Slovan Bratislava Dukla Trenčín hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

28. 2. 2020 |

Slovan Bratislava, Dukla Trenčín, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos zápasu Slovan Bratislava - Dukla Trenčín dnešného kola Tipsport ligy začína od 18:00.

Na snímke vľavo Jindřich Abdul (Slovan) oslavuje gól so spoluhráčmi, uprostred Radovan Puliš a Milan Kytnár v zápase  4. kola Tipsport Ligy v hokeji HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava v Trenčíne 20. septembra 2019. FOTO TASR – Radovan Stoklasa

Slovan Bratislava Dukla Trenčín hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 18:00

Slovan Bratislava, Dukla Trenčín, hokej. Druhý v aktuálnej tabuľke Tipsport ligy HC Slovan Bratislava nastúpi v dnešnom kole nadstavbovej časti Tipsport ligy proti Dukle Trenčín.

Tipsportligový hokejový klub HK Dukla Trenčín sa bude musieť zaobísť bez kanadského útočníka Brandona Aldersona. Kanadský krídelník sa zranil v poslednom zápase základnej časti proti Popradu a sezóna sa pre neho skončila.

Trenčiansky klub o tom informoval na oficiálnej stránke. Alderson patril v doterajšom priebehu sezóny k lídrom "vojakov."

V 48 zápasoch získal 42 kanadských bodov za 26 gólov a 16 asistencií. V tímovom bodovaní mu patrila druhá priečka za Josefom Mikyskom. Tréner Ján Pardavý s ním však už nemôže počítať, 28-ročného krídelníka čaká operácia.

Slovan je podľa rozloženia vkladov v stávkovej spoločnosti Tipsport pred dnešným zápasom jasným favoritom dnešního zápasu. Až 99 percent hráčov si dnes stavilo na výhru domácich v riadnom hracom čase.

Tipsport liga 2020

Slovan Bratislava, Dukla Trenčín -:-, hokej online prenos a výsledok dnes od 18:00

Dnešné zápasy Tipsport ligy

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte

HC Slovan Bratislava
1 : 4
(0:3, 0:0, 1:1)
Dukla Trenčín

Góly a asistencie: 42. Abdul (Bačik, Petráš Šimon) – 9. Špirko (Paukovček), 12. Bokroš (Hlinka, Brodeur), 13. Hecl (Sádecký, Špirko), 59. Sládok (Švec). Rozhodca: Müllner, Valach – Konc J., Konc D.. Diváci: 4602.
HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Sersen, Bačík, Carson, Parobek, Šedivý, Kučný – Abdul, Urbánek, Žitný – Bondra, St.Pierre, Pance – Petráš Š., Kytnár, Kukumberg – Matoušek, Petráš R., Sloboda
Dukla Trenčín: Tomek (Gabriš) – Brodeur, McCormack, Rajnoha, Štach, Sládok, Bokroš, Stacha – Sojčík, Mikyska, Valach – Hecl, Paukovček, Sádecký – Hlinka, Špirko, Śvec – Krajč, Ferenyi, Bartovič
59:20 Fanúšikovia Dukly už v Bratislave oslavujú víťazstvo svojho tímu.
59:01 Začala sa posledná minúta tretej tretiny.
58:05 gól Trenčín dal gól!
Hostia si dnes z Bratislavy odvezú cenné tri body, pretože JOZEF SLÁDOK z diaľky triafa opustenú domácu bránku! Asistencia: Jozef Švec.
58:01 Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.
57:59 Trenčania opäť posielajú puk na zakázané uvoľnenie.
57:48 Sersen pálil od modrej čiary, pred Tomekom bolo tesno, ale puk do siete neprepadol.
57:31 Peter Sojčík bekhendom puk posiela cez všetky čiary.
57:03 dôležité Bránka domácich je opustená, Slovan hrá power-play!
56:59 Carson pálil od modrej čiary, v permanencii bola znovu lapačka Mateja Tomeka.
56:40 Oddychový čas domácich.
56:40 Ďalšia útočná snaha domácich končí v lapačke Mateja Tomeka.
55:55 Vhadzovanie po ľavej ruke Mateja Tomeka.
55:01 Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:3.
54:43 Tentoraz kombinujú v útočnom pásme, Trenčania, ale Vladislav Habal nemusel zasahovať.
53:59 Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme, Bondra hľadal prihrávkou Slobodu, nebol však úspešný.
53:19 Trenčania sa snažia vyvarovať chybám v obrannom pásme, domáci sú akoby trošku zaskočení.
52:35 dôležité Za faul Sládoka bolo napokon nariadené trestné strieľanie! St.Pierre si potiahol puk na bekhendové zakončenia, Tomek mu však lapačkou zmaril gólovú radosť!
52:35 Domáci St. Pierre sa dostal do úniku, zakončiť však nestihol, pretože bol faulovaný.
52:04 V Bratislave máme reklamnú prestávku, čo je ideálny čas pre oboch trénerov na taktické pokyny do záveru tretej tretiny.
51:42 Michal Sersen pálil od modrej čiary, Matej Tomek bol pozorný a skryl puk vo svojej výstroji.
51:00 Dnešné stretnutie sleduje 4602 divákov.
50:44 Hrá sa v rýchlom tempe, domácim sa kráti čas aspoň na kontaktný gól.
50:01 Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Slovan prehráva na domácom ľade s Duklou Trenčín 1:3.
49:50 Domáci stiahli puk za svoju bránku, striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.
49:01 Jeden z dvojice hlavných rozhodcov končí na ľadovej ploche, je zjavne otrasený a hra je prerušená.
48:34 Ďalšia výborná akcia Trenčína, Josef Mikyska však nemá strelecký deň, Habal mu zmaril ďalšiu gólovú šancu.
48:03 Domáci sa snažia, chcú streliť kontaktný gól, ale zatiaľ je to príliš pomalé a nepresné.
47:22 Hostia v plnom počte.
46:58 Patrik Bačik nahodil od modrej čiary puk na bránku hostí, Tomek bol ale znovu pozorný.
46:33 Hostia získali puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.
46:01 Slovan kombinuje v útočnom pásme, zatiaľ sa však domácim nedarí strelecky ohroziť Mateja Tomeka.
45:22 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., sekanie).
45:01 Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Slovan zatiaľ prehráva na domácom ľade s Duklou Trenčín 1:3.
44:50 Nuž, ale dnes si domáci tréner musí z hry jeho obrany doslova trhať vlasy, pretože Slovan má v obrane deň otvorených dverí.
44:31 dôležité Ďalšia veľká šanca Trenčína, McCormack našiel naľavo Josefa Mikysku, ale ten znovu mieril len do Vladislava Habala!
44:01 Jozef Sládok chyboval vo vlastnom obrannom pásme, hráči Slovana však túto chybu nedokázali využiť.
43:11 dôležité Obrovská šanca hostí, Štach ale vo vyloženej pozícii nemieril presne!
42:49 dôležité Lenže Trenčania sa dostali do prečíslenia 3 na 1, k strele sa napokon odhodlal Mikyska, ale nemieril presne!
42:22 Domáci okamžite pokračujú v nápore, pred Tomekom v týchto momentoch doslova horí ľad!
41:34 gól Slovan Bratislava dal gól!
Tentoraz to však domácim konečne vyšlo! JINDŘICH ABDUL sa po ľavej strane dostal do útočného pásma, spoza obrancu hostí vystrelil švihom a puk končí v sieti prekvapeného Mateja Tomeka! Asistencia: Patrik Bačik, Šimon Petráš.
41:13 Obrovská šanca domáceho tímu, Matej Tomek už bol doslova prekonaný, ale domáci nedokázali dostať puk do siete hostí!
40:52 Domáci opäť začínajú aktívne, snažia sa, ale nedarí sa im prekonať pozornú obranu hostí.
40:01 Úvodné buly tretej tretiny v prospech hostí z Trenčína.
Po dvoch tretinách máme v Bratislave stále stav 0:3. Tretia tretina sa začne približne o 20:18.
39:31 Domáci v obrovskom nápore, Sersenova strela od modrej bola tečovaná, puk ale nekončí v bránke hostí.
39:01 Začala sa posledná minúta druhej tretiny.
38:45 Slovan okamžite v tlaku v útočnom pásme.
38:36 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Brodeur – 2 min., sekanie).
38:01 Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.
37:37 Nuž, domácim sa nedá uprieť snaha, ale zatiaľ je to naozaj veľmi jalové.
36:58 dôležité Tak to je neuveriteľné, ďalšia obrovská šanca hostí, Marek Hecl však z pravej strany Habala neprekonal!
36:24 Hostia znovu v útoku, tentoraz pred Habalom neuspel Peter Sojčík.
35:51 Ďalšia skvelá akcia hostí, Špirkovu strelu z medzikružia však Habal napokon na dvakrát skrotil vo svojej lapačke.
35:01 Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu v Bratislave je stále 0:3.
34:19 Trenčania znovu operujú v útočnom pásme, tentoraz však gólman Slovana nemusel zasahovať.
33:50 dôležité Obrovská šanca hostí, z pravej strany pálil švihom Josef Mikyska, ale Habal mu skvelým zákrokom pokazil gólovú radosť!
33:01 V týchto chvíľach nie je veľmi čo komentovať, Slovanu sa nedarí, Trenčania sa nikam netlačia.
32:32 Slovan hrá stále veľmi staticky, domácim akoby chýbala energia. Trenčania zatiaľ kontrolujú priebeh zápasu bez väčších problémov.
31:55 Trenčiansky Rajnoha má problémy s rukou a odchádza do útrob štadióna, želáme mu každopádne skoré uzdravenie.
31:19 Domáci fanúšikovia ženú svoj tím stále dopredu, no Belasím sa zatiaľ nedarí podľa predstáv.
30:52 Rýchly útok Slovana, puk po strele z ľavej strany končí nad bránkou hostí.
30:01 V polovici zápasu Slovan na domácom ľade stále prehráva s Trenčínom 0:3.
29:33 McCormack sa nešťastne pošmykol za vlastnou bránkou, ani toto však hráči Slovana nedokázali využiť.
28:55 Ďalšia akcia hostí z Považia, puk však končí v lapačke Vladislava Habala.
28:10 Slovanisti opäť kombinujú v útočnom pásme, ale stále je to jalové.
27:44 Trenčania však príkladne bojujú, Rajnoha získal puk a poslal ho cez všetky čiary.
27:09 Domáci stále v kombinácii pred Tomekom, ten však doposiaľ v tejto presilovej hre nemusel zasahovať.
26:55 Slovan kombinuje v útočnom pásme.
26:12 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Mikyska – 2 min., krosček).
26:12 Pred bránkou Slovana vzniká šarvátka, uvidíme či sa bude vylučovať.
26:11 Abdul posielal puk popred bránku hostí, nikto z jeho spoluhráčov ho však nedokázal trafiť.
25:23 Slovan opäť s menšími problémami v obrannom pásme, Trenčania ale tentoraz neboli úspešní.
25:01 Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:3.
24:45 Výborná akcia Slovana v závere presilovej hry, Tomek je ale opäť pozorný.
24:45 Hostia v plnom počte.
24:22 Sersen delovkou trafil len Tomáša Bokroša.
23:58 Slovan znovu kombinuje v útočnom pásme, Tomek ale doposiaľ nemusel zasahovať.
23:29 Peter Sojčík získal vo vlastnom pásme puk a okamžite ho poslal až za bránku Vladislava Habala.
23:01 Slovan kombinuje v útočnom pásme.
22:45 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., podrazenie).
22:45 Kytnár sa predieral do útočného pásma, končí však na ľade a Slovan bude hrať presilovú hru.
22:20 Puk končí na tribúne štadióna v Bratislave, vhadzovať sa bude v strednom pásme.
21:55 Slovan začína vysoko napádať rozohrávku hostí a tým to začína robiť problémy.
21:12 Bondra sa dostal k puku pred bránkou hostí, Tomek si nebol celkom istý kde je puk, ale ten napokon v jeho sieti neskončil.
20:50 Trenčanom patrí aj úvod druhej časti hry.
20:01 Úvodné buly druhej tretiny v prospech hostí z Trenčína.
Po prvej tretine prehráva Slovan Bratislava s Duklou Trenčín 0:3. Druhá tretina sa začne približne o 19:26.
19:47 Milan Kytnár si urobil priestor na strelu na ľavej strany, mieril však len do hrude Mateja Tomeka.
19:11 Na oboch stranách sa črtali zaujímavé šance, ani jeden z tímov ich však nedotiahol do konca.
19:01 Začala sa posledná minúta prvej tretiny.
18:59 Oba tímy s plným počtom hráčov.
18:55 Slovan robí stále pomerne veľké a najmä zbytočné chyby vo vlastnom obrannom pásme.
18:33 Urbánek sa predieral dopredu, ale skvelý obranný zákrok predviedol Tomáš Bokroš.
18:01 Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny, domáci fanúšikovia ženú svoj tím dopredu.
17:33 Trenčania sú však smerom dopredu stále aktívnejší než hráči Slovana.
16:59 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Abdul – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hlinka – 2 min., hrubosť).
16:50 Náznak šarvátky medzi Abdulom a Hlinkom. Nič vážnejšie to nebolo, vylučovať sa ale bude na oboch stranách.
16:10 Vhadzovanie po ľavej ruke Vladislava Habala.
15:58 Trenčín ale pokračuje v ofenzíve a Habal musel opäť zasahovať.
15:38 dôležité Obrovská šanca hostí! Marek Hecl skvele vysunul do šanca Borisa Sádeckého, ktorý ale v jasnej pozícii nechal vyniknúť Vladislava Habala, ktorý výborným zákrokom podržal svoj tím!
15:01 Do konca prvej časti hry ostáva necelých 5 minút, Slovan na domácom ľade prehráva s Duklou Trenčín prekvapujúco 0:3.
14:31 Rýchla akcia Slovana, po zakončení Tomáša Matoušeka bol však opäť pozorný Matej Tomek.
13:32 Vojaci hrajú vo veľkej pohode a znovu sú nasťahovaní v útočnom pásme.
12:54 gól Trenčín dal gól!
Neuveriteľné! MAREK HECL sa najlepšie zorientoval v skrumáži pred Habalovou bránkou a dostáva svoj tím už do trojgólového vedenia! Asistencie: Boris Sádecký, Rastislav Špirko.
12:32 dôležité Obrovská šanca Slovana! Jindřich Abdul sa dostal do úniku, bol však skvele tiesnený McCormacom a nedokázal tak zakončiť!
12:22 Domáci sa oslobodzujú len za cenu zakázaného uvoľnenia, vhadzovať sa tak bude opäť pred Habalom.
11:11 gól Trenčín dal gól!
Šokujúci úvod zápasu pred domácich! TOMÁŠ BOKROŠ od modrej čiary nahodil puk na bránku domácich a ten končí v sieti prekvapeného Vladislava Habala! Asistencie: Michal Hlinka, Mathieu Brodeur.
10:53 Tomek bol ďaleko z bránky, napokon sa ku strele dostal skúsený Michal Sersen, ale brankár Dukly puk stihol chytiť.
10:01 Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Trenčín zatiaľ vedie nad Slovanom Bratislava 1:0.
09:53 Slovan po dlhom čase v útočnom pásme, strela Kučného však Tomekovi vrásky na tvári neurobila.
09:31 Menšia šarvátka pred domácou bránkou, vylučovať sa ale nebude.
09:12 Trenčín po góle pokračuje v nápore.
08:41 gól Trenčín dal gól! Po buly sa dostal ku strele z vrchu kruhov RASTISLAV ŠPIRKO a delovkou vymietol pravý horný roh Habalovej bránky! Asistencie: Lukáš Paukovček.
08:39 Delovka Tomáša Bokroša od modrej čiary minula bránku Slovana!
08:29 dôležité Ďalšia dobrá akcia Trenčína, Mikyska zakončoval pri ľavej tyči, Habal bol ale pozorný a skryl puk do svojej lapačky!
08:14 Hostia okamžite v nápore počas presilovej hry.
07:58 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bačik – 2 min., napadnutie).
07:55 Obrovský závar pred bránkou Slovana, Vojaci síce puk za bránkovú čiaru nepretlačili, ale budú hrať aspoň presilovú hru.
07:44 Slovan sa stále trápi s rozohrávkou a má veľké problémy v obrane.
07:11 Stacha pálil od modrej čiary, Habal nemusel vôbec zasahovať.
06:59 Vojaci spod hradu Matúša Čáka vysoko napádajú rozohrávku Slovana, domácim to robí veľké problémy.
06:13 Kukumberova ľahkovážnosť mohla domácich mrzieť, akciu však Trenčania nedokázali doviesť do úspešného konca.
05:34 Hostia v plnom počte.
05:01 Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.
04:49 Trenčín sa ale výborne bráni a posiela puk cez všetky čiary.
04:33 Šedivý futbalovým spôsobom udržal puk v útočnom pásme, domáci sa snažia zovrieť vojakov v obrane.
04:00 Parádna prihrávka Milana Kytnára do medzikružia, strelu Šimona Petráša však bravúrne zlikvidoval Matej Tomek.
03:34 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Stacha – 2 min., podrazenie).
03:03 Slovan si pripisuje tretí strelecký pokus v dnešnom zápase, Tomek je stále pozorný.
02:48 Vhadzovanie po ľavej ruke Mateja Tomeka.
01:44 Švec zachytil vyhodenie domácich, Trenčín pokračuje v útočnej akcii v tretine Slovana.
01:12 Domáci stiahli puk za vlastnú bránku, oba tímy striedajú počas hry.
00:44 dôležité Veľká šanca hostí, pred Marekom Heclom však úspešne zakročil Vladislav Habal.
00:34 Prvý zákrok v zápase patrí brankárovi Dukly Trenčín Matejovi Tomekovi.
00:01 Úvodné buly v prospech domáceho Slovana.

Rozhodca: Müllner, Valach – Konc J., Konc D..
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.