Taliani zhodnotili výkon Škriniara v zápase proti Sampdorii, toto je jeho známka

25. 10. 2017 |

Slovenský reprezentant strelil svoj druhý gól vo farbách Interu do siete svojho bývalého zamestnávateľa.

Milan Škriniar z Interu Miláno sa raduje po góle v zápase 10. kola talianskej Serie A  Inter Miláno - Sampdoria Janov 24. októbra 2017 v Miláne. FOTO TASR/AP

Slovenský obranca odohral proti svojmu bývalému klubu celý zápas. V 18.minúte otvoril skóre zápasu po rohovom kope, neskôr dvoma gólmi Icardiho viedol Inter nad Sampdoriou už 3:0. Hostia v druhom polčase zápas zdramatizovali, nakoniec to na body nestačilo. Inter si po víťazstve 3:2 pripísal do tabuľky ďalšie tri body.

Futbalový portál Calciomercato pravidelne hodnotí výkony hráčov v zápasoch Serie A. Výkon nášho reprezentanta v zápase ohodnotil známkou 6 (systém hodnotenia od 1 do 10, čím vyššia známka, tým lepší výkon).

"Skóroval a v prvom polčase bol úžasný, na. druhý polčas však zabudol. Nechal obom Kowniackemu a Quagliarellovi príliš veľa priestoru pri oboch góloch a to znovu hru otvorilo," píše Calciomercato k výkonu Milana Škriniara.