Cestujete za športom? Toto sú najväčšie nástrahy, ktoré vás môžu stretnúť

2. 11. 2016 |
 

Ak si budete zháňať lístky na vlastnú päsť, hrozí vám veľké sklamanie priamo pred turniketom.

Klienti CK Superfanúšik.

Cestovanie za športom sa stáva novodobým fenoménom. Atmosféra, na akú sme zvyknutí iba z televíznych obrazoviek, sa stáva dostupnou aj pre našinca.

Kolosálne stavby týčiace sa desiatky metrov vysoko, aby pojali tieto obrovské masy.

Desaťtisíce divákov na jednom štadióne, desaťtisíce hlasiviek a vy medzi nimi. Predstava, ktorá sa mení na realitu pár kliknutiami a pozeráte sa Messimu, Ronaldovi, Ibrahimovičovi a ďalším rovno do očí.

Pár metrov od postrannej čiary alebo v „kotli“, kde to vrie a každá sekunda vo vás umocňuje pocit, že to stálo za to.

Prečítajte si aj

V hre je 450 eur. Vyhrajte zájazdy na top európske futbalové ligy

 

Cestovka alebo individuálne?

V dnešnom svete už nie je problém zakúpiť si letenky, hotel, vybrať sa za svojimi hviezdami priamo do ich domovských stánkov. Predajcov lístkov, ale aj kompletných zájazdov je mnoho.

Veľa z nich sa spolieha na vašu dôveru... až do doby, kým zaplatíte za svoju objednanú službu alebo vstupenku. Sľúbená pošta nechodí, vstupenky sa nie a nie dočkať a prvotne obavy sa napĺňajú. Čas pokročil a ceny vstupeniek tiež. Alebo ste už priamo na mieste a kupujete na vlastnú päsť??

 

Nočná mora všetkých fanúšikov - priekupníci

Predstavte si situáciu: zaplatené letenky, zaplatený hotel, pred vami už len vysnívaný futbalový zápas. S vidinou dobrej ceny si kúpite vstupenku od priekupníka, často za niekoľkonásobne vyššiu cenu, ako je jej hodnota.

Blížite sa k turniketu, keď zrazu, pri pokuse dostať sa bližšie k svojim hviezdam, vás zastaví červený krížik. Vstupenka už bola použitá!!! Vraciate sa na miestu „nákupu“ spolu s ostatnými podvedenými, no vášho predajcu, ktorý predáva zaručene pravé lístky, už niet.

Štadión vypredaný, vy o pár stoviek ľahší a celý zájazd dostáva trpkú príchuť.

 

Nie je cestovka ako cestovka

Na Slovensku máme cestovku, ktorá vyniká nad ostatnými. Individuálny prístup, mnohoročné skúsenosti, výborné ceny, 100% garancia vstupeniek a nikdy nekončiaca starostlivosť o zákazníka.

To sú hlavne tromfy CK SUPERFANÚŠIK, ktorá sa hrdí výborným hodnotením od zákazníkov. Prečítajte si recenzie na facebooku alebo na webe.

Nezáleží, či cestuje jednotlivec alebo skupina. Či je to fanúšik mieriaci povzbudiť „svojich“ alebo biznis klient, ktorý si spestril obchodné rokovanie futbalom či hokejom.

Nadštandardný servis je garantovaný. Spolu so stopercentnou garanciou vstupeniek, nakoľko v tomto sektore sú dôležité najmä skúsenosti a spolupráca priamo s klubmi, ktoré dodávajú vstupenky pre všetkých „superfanúšikov“.

 

Kam za športom?

Futbal, hokej, ale aj tenis či preteky Formule 1. Tieto športy sú najpopulárnejšie a tešia sa vysokej priazni fanúšikov.

Dokazuje to aj štadión Barcelony Camp Nou, ktorý býva pravidelne vypredaný a to je s kapacitou 99 354 divákov najväčší v Európe.

Nezabudnuteľné je zakaždým aj „You will never walk alone“ ako známa hymna Liverpoolu, ktorú spieva celý štadión.

Dychberúce futbalové majstrovstvo najdrahších futbalistov planéty, najlepšie hokejové súťaže na svete NHL a KHL, vôňa spálených gúm a rev motorov na okruhoch F1 v Maďarsku, Rakúsku alebo Taliansku – dostupné iba par hodín zo Slovenska.


 

Garancia víťazí

„Hoďte vaše starosti na naše plecia“ – tak by sa dalo jednoducho popísať akési motto CK Superfanúšik. Skúsenosti a stopercentná garancia vstupeniek, žiadne miesta v poslednom rade štadióna.

Jediné, čo vám chlapci z cestovky negarantujú, je výsledok. A pomôcť svojmu klubu môžu aj vaše hlasivky...

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo