Po Hamšíkovom góle takmer spadol štadión | VIDEO

1. 10. 2017 |

Marek Hamšík sa strelecky presadil už v štrvtej minúte po kombinácii s Belgičanom Driesom Mertensom.

Marek Hamšík.  Foto: TASR/AP

Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík prispel v 7. kole talianskej Serie A gólom k triumfu SSC Neapol nad Cagliari 3:0. Strelecky sa presadil už v štvrtej minúte po peknej kombinácii s Belgičanom Driesom Mertensom.

Hamšíkov gól oslavoval celý štadión

Grande Decibel💪💪 Grandi tifosi👍👍 #sempreforzanapoli 💙#17

A post shared by @marek_hamsik_17_official on

Hamšík mal z prvého gólu v tejto sezóne veľkú radosť. "Gól venujem mojej rodine. Najdôležitejšie je, že sme opäť získali tri body, Čaká nás ešte dlhá cesta, ale sedem zápasov a sedem víťazstiev, to je neuveriteľný štart do sezóny," citoval slová slovenského stredopoliara portál persemprenapoli.it. Hamšík vďaka gólu do siete Cagliari vyrovnal rekord Attilu Salustra, ktorý skóroval za Neapol v jedenástich sezónach za sebou.