Banská Bystrica otočila zápas proti Dukle Trenčín, v tabuľke je tretia Tipsport liga

1. 10. 2019 |

Banská Bystrica. Dukla Trenčín. hokej, Tipsport liga. Iba o skóre je v tabuľke najvyššej hokejovej súťaže u nás tretia Banská Bystrica, ktorá otočila duel v Trenčíne, keď zdolala Duklu 2:1 po predĺžení.

- - - -

Na snímke hráči Banskej Bystrice oslavujú prvý gól v zápase 1. kola hokejovej Tipsport Ligy HK Poprad - HC'05 iClinic Banská Bystrica v Poprade 13. septembra 2019. FOTO TASR - Oliver Ondráš

Banská Bystrica Dukla Trenčín hokej online prenos dnes live Tipsport liga dnes od 17:30

Úradujúci slovenský hokejový majster Banská Bystrica zdolal v utorkovom domácom zápase 8. kola Tipsport ligy Trenčín 2:1 po predĺžení. Hostia pritom prišli o vedenie v tretine. Trenčín prehral druhýkrát za sebou.

Pred zápasom sa banskobystrický štadión oficiálne rozlúčil s Tomášom Surovým, ktorý ukončil hráčsku kariéru a vhodil slávnostné buly tohto duelu. Rezký úvod mali 'barani'.

Už v 22. sekunde vyskúšal Lamper z kruhu pozornosť brankára Tomeka. Bystričania potom nevyužili presilovku, šancu v nej mal Jääskeläinen.

Na opačnej strane mal možnosť už v hre piatich proti piatim Mikyska, ale sám pred Beskorowanym neuspel. Početnú výhodu si zahrali aj hostia, no počas nej mohli inkasovať, pretože domáci sa dostali do prečíslenia, Gabor však zakončil do brankára Dukly.

V 15. minúte mohli ísť Trenčania do vedenia, ak by voľný Sádecký zamieril o niečo presnejšie. V závere prvej tretiny hral úradujúci majster ďalšiu presilovku, šancu si však nevypracoval.

V druhej tretine mali Banskobystričania prevahu, ale nevyužívali šance, konkrétne Šoltés, Jääskeläinen, Kabáč a Lunter. Prišiel trest. Hosťom vyšiel rýchly prechod do útoku, v 26. minúte prihrávku McCormacka pohotovo zakončil Mikyska a poslal Trenčín do vedenia. Hokejisti spod Urpína mohli hneď odpovedať, Lunter však opečiatkoval hornú žŕdku.

Domáci v ďalšom priebehu nevyužili dve presilovky, mali tlak, ale málo strieľali. Veľkú šancu mal v hre piatich proti piatim voľný Hickmott v kruhu, no Tomek vytiahol perfektný zákrok lapačkou.

Na začiatku tretej tretiny nevyužili početnú výhodu Trenčania a mohlo ich to mrzieť, pretože 'barani' v pätici vyrovnali. Po výbornej práci Nemčíka za bránkou a jeho prihrávke sa presadil zblízka Wahl – 1:1. Hostia mohli aj na tento zásah odpovedať, ale Sojčík z metra nepokoril Beskorowanyho po šikovnej prihrávke Mikysku korčuľou.

Viac z hry mali potom Banskobystričania, ale Dukla hrozila z kontier. Zaujímavý bol prienik Aldersona, hoci sa strelecky nepresadil. Na opačnej strane neuspel pri pravej žrdi voľný Bartánus a neskôr v identickej situácii Mihálik.

V presilovke mal možnosť Hickmott, no puk si cestu medzi žrde nenašiel. Duel teda dospel do predĺženia, v ktorom sa majster ubránil v oslabení a napokon v hre štyroch proti štyrom rozhodol Jääskeläinenon po peknej individuálnej práci a efektnej koncovke.

Dan Ceman, tréner Banskej Bystrice: "Bol to klasický zápas medzi týmito tímami, veľa súbojov, či už v rohoch alebo pred bránkou. Keď sme spravili chyby v defenzíve, podržal nás brankár Beskorowany. Mali sme viac striel i puk na palici, takže si myslím, že sme si zaslúžili ten extra bod navyše. Trenčín hral veľmi dobre, výborne chytal hlavne ich mladý brankár Tomek. Veľmi excelentná bola naša hra v oslabení. Trošku nám nevyšli presilovky, ale súper sa na ne dobre pripravil."

Ján Pardavý, tréner Trenčína: "Prišli sme do Bystrice s cieľom bodovať, hoci sme vedeli, že domáci sú silní, majú veľkých chlapov. Prvá tretina bola solídna, dodržiavali sme pokyny až na pár momentov. V druhej tretine sme išli do vedenia, hralo sa hore – dole, trošku lepšia bola Banská Bystrica. V tretej tretine sme zostali trošku defenzívni, aj keď sme si povedali, že chceme byť aktívni, no začali sme nejako brániť a prišlo vyrovnanie. V predĺžení sme mali blízko k rozhodnutiu, ale neboli sme presní. Musím chlapcov pochváliť ako zvládli oslabenia a skvelý bol dnes i brankár Tomek. Spokojný som s bojovným výkonom mužstva."

Joona Jääskeläinen, autor víťazného gólu Banskej Bystrice: "Čo sa týka môjho gólu, videl som možnosť ísť k bránke, tak som išiel a vyšlo to. Je to skvelé, získali sme dva body. Bol to ťažký zápas, ale dominovali sme v ňom viac než súper. Museli sme tvrdo bojovať. Nakoniec sa nám podarilo dať dva góly a vyhrať, čo je super."

Tipsport liga 2019/20

HC'05 iClinic Banská Bystrica – HK Dukla Trenčín 2:1 pp  (0:0, 0:1, 1:0 – 1:0)

Góly: 46. Wahl (Nemčík), 64. Jääskeläinen (Mihálik) - 26. Mikyska (McCormack). Rozhodovali: Snášel ml., T. Orolin – Ordzovenský, Smrek, vylúčení: 5:6, presilovky a oslabenia: 0:0, 2312 divákov

HC 05 iClinic Banská Bystrica
2 : 1
(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Dukla Trenčín

Góly a asistencie: 46. Wahl (Nemčík), 64. Jääskeläinen (Mihalik) – 26. Mikyska (McCormack). Rozhodca: Snášel, Orolin – Ordzovenský, Smrek – Gajan. Diváci: 2312.
HC 05 iClinic Banská Bystrica: Beskorowany (Gajan) – Southorn, Mihalik (A), J. Brejčák, Ďatelinka (A), Biro, Nemčík, Petrinec – Jääskeläinen, Hickmott, Šoltés – Lamper, A. Šťastný, M. Lunter – Bartánus (A), Wahl, Fafrák – Róth, Gabor, Kabáč
Dukla Trenčín: M. Tomek (M. Valent) – McCormack, Starosta (A), Rajnoha, Štach, Sládok, Kajínek, Stacha – Alderson, Mikyska, Sojčík (A) – Bartovič (A), Sádecký, Coughler – Hlinka, Radjenovic, Lapšanský – Ďurina, J. Švec, Luhový
časová značka Koniec zápasu.
63:44 gól Banská Bystrica dala gól!
JOONA JÄÄSKELÄINEN predviedol fantastickú individuálnu akciu, zamiešal puk a prekonáva Tomeka. Domáci teda otáčajú skóre a berú dva body.
63:33 dôležité Vladimír Mihalik mal ďalšiu šancu, tentoraz ešte väčšiu, no Tomek sa stihol presunúť.
63:15 Banská Bystrica hrá v plnom počte.
63:01 Mihalik v oslabení po práci Gabora dokonca strieľal, iba do súpera.
62:33 Trenčín sa znova usadil v útočnom pásme, po zablokovanej strele domáci vyhodili cez všetky čiary.
61:52 dôležité Alderson dostal prihrávku popred bránkovisko a z prvej poslal veľmi dobrú ranu, ktorú obtrel o bočnú sieť.
61:28 Alderson poslal tvrdú ranu z ľavého kruhu, Beskorowany sklepol svoje betóny a puk zastavil.
61:15 Tréner Dukly Trenčín Ján Pardavý si vybral oddychový čas.
61:15 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ivan Ďatelinka – 2 min., podrazenie).
61:08 dôležité Štach bol úplne sám pred bránkoviskom, tvrdú ranu nasmeroval do Beskorowaneho.
60:58 Sprava to zas skúšal Southorn, no Tomek si znova dal pozor.
60:34 Jääskeläinen mal otvorený priestor na ľavom kruhu, v dobrej pozícii trafil len do Tomeka.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
Riadny hrací čas nepriniesol rozhodnutie, takže uvidíme predĺženie. To sa hrá v už klasickom formáte 3 na 3 v trvaní piatich minút. Ak sa nerozhodne, tak sa idú samostatné nájazdy.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:04 Trenčania sa chceli dostať do útočného pásma, zastavilo ich ďalšie ofsajdové postavenie.
58:08 Dávid Šoltés sa dostal k strele cez obrancu súpera, ten mu ju tečoval poriadne vysoko nad bránku.
57:29 Individuálne to hráčom Banskej Bystrice teraz nevychádza. Na mnohých domácich hráčoch je vidieť, že veľmi chcú, určite viac ako Trenčín, nejde to.
56:31 Nahodený puk do bránkoviska hostí narobil dosť problémov, vo veľkej skrumáži ho však Banská Bystrica nepretlačila za Tomeka.
55:56 Trenčín hrá v plnom počte.
54:25 dôležité Jääskeläinen vystrelil zľava do betónu Tomeka, následná dorážka Hickmotta z dobrej pozície bola zrazená.
53:56 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Jozef Sládok – 2 min., hrubosť).
53:29 Lunter sa po krídle dostal cez Hlinku do streleckej pozície, Tomek si opäť poradil.
52:23 Milan Bartovič sa dosť zbytočne vystavil do ofsajdu. Southorn chcel buly v útočnom pásme, bude v strednom.
51:29 Mihalik dostal puk do streleckej pozície, z hranice ľavého kruhu neprestrelil Tomeka.
50:38 Bartánus bol sám pred Tomekom, zároveň aj z uhlu, takže nemal veľa možností, kadiaľ dostať puk za čiaru.
50:16 Momentálne je to veľký boj o každý puk. Sledujeme dosť náznakov šancí, nie však vyložené príležitosti.
48:46 Štvrtý útok znova zapracoval veľmi dobre. K strele sa dostal Gabor, no Tomek má dnes lapačku fantastickú.
47:51 Alderson sa síce dostal k strele cez Southrona na pravom kruhu, Beskorowany na dvakrát zasiahol bez väčších problémov.
46:59 dôležité Martin Nemčík poslal bombu od modrej čiary, Matej Tomek znova ukázal fantastickú lapačku.
46:25 Ján Brejčák mal na modrej čiare dobrú streleckú pozíciu, tečovaná strela išla tesne vedľa bránky Tomeka.
46:01 Zakázané uvoľnenie domácich.
45:50 dôležité Mikyska spoza bránky poslal krásnu prihrávku korčuľou pred bránkovisko, razom mal obrovskú šancu Sojčík. Beskorowany si dal pozor.
45:03 gól Banská Bystrica dala gól!
Domáci sa konečne dočkali vyrovnania, za ktorým tak prahli, ale nedarilo sa im vo finálnej fáze. Na hranici bránkoviska si defenzíva Trenčína zle pokryla MITCHA WAHLA a ten z prvej zakončil po ľade prihrávku spoza bránky od Nemčíka.
44:35 Ďatelinka s ďalším tvrdým hitom, tentoraz po ňom ostal Bartovič ležať na ľade, no domáci hrali ďalej. Lamper potiahol puk, do šance neprihral. Hra sa prerušila, vylučovať sa nebude.
44:15 Domáci hrajú v plnom počte.
43:34 Starosta poslal tvrdú strelu tesne vedľa bránky. Ešte predtým predviedol krásny, tvrdý a čistý hit Ďatelinka.
43:06 Trenčínu dlhšie trvalo, kým sa usadil v útočnej tretine, nakoniec prišla rana od modrej, ktorú zrazil Gabor.
42:15 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Patrik Lamper – 2 min., hrubosť).
42:15 Po Tomekovom zákroku sa strhla menšia šarvátka, rozhodcovia budú určite aj vylučovať.
41:58 Sledujeme zhruba rovnaký obrázok hry ako v závere druhej tretiny, kedy domáci útočili a hostia dobre bránili.
40:59 Banská Bystrica sa snaží byť v tretej tretine aktívna, opäť to vyzerá tak, že jej nejdú kombináciu úplne ideálne.
40:22 Tomek si musel dať pozor na veľmi zaujímavo Šťastným nahodený puk, pretože ten išiel od zadného mantinelu do bránkoviska.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme videli jeden gól, padol na strane hostí a postaral sa oň Mikyska. V bránke Trenčína navyše čaruje Tomek a Banská Bystrica sa trápi.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:56 Trenčín hrá s piatimi hráčmi.
39:37 Sojčík dostal puk do útočného pásma, Ďatelinka ho však do šance nepustil.
38:48 Banská Bystrica nehrá dobre ani túto presilovku, Trenčín už dvakrát vyhodil puk cez všetky čiary.
37:56 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Josef Mikyska – 2 min., krosček).
37:44 Lunter sa síce dostal k nahodeniu na zadný mantinel, puk sa od jeho hokejky len odrazil k Tomekovi.
36:52 dôležité Nemčík krásnou prihrávkou cez os ihriska našiel na pravom kruhu úplne voľného Hickmotta. Ten druhým dotykom strieľal do rohu bránky, lenže Matej Tomek sa fantasticky presunul a predviedol úžasný zákrok lapačkou!
36:19 Domáci dostali puk do útočného pásma, tam sa ho okamžite chopili Trenčania a skúšajú niečo vymyslieť.
35:41 Trenčín bol aktívny v útočnej tretine. Jedno zakončenie išlo nad, ďalšie do lapačky Beskorowanyho.
34:46 Tvrdú ranu od modrej vyrazil Tomek pred seba, veľkú šancu takmer mal Fafrák, avšak tiesnený nezakončil.
34:21 Trenčania sú ako osi v útočnom pásme, Banskobystričania ich do zakončení tentoraz nedostali.
33:08 Zakázané uvoľnenie Trenčína.
32:53 Domáci sa snažia, to je na nich vidieť, nedarí sa im ale dostávať sa do nebezpečných situácií pred Tomekom.
31:56 Kabáč zbúral Rajnohu, následne Róth dostával prihrávku pred bránkovisko, no netrafil puk ideálne.
31:03 Trenčín hrá po katastrofálnej presilovke Banskej Bystrici v plnom počte.
30:16 Banskej Bystrici znova nevychádza presilovka. Wahl to teda skúsil nahodiť do bránkoviska, odrazený puk mrštným skokom zastavil Tomek.
29:03 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Viktor Ďurina – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
28:47 Banská Bystrica hrá s piatimi hráčmi.
27:46 Marek Bartánus sa dostal do zakončenia cez obrancu súpera, Tomek si poradil vyrážačkou. Trenčínu presilovka nejde.
27:01 Trenčín hrá s piatimi hráčmi.
26:53 Banská Bystrica hrá so štyrmi hráčmi.
26:47 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Jordan Hickmott – 2 min., sekanie).
26:04 dôležité Mário Lunter mal perfektnú streleckú pozíciu, spred bránkoviska nasmeroval puk do brvna!
25:47 Trenčín sa dostal do prečíslenia dvoch proti jednému, no Ivan Ďatelinka predviedol skvelý zákrok.
25:20 gól Trenčín dal gól!
To, že Alderson zničil presilovku hostí nemusí Dukle vadiť, pretože Graeme McCormack prešiel dopredu po pravom krídle a krásne prihral cez dvoch obrancov pred bránkovisko, kde bol JOSEF MIKYSKA a ten z prvej trafil za Beskorowanyho.
25:01 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Brandon Alderson – 2 min., nedovolené bránenie).
24:53 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Gilbert Gabor – 2 min., podrazenie).
24:19 Po aktivite Banskej Bystrice prešli dopredu Trenčania, na útočnej modrej sa do ofsajdu vystavil útočník Coughler.
23:06 dôležité Lunter sa snažil obkrúžiť bránku a zasunúť puk do odkrytej časti. Tomek sa nestihol premiestniť, puk však zastavila konštrukcia.
22:53 dôležité Trenčín sa dostal do prečíslenia troch proti jednému, to však nedopadlo pre hostí ideálne. Puk sa v podstate len odrazil od Aldersona k Beskorowanymu.
22:41 Zakázané uvoľnenie Banskej Bystrice.
22:32 Marek Bartánus dostal prihrávku medzi kruhmi, strelu švihom mu jeden z Trenčanov tečoval na ochrannú sieť.
22:12 Martin Nemčík poslal ranu od modrej čiary, Tomek si pravým betónom s týmto pokusom poradil.
21:34 dôležité Michal Kabáč sa ocitol sám pred brankárom Tomekom, no zakončil len do stredu bránky, čiže priamo do gólmana.
21:08 dôležité Dobrá príležitosť aj na druhej strane, Rajnoha ale prestrelil spred bránkoviska bránku.
20:46 dôležité Šoltés mieril vo veľmi dobrej streleckej pozícii tesne vedľa bránky, následne neuspel ani Jääskeläinen.
20:26 Patrik Lamper sa dostal do ľavého kruhu a odtiaľ vyslal strelu švihom. Našiel ňou len brankára Tomeka.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
V prvej dvadsaťminútovke sme nevideli ani jeden gól, Banská Bystrica aj Trenčín však predvádzali ofenzívny hokej. Ak to takto bude pokračovať, tak presný zásah určite padne.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:52 dôležité Southorn poslal krásnu prihrávku k bránkovisku na úplne voľného Wahla, no Tomek sa skvele premiestnil a predviedol výborný zákrok. Toto bola najväčšia šanca tejto tretiny.
18:58 Trenčín hrá s piatimi hráčmi.
18:13 Domáci sú v presilovke aktívni, no ani ďalšie strely Bartánusa, Lampera a Souhtorna sa výraznejšie neujali.
17:27 Šťastný sa snažil tečovať nahodenie od Southrona, Tomekov betón však bol pozorný a Trenčín puk odstrelil preč.
16:58 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Michal Luhový.
16:48 Banskobystričania sa momentálne v útočnej tretine nedostali k ničomu zaujímavému, o puk sa bojuje pri mantineloch.
16:03 Dávid Šoltés si neprebral ideálne prihrávku na útočnej modrej, vystavil sa do ofsajdu. Keby mu to vyšlo, tak ide sám na Tomeka.
15:33 Hlinka sa dostal k strele po chybe v rozohrávke domácich, neprestrelil prvého hráča pred sebou.
14:56 Zakázané uvoľnenie Trenčína.
14:16 Boris Sádecký zakončoval zblízka, jeho pokus ale do siete neprešiel. Následne sa puk odrazil, no nebolo z toho nič.
13:49 Jedno aj druhé mužstvo sa pokúsilo dostať do útočného pásma pomocou vysokých pukov, ani jednému sa to nepodarilo.
12:56 Mihalik nastreľoval puk na teč od modrej čiary. Tomek ale na všetko videl a dokázal si poradiť.
12:30 Domáci hrajú s piatimi hráčmi.
11:58 dôležité Gabor sa v oslabení dostal do dobrej šance, jeho blafák na Tomeka išiel tesne vedľa bránky.
11:37 Ďalšie vyhodenie Banskej Bystrice cez všetky čiary.
11:13 Sojčík nebezpečne prihrával do bránkoviska, puk sa však odrazil smerom k modrej a odpálil ho Andrej Šťastný.
10:30 Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ján Brejčák – 2 min., podrazenie).
10:09 Bartovič strieľal z ľavého krídla, cez Ďatelinku mieril nepresne, vedľa bránky Beskorowanyho.
09:06 Banskobystričania sa v útočnom pásme dlho nezdržali, následne nahodenie na druhú stranu prináša súboje pri mantineli.
08:18 Po aktivite Aldersona zakončoval od ľavého mantinelu Štach, Beskorowany bez problémov zasiahol lapačkou.
07:50 Icing hostí.
07:31 Biro dostal puk na modrú, nesadol mu však na hokejku. Vzápätí pálil tesne vedľa Fafrák.
06:48 Coughler sa síce peknou kľučkou dostal cez Southorna, puk ale získal Mihalik. Domáci nešťastne vyhodili na icing.
06:15 Ďalší pokus o akciu hostí zastavuje ofsajdové postavenie na útočnej modrej čiare.
05:46 Trenčín sa snaží kombinovať v útočnom pásme, to sa mu nedarí podľa predstáv, pretože puk je len pri mantineloch.
04:49 Domáci krásne zakombinovali, Lunter sa po prihrávke Šťastného k strele nakoniec nedostal. Dukla vyhodila cez všetky čiary.
04:19 dôležité Miloš Fafrák mal dobrú pozíciu medzi kruhmi, strelu švihom nasmeroval tesne vedľa vzdialenejšej žrdi.
03:52 Zakázané uvoľnenie Trenčína.
02:48 dôležité Mikyska sa dostal do veľkej šance, keďže bol sám pred Beskorowanym. Ten ale jeho pokus jemným tečom nasmeroval vedľa bránky.
02:27 Trenčín hrá v plnom počte.
02:04 Dukla Trenčín druhýkrát posiela puk cez všetky čiary. Banskej Bystrici zatiaľ nejdú strely.
01:14 Šťastný veľmi pekne prihral pred bránkovisko, no Jääskeläinen v dobrej pozícii netrafil puk ideálne.
00:27 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Tomáš Starosta – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
00:22 dôležité Po chybe v rozohrávke hostí mal dobrú šancu Patrik Lamper, jeho pokus z pravého kruhu išiel do bočnej siete.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Dojemná rozlúčka s Tomášom Surovým sa trochu natiahla, teraz nasleduje hymna.
V Banskej Bystrici začala rozlúčka s Tomášom Surovým, na obrazovke sme mohli vidieť video, prierez kariérou tejto legendy.
Úvodné zostavy:

Dukla Trenčín: M. Tomek (M. Valent) – McCormack, Starosta (A), Rajnoha, Štach, Sládok, Kajínek, Stacha – Alderson, Mikyska, Sojčák (A) – Bartovič (A), Sádecký, Coughler – Hlinka, Radjenovic, Lapšanský – Ďurina, J. Švec, Luhový

Rozhodca: Snášel, Orolin – Ordzovenský, Smrek – Gajan.

17:38:00 Úvodné buly – začiatok zápasu
Ešte pred samotným zápasom sa s kariérou definitívne rozlúči legenda slovenského hokeja, bývalý hráč NHL, účastník ZOH aj niekoľkých MS, držiteľ striebra zo svetového šampionátu 2012 a kapitán trojnásobných majstrov z Banskej Bystrice – Tomáš Surový.

Majster z Banskej Bystrice je na treťom mieste. Zverencom Dana Cemana nevyšlo niekoľko zápasov, prvýkrát od roku 2015 napríklad mužstvo prehralo trikrát po sebe v domácom prostredí, spod Urpína odchádzali spokojní Košice, Miškolc aj Nové Zámky. Na druhej strane, pomalší začiatok mali „barani“ aj pred rokom. Najproduktívnejším mužom tímu je obranca Jordon Southorn (2+8).

"Vojaci" majú odohratých šesť zápasov a teda o jeden menej ako Banská Bystrica. Polovicu z nich mužstvo Jána Pardavého vyhralo a druhú polku prehralo. Trenčín porazil Detvu, Nové Zámky a Liptovský Mikuláš, nestačil však na Slovan, Košice a ani Zvolen, teda na silnejšie tímy v rámci Tipsport ligy. Aktuálne patrí Dukle v tabuľke deviata priečka so ziskom deviatich bodov. Najproduktívnejším mužom v tíme je obranca Josef Mikyska (2+5).
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.