Cez naše kytice si zákazníci dohadujú rande, hovorí Jana Bednárová z Chutných kytíc

2. 2. 2019 |
 

Chutné kytice potešia každú. Poskladáte darček z ovocia, čokolády, pridáte pár detailov a pošlete ako prekvapenie svojej vyvolenej.

- - - -

Foto - Chutné kytice

 

Ovocné kytice a bonboniéry k nám pred 7 rokmi priniesli práve Chutné kytice. Skutočnosť, že sú doteraz najobľúbenejšie, už niečo znamená. Máte u nich istotu dokonalej vizuálnej úpravy kytice, najkvalitnejších surovín a tiež servisu na úrovni – vrátane diskrétneho jednania, ak je to potrebné.

 

Foto - Chutné kytice

 

Kuriér z Chutných kytíc nič neprezrádza

„Náš kuriér nikdy neprezrádza, kto darček objednal. Častokrát zavolá príjemca k nám za zákaznícku linku, ale ani na tej nezistí, čo má zostať utajené,“ vysvetľuje Jana Bednárová.

Príležitosti, kedy Chutné kytice prinesú prekvapenie, sú naozaj rôznorodé. Od spomínaného návrhu na osudové stretnutie, cez „obyčajné“ narodeniny, meniny a výročia, až po ospravedlnenia a uzmierenia.

„Naši kuriéri už viackrát blahoželali v mene odosielateľa, ktorý nemohol byť na oslave prítomný osobne. Dokonca došlo aj na spev,“ povedal Ľuboš Bednár, druhý spolumajiteľ rodinnej firmy a nositeľ ocenenia EY Začínajúci podnikateľ roka 2015.

 

Jana Bednárová, spoluzakladateľka Chutných kytíc.  Foto - Chutné kytice

 

Darček doručia do niekoľko hodín

Darček je na mieste naozaj rýchlo – ak potrebujete, zvyčajne je to možné už o niekoľko hodín od objednania. Takúto ovocnú kyticu už dostali aj mnohí športovci, herečky či dokonca prezident.

Jednoducho, ak potrebujete ohúriť, najlepšia voľba je donášková služba Chutné kytice. V Bratislave a blízkom okolí zabezpečí ovocné kytice, po celom Slovensku prémiové ručne robené bonboniéry z čerstvého ovocia s čokoládou. Šikovné aranžérky a vlastní kuriéri s osobným prístupom sa vždy postarajú o váš dokonalý darček.

 
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo
 
 
- - - -