácej Dukly Trenčín.

Domáci si po 12 odohratých zápasoch pripísali do tabuľky 21 bodov a v aktuálne sú na 6 pozícií. Detva je na desiatom mieste so ziskom 14 bodov.

Dnešný zápas Dukla Trenčín vs HC Detva štartuje rovnako ako náš online prenos od 17:00.

Tipsport liga 2019/20

Dukla Trenčín vs HC Detva -:-, online prenos a výsledok dnes od 17:00

 

 

 

Dukla Trenčín
3 : 6
(1:2, 1:2, 1:2)
HC 07 WPC Koliba Detva

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 10. Chromiak (Štach, Švec), 37. Lapšanský (Štach), 57. Ferényi (Kajínek, McCormack) – 4. Sýkora (Šišovský), 6. Žilka (Jendroľ), 33. Sýkora, 34. F.Fekiač (Zuzin), 44. Torok (Gašpar), 58. Zuzin (Sýkora). Rozhodca: Adamec, Rencz – Kacej, Soltesz.
Dukla Trenčín: M. Tomek (34.M.Valent)– Rajnoha, McCormack, Štach, Sládok, Kajínek, Stacha, A.Dúžek – Sojčík, Mikyska, Alderson – Lapšanský, Sádecký, M.Valach – Bartovič, J.Švec, Mich.Hlinka – Džugan, Ferényi, Chromiak – Luhový
HC 07 WPC Koliba Detva: M.Šimko – Martin Chovan, Andersons, Kuklev, Golian, Jendroľ, F.Fekiač, V.Fekiač, Gachulinec – J.Sýkora, P.Zuzin, Šišovský – R.Gašpar, P.Valent, Torok – Žilka, Podešva, Ščurko – Ľupták, Čacho, Čenka
Aktualizuj online prenos
Detva vezie z Trenčína tri cenné a zaslúžené body, keď dnes ukázala domácim streleckú efektivitu. Dukla po ľahkovážne zahratej prvej tretine zvýšila snahu, ale kostrbatú hru nepremenila na úspech.
časová značka Koniec zápasu.
59:55 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Valach – 2 min., podrazenie).
58:37 Už je rozhodnuté a zápas sa zrejme len dohrá.
57:23 gól Detva dala gól!
Trenčania v snahe zdramatizovať zápas odvolali brankára trochu nečakane, asi ani väčšina útočiacich hráčov o tom nevedela. Sýkora mohol skúsiť hetrikovú strelu, ale potom posunul lepšie postavenému PETROVI ZUZINOVI, ktorý trafil prázdnu bránu Dukly.
Asistencie: Ján Sýkora
56:54 gól Trenčín dal gól!
Štvrtý útok Dukly zavrel hostí, dlho kombinoval v útočnom pásme, až NICOLAS FERÉNYI bekhendom z pravého kruhu prekvapil brankára Detvy.
Asistencie: David Kajínek, Graeme McCormack
54:05 Aldersonova rana po buly v útočnom pásme bola privysoká, na druhej strane sa dral do zakončenia Šišovský, toho obrancovia nepustili, nakoniec sa dostal k puku Sýkora, ale zblízka sa nepresadil.
53:32 Podešva korčuľoval pred bránku, kde bol síce tiesnený, ale dokázal tečovať puk ponad bránku.
52:35 Hlinka vybojoval šancu pre Bartoviča, ale domáci kapitán z prvej nedokázak prekonať brankára hostí.
50:26 Domáci v plnom počte.
50:08 V oslabení sa domáci takmer dostali do prečíslenia, zastavil ich ofsajd.,
49:00 Sýkora pri pokuse o hetrik zlomil hokejku.
48:26 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Chromiak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
45:10 Prečíslenie 2 na 1, Chromiak ho riešil strelou z ľavej strany, ale neobstrelil pripraveného Šimka, k vyrazenému puku sa ešte dostali dorážajúci Trenčania, ale obrana obetavo pomohla Šimkovi.
44:31 Domáca snaha o odpoveď, Štach vystrelil od modrej, ale nikto zo spoluhráčov mu netienil pred bránkou, takže žiaden problém pre Šimka.
43:38 gól Detva dala gól!
Na prihrávku z rohu klziska si nakorčuľoval pred bránku TOMÁŠ TOROK a pohotovou ranou trafil odkrytú časť trenčianskej bránky.
Asistencie: Rastislav Gašpar
41:37 Strela V.Fekiača od modrej skončila na pripravenom Valentovi.
41:24 Detva si dáva pozor vzadu a je pripravená, že domáci tím sa bude snažiť útočiť za každú cenu.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:58 V samotnom závere ešte šanca pre Duklu, ale Mikyska zblízka neprekonal Šimka.
39:24 Mikyskova rana od modrej zblokovaná vysoko nad ochrannú sieť.
37:55 Aldersonove naivné pokusy v presilovke nepreniesli úspech, strieda druhá presilovková formácia Dukly.
37:16 Alderson zostrelil brániaceho Čacha, ten až po prerušení hry odkorčuľoval namáhavo na lavičku.
37:03 Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Chovan – 2 min., zovretie puku).
36:15 gól Trenčín dal gól!
Aj Dukla využíva presilovú hru, Štach posunul puk na pravý kruh ADAMOVI LAPŠANSKÉMU, ktorý presne trafil.
Asistencia: Lubomír Štach.
36:07 Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Golian – 2 min., sekanie).
35:43 dôležité Sýkora kúsok od hetriku. Dostal puk pred odkrytú bránu, v poslednej chvíli mu do gólového zakončenia vložil hokejku obranca Štach.
33:19 gól Detva dala gól!
Detva využíva presilovku, Zuzin sa dostal medzi kruhmi k odrazenému puku, poslal ho dozadu FREDERIKOVI FEKIAČOVI, ktorý presným príklepom usadil puk k ždrke a vyhnal Tomeka z brány. Asistencia: Peter Zuzin.
32:36 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Kajínek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
32:23 F.Fekiač to skúsil od modrej, puk prešiel až k Tomekovi, ten ho schoval do lapačky.
32:09 gól Detva dala gól!
Zdalo sa, že útok Detvy bol zneutralizovaný, ale potom JÁN SÝKORA vybojoval puk proti nedôraznému domácemu hráčovi a ocitol sa sám pred Tomekom, ktorého rýchlym pohybom rúk rozhýbal a presne zakončil.
31:35 dôležité Alderson sa sťahovačkou zbavil brániaceho hráča, ale zoči-voči Šimkovi strelou neuspel.
30:30 dôležité Žilka natiahol Tomeka strelou z pravého kruhu, následne ušiel do úniku Hlinka, pokúsil sa o bekhendový blafák, ale Šimko udržal puk pred čiarou.
29:58 Sýkorovi dovolili Trenčania manévrovať s pukom, následne mohol páliť Zuzin, ale Tonmek mal čistý výhľad, takže bez problénmov zachytil puk.
29:13 dôležité Prečíslenie 2 na 1 riešil Džugan strelou z ľavého kruhu, Šimko jeho úmysel vystihol a puk vyrazil.
27:15 dôležité Šance na oboch stranách, Zuzin zakončoval prečíslenie 2 na 1 z ľavej strany strelou, ktorú mu Tomek pokryl. Na druhej strane dostal prihrávku do jazdy Bartovič, ale únik od modrej nezakončil úspešnou strelou, Šimko ho vychytal.
26:42 Lapšanský sa z uhla natlačil do zakončenia, ale nenašiel medzeru v brankárovom postavení.
26:02 Chvíľková pasáž bez väčších šancí, oba celky sa snažili o ohrozenie bránky súpera, ale obrany nepúšťali hráčov do dobrých pozícii.
24:06 Zuzin prihrával pred bránku na rozbehnutého Sýkoru, ale Sládok sa stihol vrátiť a v poslednej chvíli prihrávku zblokovať.
20:48 dôležité Šance na oboch stranách, Gašpar sa ocitol sám s pukom pred Tomekom, ale zblízka ho ani na dvakrát neprekonal, z protútoku pálil spomedzi kruhov Lapšanský, Šimko úspešne zakročil.
20:20 Sýkorova jedovka spoza obrancu donútila Tomeka k zákroku, puk stlmil hrudi.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:55 Záverečný zámok domáceho tímu chcel zakončiť Rajnoha, od modrej poslal puk smerom na bránu, brankár Šimko cez brániacich hráčov nevidel vôbec nič, ale puk nakoniec bol zblokovaný tesne vedľa bránu.
19:20 Šišovský sa dral dopredu, takmer sa mu podarilo ujsť do úniku, ale Alderson ho dokázal rozhodiť a zbrzdiť. Do zakončenia sa ešte Šišovský dostal, ale už nebolo pripravené, takže Tomek si poradil.
18:47 Kajínek podporil útok, nakorčuľoval si na Lapšanského prihrávku, ale z prvej netrafil bránu, následne Kajínek prihrával na Lapšanského pred bránkovisko, ale ten z prvej nezakončil ideálne, lebo bol tiesnený.
15:20 dôležité Džugan sa obtočil s pukom okolo brány a skúsil prekvapiť brankára, puk sa odrazil k druhej žrdke a tam na Hlinku zívala úplne opustená brána, domáci útočník ju však nedokázal trafiť a jeho gesto po tomto pokuse hovorilo za všetko.
13:41 Hostia opäť posielajú puk až za Tomeka, Dukla si v presilovke tutovku zatiaľ nevytvorila.
12:49 Lapšanského strelu z uhla Šimko vyrazil len pred seba, obrana následne vyhodila cez všetky čiary.
12:31 Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Zuzin – 2 min., sekanie).
12:31 Švec strieľal z ľavého krídla, puk zazvonil na hornej žrdke.
11:19 Džuganova jedovka z ľavého kruhu trafila Šimka do masky, dorážku obrana Detvy nepripustila.
10:30 Detva naďalej využíva každú možnosť na prekvapenie súpera, Valent sa ocitol s pukom sám pred Tomekom, ale v poslednej chvíli pred zakončením mu ušiel puk.
09:27 gól Trenčín dal gól!
Gól teda nakoniec platí. MARTIN CHROMIAK a jeho strela zo vzduchu boli v súlade s pravidlami. Už menej situácia pred gólom, kedy rozhodcovia úplne ignorovali prihrávku rukou Trenčanov, ktorí sa snažili udržať útočné pásmo.
Asistencie: Ľubomír Štach, Jozef Švec
09:27 dôležité Trenčania sa nasťahovali do pásma Detvy, puk lietal z jednej strany na druhú, po jednej zo striel sa odrazil puk do výšky a Chromiak ho z otočky vo vzduchu trafil a skóroval. Rozhodca okamžite signalizoval, že pôjde situáciu skontrolovať na videu, či nešlo o vysokú hokejku.
08:42 Po vyhratom buly strieľal Sládok, puk prešiel až k brankárovi, ale nik mu netienil, takže zakročil bez problémov.
08:25 Hostia v plnom počte.
08:05 Presilovka Trenčanov je kostrbatá, Šimko musel zasahovať po strele Chormiaka z uhla, v závere McCormack neobstrelil brániaceho Čacha.
06:25 Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Torok – 2 min., hákovanie).
05:24 gól Detva dala gól!
A hostia už vedú o dva góly. Naoko nevinná akcia skončila gólom, Tomek strelu Jendroľa z ľavého kruhu vyrazil len na pravú stranu, kde vracajúci sa hráči nedôrazne pokryli JAKUBA ŽILKU a ten pohotovo dorazil do odkrytej brány.
Asistencia: Dominik Jendroľ
03:37 gól Detva dala gól!
Obrovská hrubka domáceho Aldersona, ktorý stratil ľahkovážne puk na útočnej modrej, od Šišovského sa odrazil rovno na voľného JÁNA SÝKORU, ten zakončil svoj únik úspešným blafákom. Asistencie: Peter Šišovský.
03:00 Strela Chormiaka natiahla brankára hostí.
01:05 Puk naozaj neprešiel bránkovú čiaru, hrá sa ďalej.
01:05 Lapšanský strieľal spomedzi kruhov, braknár Šimko puk nezachytil a potom sa puk motal po bránkovej čiare. Rozhodca išiel konzultovať s videorozhodcom.
00:40 Rajnohov pokus od modrej neprešiel cez spleť brániacich hráčov.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Dukla Trenčín: Tomek – Rajnoha, McCormack, Štach, Sládok, Kajínek, Stacha, A.Dúžek – Sojčík, Mikyska, Alderson – Lapšanský, Sádecký, M.Valach – Bartovič, J.Švec, Mich.Hlinka – Džugan, Ferényi, Chromiak – Luhový

HC 07 WPC Koliba Detva: M.Šimko – Martin Chovan, Andersons, Kuklev, Golian, Jendroľ, F.Fekiač, V.Fekiač, Gachulinec – J.Sýkora, P.Zuzin, Šišovský – R.Gašpar, P.Valent, Lalík – Žilka, Podešva, Ščurko – Ľupták, Čacho, Čenka.
Máme za sebou prvú časť základnej časti Tipsport ligy, počas ktorej už hral každý s každým a odohral dvanásť zápasov. Pohľad do tabuľky vraví, že Dukle Trenčín prinieslo prvých dvanásť duelov 21 bodov pri aktívnom skóre 31:29, čo stačí na šiestu priečku. Detva je desiata so ziskom 14 bodov a skóre 33:37.

Dukla ťahá štvorzápasovú víťaznú šnúru, hoci jej chýba viacero hráčov, najmä v obrane. V piatok sice tím trénera Pardaveho prehrával v Poprade 0-2 ale v tretej tretine vyrovnal a na nájazdy vyhral a pripísal si dva body. Trenčania premenili štyri najazdy a jeden krajšie ako druhý.

Detva dva posledné duely v lige prehrala, so Slovanom doma 2-4, v Nových Zámkoch 0-3. medzitým hrala aj play-off Vyšehradskeho pohára, kde síce vyhrala v Katowiciach, ale muselo sa predlžovať, kde dostala rozhodujúci gól. A tak po divnom formáte túto divnú súťaž opustila. Môže sa teda sústrediť už len na ligu, kde na tom nie je vôbec zle a má za sebou viacero skvelých výsledkov, veď dokázala vyhrať v Košiciach 4:1, či v Nitre 5:3.

V prvom vzájomnom zápase oboch celkov v úvodnom kole si pripísali tri body Trenčania, ktorí vyhrali v Detve 2:1 vďaka gólom Sojčíka a Chromiaka, za Detvancov strieľal presne Ščurko.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.