Zlatan s Chelsea dohral v prestrojení. Twitter reaguje na vylúčenie Ibrahimoviča

11. 3. 2015 |

Už v 31. minúte odvety osemfinále Ligy majstrov Chelsea - PSG musel z ihriska útočník Zlatan Ibrahimovič.

Rozhodca Bjorn Kuipers ukazuje červenú kartu Zlatanovi Ibrahimovičovi z PSG v odvetnom osemfinálovom zápase Ligy majstrov proti Chelsea Londýn. FOTO - TASR/AP

Futbalisti PSG postúpili cez Chelsea po remíze 2:2 po predĺžení do štvrťfinále Ligy majstrov. Najväčšia hviezda klubu Zlatan Ibrahimovič po faule v zápase skončil už v prvom polčase.

Nič sa nebojte. Zlatan dohráva zápas v prestrojení.

Všimnite si koľko hráčov Chelsea žiada od rozhodcu červenú pre Zlatana Ibrahimoviča. Všetci okrem brankára.

Zlatan, ja viem ako sa cítiš. Na twitter sa dostal aj moderátor obľúbenej relácie Top gear, ktorého suspendovala BBC.

Zlatan Ibrahimovič nikdy nestrelil gól mužstvu, ktoré trénoval Jose Mourinho. Gól nedal ani tentoraz v Londýne.

Zlatan nedokáže predať svoj dom v Malmo v hodnote 2,2 milióna libier. Prázdny je už 700 dní.

Zlatan v šatni po vylúčení počas zápasu.

Na koniec treba povedať, že červená to zrejme nebola.